Редовна среща на клуба

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 22 Ное 2007 14:17

Xeku написа:Хубава идея! :thumbsup: Днес сигурно ще пропусна, но за по-натам ще се виждаме!
П.П. Гаечен ключ 13 в една Тойота (японска) е най-безполезното нещо, виж 10, 12 и 14 си е друга работа. :whistle:
ааа щом хеку и хотдок няма да идват -ква ще е тая среща???,,,да дотатрузим ярисите от пред офиса до пред екото:)

бтв и при мотоциклетите -няма 13ски,,,имало едно време като митове батковците ни разквазваха че било от суеверие, слушал съм и смешки че японското понеже е по здраво и затова -12ска била равна на германска 13ска:)

по принцип нещо в цоловете ли има разминавка че не го ползват?

Аватар
lpcrooks
Мнения: 242
Регистриран на: 02 Мар 2007 23:12
Местоположение: Sofia

Мнение от lpcrooks » 22 Ное 2007 14:40

Ех, точно този четвъртък няма да мога (пак съм болен нещо mad.gif ...). Инак се надявам това да се прави всяка седмица (както го правят от БМВ форум-а)... А пък за Четвъртък сигурни ли сте, че няма сбирка на някой друг фен клуб? Защото аз съм останал с впечатлението, че Четвъртък и Събота се събират от БМВ-то...

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 22 Ное 2007 15:20

lpcrooks написа:Ех, точно този четвъртък няма да мога (пак съм болен нещо mad.gif ...). Инак се надявам това да се прави всяка седмица (както го правят от БМВ форум-а)... А пък за Четвъртък сигурни ли сте, че няма сбирка на някой друг фен клуб? Защото аз съм останал с впечатлението, че Четвъртък и Събота се събират от БМВ-то...
и аз това казах,,,имаме шас да не ги засечем,щото кой друг форум прави среща в 19.30:)

а ти имаш срок до довечера да си оздравял,щот ще те мъмрим дружно..

Аватар
ivobox
Мнения: 296
Регистриран на: 14 Ное 2007 21:43
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от ivobox » 22 Ное 2007 18:21

БМВ са от 21:00.
Всичко е изчислено. ...........все пак съм инженер cool.gif :whistle:
Avensis D-4D, 2005, 116hp, TOYOTA
Yaris T Sport, 2003, 106hp, TOYOTA

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 22 Ное 2007 18:22

Инженер си ама не си бил на Тойота сбирка досега (примерно Пънкара сменя гарнитура на глава докато останалите набиват кебапчета) :whistle:

Аватар
ivobox
Мнения: 296
Регистриран на: 14 Ное 2007 21:43
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от ivobox » 22 Ное 2007 22:42

jamie написа:Инженер си ама не си бил на Тойота сбирка досега (примерно Пънкара сменя гарнитура на глава докато останалите набиват кебапчета) :whistle:
винаги си има начало

само ще кажа на тези които не можаха да доидат на срещата, че определено изпуснаха. беше определено забавно и въпреки малкия състав качеството беше на доста високо ниво.

следващата седмица сме минимум същия състав !!!
Avensis D-4D, 2005, 116hp, TOYOTA
Yaris T Sport, 2003, 106hp, TOYOTA

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 22 Ное 2007 22:48

имам ангажимента да довлека джейми ако трябва в багажника,,,,щото ми е симпатичен, ще демонтирам газовата и ще ударя една метла:)

в екото не са хубави кибабчетата--сменети си гарнитурите по домовете преди това:,,,а и ижо е бил на тойота сбирка,,аз см му свидетел,,имам го сниман,,,с червен анцуг тойота ...каза че това му е клубната форма за сбирки:)

Аватар
ivobox
Мнения: 296
Регистриран на: 14 Ное 2007 21:43
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от ivobox » 22 Ное 2007 22:56

rudolf написа:имам ангажимента да довлека джейми ако трябва в багажника,,,,щото ми е симпатичен, ще демонтирам газовата и ще ударя една метла:)

в екото не са хубави кибабчетата--сменети си гарнитурите по домовете преди това:,,,а и ижо е бил на тойота сбирка,,аз см му свидетел,,имам го сниман,,,с червен анцуг тойота ...каза че това му е клубната форма за сбирки:)
...леле изпосабудих хората около мене от смях biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
направо къртиш мивки :thumbsup:
Avensis D-4D, 2005, 116hp, TOYOTA
Yaris T Sport, 2003, 106hp, TOYOTA

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 22 Ное 2007 23:21

rudolf написа:имам ангажимента да довлека джейми ако трябва в багажника,,,,)
недей да чистиш багажника, че ще се разглези..
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Ное 2007 11:54

diver написа:
rudolf написа:имам ангажимента да довлека джейми ако трябва в багажника,,,,)
недей да чистиш багажника, че ще се разглези..
ми малко по цивилизовано,,,все пак не сме лада-форум,,да не е кисел кат го вадим-ще го предразположим с комфорт:)

вчера се опитах да вадя снимките,,ма осветих цялата лента:(...иво моля те уплоудни от твоето апаратче ---

аз съм застанал на третия ред отляво,,,онзи с големите вежди-за да се познаем другия път за тези дет не можаха да дойдат:)

Аватар
ivobox
Мнения: 296
Регистриран на: 14 Ное 2007 21:43
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от ivobox » 23 Ное 2007 21:06

аз и да сложа снимка от моето апаратче, то червениа анцунг няма как да се види - се пак аз снимам biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Avensis D-4D, 2005, 116hp, TOYOTA
Yaris T Sport, 2003, 106hp, TOYOTA

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Ное 2007 21:59

ivobox написа:аз и да сложа снимка от моето апаратче, то червениа анцунг няма как да се види - се пак аз снимам biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
да де,,,бе там с фотошопа се уплоудни на оная дет сме всичките кат се събрахме отпред ,когато колегите от бмв форума ни помолиха да освободим поне 2-3 места на паркинга че искали и те гарнитури да сменят:)

бтв похвално дебютира колегата боби-който почерпи всички членове на клуба послучей първата среща с 1 кола и кафе,,,с пожелание това да стане една приятна традиция... на 2рата среща с по 2,,,на 3тата ще ни умори от кофейн:)
само колегата иво отказа под претекст че е символичен домакин и предпочита мускатова гроздова,но не бил по екип за почерпки.:)

Аватар
ivobox
Мнения: 296
Регистриран на: 14 Ное 2007 21:43
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от ivobox » 23 Ное 2007 23:55

rudolf написа:
ivobox написа:аз и да сложа снимка от моето апаратче, то червениа анцунг няма как да се види - се пак аз снимам biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
да де,,,бе там с фотошопа се уплоудни на оная дет сме всичките кат се събрахме отпред ,когато колегите от бмв форума ни помолиха да освободим поне 2-3 места на паркинга че искали и те гарнитури да сменят:)

бтв похвално дебютира колегата боби-който почерпи всички членове на клуба послучей първата среща с 1 кола и кафе,,,с пожелание това да стане една приятна традиция... на 2рата среща с по 2,,,на 3тата ще ни умори от кофейн:)
само колегата иво отказа под претекст че е символичен домакин и предпочита мускатова гроздова,но не бил по екип за почерпки.:)
...aшшшшш biggrin.gif

Мите спецялно за тебе другата седмиса съм с ритуалния червен анцунг с нашивката на тойота...гарнитурата за кебапчетата от мене, пиенето от боби
само едино можем да се постараем за следващия четвъртък: дай вече да не се качваме на масите, че щом колегите от БМВ се изчервиха...... laugh.gif laugh.gif
Avensis D-4D, 2005, 116hp, TOYOTA
Yaris T Sport, 2003, 106hp, TOYOTA

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 24 Ное 2007 00:34

да не сте правили някакви свинщини бе wacko.gif

що не преместите срещите в някакиъв удобен ден, примерно неделя след три че там някъде ставам от сън smile.gif
status: за БАН

Аватар
ivobox
Мнения: 296
Регистриран на: 14 Ное 2007 21:43
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от ivobox » 24 Ное 2007 00:44

защото обикновенно в неделя хората си почиват, пазаруват, лежът на диванчето в хола с дистанционното, поправят пералнята, ходят да плевят градината или пият греана ракия на вилата. biggrin.gif
замисли се защо от другите форуми правят седмичните през делниците, а месечните неделя следобед.
те хората са го измислили преди нас и системата работи cool.gif
peace :thumbsup:
Avensis D-4D, 2005, 116hp, TOYOTA
Yaris T Sport, 2003, 106hp, TOYOTA

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта