Редовна среща на клуба

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Аватар
hyankov
Мнения: 1417
Регистриран на: 11 Сеп 2006 22:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от hyankov » 24 Ное 2007 00:49

*deleted*
Последно промяна от hyankov на 25 Ное 2007 03:07, променено общо 1 път.
Subaru Impreza III Hatchback (2009) - 2.0R MT, 150 hp
Toyota Avensis (2000) - 2.0 D-4D (личен рекорд - 4.1л/100км) - SOLD
Toyota Corolla LE (2000) - 1.8, 125 hp - SOLD

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 24 Ное 2007 00:53

maggkrabar написа:да не сте правили някакви свинщини бе wacko.gif

що не преместите срещите в някакиъв удобен ден, примерно неделя след три че там някъде ставам от сън smile.gif
ми малко,,,ма защото колегата иво беше довел две прекрасни дами,а на колегата боби,му се беше скъсала меката връзка и се държахме твърдо и безкомпромисно...:)

аз предложих да е друг ден щото хем в четвъртак,,хем в час пик-е неудобно,,аз живея на 500 метра и пътувах към 25 минути...но предложението го отхвърлихме с 16 срещу 3 гласа.

иве:другата седмица не го слагай че ще станем кат сектор Б и Г-ако почнах и баварците да идват с анцузи:)

бтв разбрах много тревожни вести за колегата боби...бил забелязан в нетрезво състояние на сбирки на волво клуба,, опитвал се да говори и пее на висок глас на шведски ,и го помолили да напусне заведението след трикратни предупреждения да не пише с перманентен маркер,""S40 is the best"" -по покривките...:((

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 24 Ное 2007 02:09

към варненските представители форумци:
много сте несериозни бе
аз отивам на срещата към 8 - 8 и 5, глеам няма никой dry.gif , добре викам си, позавъртях се, поогледах се, викам чай да пусна една вода... пуснах я... излизам аз пред омв, нит тойота нит нищо. викам хубу, дай да си попочистя колата малко, пооправих поизчистих, ъ-ъ, нема никой. викам туй нещо аз ша съм объркал, преподредих си и жабката. минаха 15-20 мин. няма никой (през това време дават сървайвър си викам аз, ех мама му изтървах го днес) оше няма никой. поогледах си багажника, махнах непотребните неща, глеам никви тойоти няма мааму. ядосах се, взех си един спрайт и отчаян и изигран си го изпих сам. тръгнах си! следващия път ще черпите щото мно ма вързахте на тая бензиностанция да чакам! аа и пия само джим бийм;)
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 24 Ное 2007 09:30

newmiro написа:към варненските представители форумци:
много сте несериозни бе
аз отивам на срещата към 8 - 8 и 5, глеам няма никой dry.gif , добре викам си, позавъртях се, поогледах се, викам чай да пусна една вода... пуснах я... излизам аз пред омв, нит тойота нит нищо. викам хубу, дай да си попочистя колата малко, пооправих поизчистих, ъ-ъ, нема никой. викам туй нещо аз ша съм объркал, преподредих си и жабката. минаха 15-20 мин. няма никой (през това време дават сървайвър си викам аз, ех мама му изтървах го днес) оше няма никой. поогледах си багажника, махнах непотребните неща, глеам никви тойоти няма мааму. ядосах се, взех си един спрайт и отчаян и изигран си го изпих сам. тръгнах си! следващия път ще черпите щото мно ма вързахте на тая бензиностанция да чакам! аа и пия само джим бийм;)
Много съжалявам, аз също минах, но с 25 минутно закъснение. Бях излязал да тествам ае86-цата, обаче се появи някакво тропане в мотора (клапан, лагер, още не зная точно) и ходих да сменя колата. Минах към 20:25 със Субаруто и беше доста пусто - нямаше даже клиенти...

...надявам се следващият път наистина да се получи!
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 24 Ное 2007 12:07

в връзка с наближаващите коледни тържества предлагам на клубните сбирки -облеклото да бъде стандартизирано и променено от червен анцуг тойота в:

http://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?t=3519
допълнено с червени спарко-ботушки и бели бради.
желателно е собствениците на ае86 да бъдат доокомплектовани с голям бял чувал,за послушните малки ае85-ци....като моята...

Аватар
ivobox
Мнения: 296
Регистриран на: 14 Ное 2007 21:43
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от ivobox » 24 Ное 2007 12:58

абе Мите да не земем да уплашим хората с нашите простотии...

п.с.: нема се плашите ей, той rudolf е сценарист при Слави biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Avensis D-4D, 2005, 116hp, TOYOTA
Yaris T Sport, 2003, 106hp, TOYOTA

Аватар
lpcrooks
Мнения: 242
Регистриран на: 02 Мар 2007 23:12
Местоположение: Sofia

Мнение от lpcrooks » 24 Ное 2007 13:59

Пфууу, че не се оправих за срещата sad.gif ... Иначе разбирам, добре е миналата, което ме радва (пък и означава, че ще има още такива срещи, на които ще дойда biggrin.gif ).

Elboriso
Мнения: 76
Регистриран на: 22 Апр 2007 21:43
Обратна връзка:

Мнение от Elboriso » 24 Ное 2007 15:34

бтв разбрах много тревожни вести за колегата боби...бил забелязан в нетрезво състояние на сбирки на волво клуба,, опитвал се да говори и пее на висок глас на шведски ,и го помолили да напусне заведението след трикратни предупреждения да не пише с перманентен маркер,""S40 is the best"" -по покривките...:(([/quote]

ЕЕЕЕЕЕЕ Пак ме разкриха :sign6:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 24 Ное 2007 17:23

ivobox написа:абе Мите да не земем да уплашим хората с нашите простотии...

п.с.: нема се плашите ей, той rudolf е сценарист при Слави biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ми те страхливите така и така няма да дойдат,,,,ако трябва иначе да ги поухажваме малко да се предразположат??:) за следващият път организациония комитет е предоставил специални символични награди за популяризиране на инициятивата.

а колегата боби на прошка го чакам да ни целува ръка,и да обещае че повече така няма да прави,,,,спецялно за него ще има японска песнопойка и саке-да цели нотите:)

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 24 Ное 2007 22:44

Вземете, че пуснте някоя снимчица, ако искате де! mad.gif Нека да знаем какво сме изпуснали и да се амбицираме за следващия път! wink.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 25 Ное 2007 17:33

Xeku написа:Вземете, че пуснте някоя снимчица, ако искате де! mad.gif Нека да знаем какво сме изпуснали и да се амбицираме за следващия път! wink.gif
ааа умирайте от любопитство за наказание,,,,за системни нарушения и отсъствия ша ви шибаме с върбови клонки по дупарките
:bootyshake: :enforcer:

Celica
Мнения: 237
Регистриран на: 07 Окт 2004 16:52
Местоположение: Варна, Морето...

Мнение от Celica » 26 Ное 2007 10:39

аммм Аз да питам Варненци....
ей такива кат мен ...само дето са съъъссс.... кола дето май не е много toyota, приемате ли ги? обащавам да нося отличителни белези на марката tongue.gif wink.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 26 Ное 2007 12:51

Celica написа: аммм Аз да питам Варненци....
ей такива кат мен ...само дето са съъъссс.... кола дето май не е много toyota, приемате ли ги? обащавам да нося отличителни белези на марката tongue.gif wink.gif
аз също призовавам към расова търпимост,етнически толеранс и всенародна любов:)...малко сме за сега,кат се съберем повече първо тия кат теб ще отсеем,отлюспим ,нахулим и анатемосаме:)
.....бак уп---такси или колата в съседната пряка

Celica
Мнения: 237
Регистриран на: 07 Окт 2004 16:52
Местоположение: Варна, Морето...

Мнение от Celica » 26 Ное 2007 13:57

rudolf написа:
аз също призовавам към расова търпимост,етнически толеранс и всенародна любов:)...малко сме за сега,кат се съберем повече първо тия кат теб ще отсеем,отлюспим ,нахулим и анатемосаме:)
.....бак уп---такси или колата в съседната пряка
Ей mad.gif , aз питам наше си село... tongue.gif
Последно промяна от Celica на 26 Ное 2007 13:59, променено общо 1 път.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 26 Ное 2007 13:58

Кат не си питала - срещай се с варненци само. Таман 1 човек била последната сбирка там :whistle:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 54 госта