Редовна среща на клуба

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
Celica
Мнения: 237
Регистриран на: 07 Окт 2004 16:52
Местоположение: Варна, Морето...

Мнение от Celica » 26 Ное 2007 14:03

ohmy.gif
sad.gif
мн сте лоши

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 26 Ное 2007 15:15

Като си рогата .... cool.gif

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 26 Ное 2007 16:54

Celica написа: аммм Аз да питам Варненци....
ей такива кат мен ...само дето са съъъссс.... кола дето май не е много toyota, приемате ли ги? обащавам да нося отличителни белези на марката tongue.gif wink.gif
зависи с к`ва кола си, не приемаме всякакви biggrin.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 26 Ное 2007 16:58

jamie написа:Кат не си питала - срещай се с варненци само. Таман 1 човек била последната сбирка там :whistle:
да но за сметка на това е протекла без каквито и да е спорове в пълно единомислие и синхрон,,,,

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 26 Ное 2007 17:03

desSs написа:
Celica написа: аммм Аз да питам Варненци....
ей такива кат мен ...само дето са съъъссс.... кола дето май не е много toyota, приемате ли ги? обащавам да нося отличителни белези на марката tongue.gif wink.gif
зависи с к`ва кола си, не приемаме всякакви biggrin.gif
ние те приемаме кат не те щат,,,сменяй колата и местожителството...ела си при нас

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 26 Ное 2007 17:09

desSs написа:
Celica написа: аммм Аз да питам Варненци....
ей такива кат мен ...само дето са съъъссс.... кола дето май не е много toyota, приемате ли ги? обащавам да нося отличителни белези на марката tongue.gif wink.gif
зависи с к`ва кола си, не приемаме всякакви biggrin.gif
Големи сте сектанти wink.gif Последнио пат на Тойота срещата доколкото си спомням със Алтезов ходихме със Е класа дизел - четриочка :whistle:
Изображение

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 26 Ное 2007 19:00

LordDigital написа:
desSs написа:
Celica написа: аммм Аз да питам Варненци....
ей такива кат мен ...само дето са съъъссс.... кола дето май не е много toyota, приемате ли ги? обащавам да нося отличителни белези на марката tongue.gif wink.gif
зависи с к`ва кола си, не приемаме всякакви biggrin.gif
Големи сте сектанти wink.gif Последнио пат на Тойота срещата доколкото си спомням със Алтезов ходихме със Е класа дизел - четриочка :whistle:
на срещата в четвъртак разчленихме един такъв с мерцедес,ама беше сам,,,ако сте двама и добре сложени-ще си затворим очите biggrin.gif

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 29 Ное 2007 00:30

стига сте се бъзикали с мене и спрайта ми, минало свършено, поне си поизчистих и поподредих колата:)
иначе разбира че всеки фен може да дойде, било то с друга кола, пък ако е нещо екзотично може и едно кръгче да даде:Р
П.С>аз този четвъртък няма да идвам:)))) не че досега някой е изказал интерес, ама аз отсега да обявя после да няма обидени:Р
следващата седмица може да ударим по бира некъде;) и да ме почерпят тия дето не дойдоха на предната/първата 'среща':Р
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 29 Ное 2007 02:56

newmiro написа:стига сте се бъзикали с мене и спрайта ми, минало свършено, поне си поизчистих и поподредих колата:)
иначе разбира че всеки фен може да дойде, било то с друга кола, пък ако е нещо екзотично може и едно кръгче да даде:Р
П.С>аз този четвъртък няма да идвам:)))) не че досега някой е изказал интерес, ама аз отсега да обявя после да няма обидени:Р
следващата седмица може да ударим по бира некъде;) и да ме почерпят тия дето не дойдоха на предната/първата 'среща':Р
еее тъкмо се надявахме тоя път д постнеш една снимка със самоснимачката от срещата:)...аз също си стискам палци тоя път да не осиротея кат теб на софийската :3some:

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 29 Ное 2007 07:27

newmiro написа:П.С>аз този четвъртък няма да идвам:)))) не че досега някой е изказал интерес, ама аз отсега да обявя после да няма обидени:Р
следващата седмица може да ударим по бира некъде;) и да ме почерпят тия дето не дойдоха на предната/първата 'среща':Р
и аз днес не мога, но от събота нататък съм по-свободна, тъй че следващия път може да се вясна smile.gif

Аватар
ivobox
Мнения: 296
Регистриран на: 14 Ное 2007 21:43
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от ivobox » 29 Ное 2007 14:09

искам да напомя днес 29.11. за редовната среща на клуба за София
часът и мястото на срещата са същите.
Avensis D-4D, 2005, 116hp, TOYOTA
Yaris T Sport, 2003, 106hp, TOYOTA

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

Мнение от rudolf » 29 Ное 2007 23:01

втората традиционна среща от редовните тойота срещи протече без инциденти,,,,всички гарнитури бяха предварително заменени и притегнати-впредвид неблагоприятните времеви обстоятелства и синптичната прогноза.

особено отрезвяващо обстоятелство,за младите тунери стана присъствието на колегата -ДОГ....за по малко от 30 минути той успя да преустанови всички тунинг проекти в форума,по метода на убеждението ,без капка агресия и принуда..попари младежките блянове на цяло поколение тойота тунери,но за сметка на това им спести безмислни време,нерви и средства.

колегата боби беше порицан за себеотдайността си в отношението с дамите,беше му оказана нужната помощ и подкрепа за да възвърне вярата в себе си и да не предприеме нищо прибързано и неразумно.

колегата иво ни лиши от удоволствието да срещем сестра му под претекст че нивото на участниците в срещите било по скоро технически насочено,и интелектуалната половина-липсвала...също така пропусна да покаже на новите посетители-емблематичния червен анцуг на тойота--флак и запазена марка на нашия форум.

останалите участници останаха с весело и приповдигнато настроение и след заключителните възгласи: тоойооотааа тойоотаааа тооойооотааа,,,,,срещата беше закрита.
протоколите от предложенията и гласуваните нови точки ще бъдат публикувани в най-ранни срокове.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 30 Ное 2007 10:35

Ша ви натегам лагерите скоро кат гледам !
Немате ли апартаменти за продан бе - че един БедДог да ви пресущава така тунинг-мечтите ? :whistle:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 30 Ное 2007 11:44

jamie написа:Ша ви натегам лагерите скоро кат гледам !
Немате ли апартаменти за продан бе - че един БедДог да ви пресущава така тунинг-мечтите ? :whistle:
мани,,добре че не беше БЕД ГЛУТНИЦА,,щеше и от автомобилизма да ни откаже:)....а иначе ние затова правим нашите тунинг прокти че кат ги продадем да си купим с парите апартаменти...

а ти пак не дойде,а даде честната си дума...

другия път колегата боби каза че срещата ще продължи в елитен столичен клуб заедно с приятелките на приятелката му,,,,мъжете са ни малко дефицит-но ще се справим и да не дойдете:)

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 30 Ное 2007 16:25

Kajete koga shte stava tova s kluba i priatelkite da doida da pomagam. Nali priatel v nujda se poznava. Samo mi triabva data da si kupia samoleten bilet :-P

A inache kato propovedva dedo pop .... bad dog de, she go slushate. Mnogo pravilno vi gi kazva neshtata. Det sa vika vie kade otivate toi ottam se vrushta ;-)

I po tazi tema sushto taka iskam da kaja samo 2 neshta:
1 - turbooooo!
2 - ili kompresor!

;-)
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта