Среща? Да скъсиме дистанцията! :)

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas

Мнение от Japanese_fever » 07 Май 2005 19:36

cj написа:По проблема за безопасността могат много неща да се направят. Друг е въпросът, че тя не може никога да се гарантира напълно.

ПС: Приготвил съм 2 броя радиостанции с обхват 5-7 км (при липса на прегради), иначе 1-2 км. wink.gif
Bravo!
Tova gore bqh az. smile.gif
I si vzemete dobre obu4en operator kato tozi tam deto be6e zasnel poslednite film4eta s tvojta AE86 i BMW-to! wink.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Lubo_car2

Мнение от Lubo_car2 » 10 Май 2005 17:23

Преди доста години ( станаха вече rolleyes.gif ), бях на Шипково на лагер с отбора. Наистина приятно място е, а пътя е много хубав, е поне беше тогава. Наистина и нямаше много коли, типична ралиджийска отсечка си беше, наистина е много добро предложение. Лошото беше, че нямаше добра "инфраструктура" rolleyes.gif тогава! Надявам се сега да е по-добре. От мен имаме 3 камери + гарантиран репортаж за "събитието". :thumbsup:

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 10 Май 2005 21:10

a ot men bira skara... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif cool.gif

axial
Мнения: 30
Регистриран на: 10 Сеп 2004 21:07
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от axial » 10 Май 2005 21:17

Преди 2 месеца бях няколко дни в един хотел над Чифлика. Пътя беше много добър и нямаше много движение. С две думи мястото наистина е отлично за целта... :thumbsup:
Toyota Corolla Verso 1.8

dontcheff
Мнения: 13
Регистриран на: 29 Апр 2005 21:35

Мнение от dontcheff » 10 Май 2005 22:09

Ja mi kazhete, ako doida s Priusa si do Bulgaria, kakva e verojatnosta da moga i da se varna vav Finlandia s nego?

El Camino

Мнение от El Camino » 10 Май 2005 22:16

dontcheff написа:Ja mi kazhete, ako doida s Priusa si do Bulgaria, kakva e verojatnosta da moga i da se varna vav Finlandia s nego?
Pochti nikakwa rolleyes.gif . Ne che da te plasha, no edinstweniq wariant e da go priberesh wednaga w skrit garaj. Policiqta e na edno s mafiqta w BG. A ti siguren li si, che zastr. ti pokriwa i BG?

W momenta ot Germaniq (chujbina) ima prekaleno ewtini poleti i ne si struwa da se zamislqsh za kola. Kola pod naem w BG e okolo 20-30 ewro na den.

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Мнение от LEXUS » 11 Май 2005 18:04

abe ydvay s PRIUSA tuka,da go vydyme toya dzver!to i bez tova patuvaneto shte ty yzleze po4ty bez pary. cool.gif wink.gif
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 20 Май 2005 15:58

Стъпка 1: Мястото явно го избрахме.
Стъпка 2: Казвайте кой кога ще е в БГ и кой кога ще може.
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 20 Май 2005 16:42

Хубаво сте го избрали мястото. Аз имам баба и дядо в Шипково и познавам района. Пътят Шипково-Рибарица е много хубав. Преди месец си ходих и нарочно минах от там, защото панорамата е прекрасна. В началото на Горно Шипково има едно малко хотелче. Собственика има Toyota и е страшен фен на марката. Хотелът не е голям и не знам дали ще събере всички желаещи, но ако проявите интерес мога да се опитам да му намеря телефона. Като цяло Рибарица и Чифлика са доста по-развити и можете и там да пробвате...

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

az ne razbrah nyshto

Мнение от LEXUS » 21 Май 2005 00:21

Spike написа:Хубаво сте го избрали мястото. Аз имам баба и дядо в Шипково и познавам района. Пътят Шипково-Рибарица е много хубав. Преди месец си ходих и нарочно минах от там, защото панорамата е прекрасна. В началото на Горно Шипково има едно малко хотелче. Собственика има Toyota и е страшен фен на марката. Хотелът не е голям и не знам дали ще събере всички желаещи, но ако проявите интерес мога да се опитам да му намеря телефона. Като цяло Рибарица и Чифлика са доста по-развити и можете и там да пробвате...
1.)az taka y ne razbrah kakvo izbrahme wacko.gif -SHIPKOVO,RYBARYCA ILI CHIFLIKA???2.) cj,ako iskash ,dai edna data i spored neya vseki da kaje dali mu e udobno,za da se razbereme nakraya! sleep.gif
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas

Re: az ne razbrah nyshto

Мнение от Japanese_fever » 21 Май 2005 00:28

LEXUS написа:
Spike написа:Хубаво сте го избрали мястото. Аз имам баба и дядо в Шипково и познавам района. Пътят Шипково-Рибарица е много хубав. Преди месец си ходих и нарочно минах от там, защото панорамата е прекрасна. В началото на Горно Шипково има едно малко хотелче. Собственика има Toyota и е страшен фен на марката. Хотелът не е голям и не знам дали ще събере всички желаещи, но ако проявите интерес мога да се опитам да му намеря телефона. Като цяло Рибарица и Чифлика са доста по-развити и можете и там да пробвате...
1.)az taka y ne razbrah kakvo izbrahme wacko.gif -SHIPKOVO,RYBARYCA ILI CHIFLIKA???2.) cj,ako iskash ,dai edna data i spored neya vseki da kaje dali mu e udobno,za da se razbereme nakraya! sleep.gif
Shipkovo, Ribarica i Chiflika sa na raztoqnie edno ot drugo okolo 20-30km kato triugulnik. Taka, 4e nqma stra6no, ne mojete da se zagubite, ako si nosite GSM-ite!
To4no taka, az se bqh oburkal! Rally otse4kata e RIBARITZA - SHIPKOVO!
Kato minete cqlata otse4ka i stignete v Shipkovo 6te vlezete ot gornata strana, to4no kudeto e basejna s mineralnata shipkovska voda, no May mesec ne vqrvam da raboti, no moje da izvadite kusmet!
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Lubo_car
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2005 22:40
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Мнение от Lubo_car » 21 Май 2005 11:58

Защо всеки които не е в България в момента не вземе да каже кога ориентировъчно смята да си идва, за да се доуточнят нещата по-лесно?!
VRC-VarnaRacingClub 2001
Mazda RX-7 FC TII
0899-87-86-88

dontcheff
Мнения: 13
Регистриран на: 29 Апр 2005 21:35

Мнение от dontcheff » 21 Май 2005 18:16

LEXUS написа:abe ydvay s PRIUSA tuka,da go vydyme toya dzver!to i bez tova patuvaneto shte ty yzleze po4ty bez pary. cool.gif wink.gif
:-) Toi i sas samolet ne e skapo. Ima za 300 evro direktni charteri do Varna. Pritesnjavam se obache da ne mi go otkradnat.

BTW, Toyota Supra 3.0i 3d A kabriolet hubava li e? Iskam da si kupja 3ta kola: kabriolet za ljatoto. Namerih edna ot 1987 za 7500 evroa na 230.000 km.

dakata
Мнения: 28
Регистриран на: 06 Ное 2004 20:27
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

Мнение от dakata » 21 Юни 2005 11:28

az sum tvurdo za ideqta telefona mi e 0888829810 dakata i ako sikate posredata moje da se vidim primerno v trqvna ako puk iskate v melnik na men mi e blizo na 70 kilometra ama za horata ot varna e po tejko taka 4e da kajem posredata na bulgaria 6te e dobre zna4i az predlagam gabrovo trqvna :)

dakata
Мнения: 28
Регистриран на: 06 Ное 2004 20:27
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

Мнение от dakata » 21 Юни 2005 11:31

i tvurdo zxsa 6ipkovo samo mi daite znak

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта