Мнения относно провелия се TOYOTA събор

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
Georgimitrovich
Мнения: 1375
Регистриран на: 08 Апр 2008 00:59
Местоположение: Пловдив

Мнения относно провелия се TOYOTA събор

Мнение от Georgimitrovich » 23 Сеп 2008 17:50

Колеги искам да знам мнението ви за събора. На кой какво му е харесало и какво не. Ще се радвам и тези които не пожелаха да доидат също да кажат причините които ги отблъснаха.

Не спестяваите нищичко нека знаем точно как стоят нещата.

Благодаря предварително smile.gif
1992 Celica 2,0 GTI cabriolet
1982 Camri GLi (sold)
1997 RAV4
2000 Lexus GS300

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 23 Сеп 2008 20:17

Fido Dido написа:Всичко премина добре и чест им прави на Георги и Петър, че се бяха погрижили за всичко. Включително и ескорт, за да можем да се оправим из дебрите на Филибето. biggrin.gif Благодаря ви, момчета, пролича си, че сте сериозни и дадохте всичко от себе си!
И следващия път изпращайте по-рано флаерите!

smile.gif

Аватар
max-2
Мнения: 1777
Регистриран на: 08 Дек 2005 19:15
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 16 пъти
Получена  благодарност: 41 пъти

Мнение от max-2 » 23 Сеп 2008 20:54

На мен много ми хареса, дано по-често да се събираме така, а може и някъде на групова екскурзия или нещо такова, дори и да няма писта пак може да си покараме, това имам впредвид.
Иначе съжалявам, че не успях да се запозная с колегите, освен с Ме4оКух и брат му, който ми даде едно кръгче със Соларата, може би другия път трябва да си напишем ника на колата или на нас, както беше направил колегата Джинго.
Хората от Тойота-Тиксим си тръгнаха неочаквано и много рано, та не можах да пробвам Камри-то, но някой ден ще мина и ще си го искам като бащиния biggrin.gif
Carina E 4AFE LB 1992

jingo

Мнение от jingo » 25 Сеп 2008 00:03

Става ясно ,че срещата ,въпреки ,че бе ПЪРВА ,мина добре и ще се повтори ! Гледам,че и други колеги не помнят имената на съфорумците или присъстващите,та за другата среща всеки да си направи кат мен табелка на колата ,а после е лесно....Така и така се позапознахме ,а и други хора ни гледат ...МОТО : ПО СТИКЕРА ЩЕ НИ ПОЗНАЕТЕ ....И... ПО ПОВЕДЕНИЕТО НА ПЪТЯ....СЪЩО ! :thumbsup: Да се постараем ДА бъдем,За Да Ни Бъде ! Неква глупост ,ама верна !

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 25 Сеп 2008 00:46

Благодаря на Гошо и Мечо за отличната идея да се съберем на писта и отличната организация worthy.gif Те доказоха, че са от най-сериозните в този форум и може да им се гласува доверие :thumbsup:
Персонално им благодаря за домакинството и ескортите, които осигуряваха на мен и другите колеги worthy.gif

За "-" пичовете от пистата много замотаха положението mad.gif Смятам че можеше да направим по още доста обиколки
sad.gif

chaval
Мнения: 203
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:42
Местоположение: София

Мнение от chaval » 25 Сеп 2008 12:02

Бяхте се постарали доста и си личеше отдалеч! Аз тръгнах без никакви очаквания и се върнах страшно доволен.
Браво :thumbsup:

alex72bg
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Яну 2008 13:35

Мнение от alex72bg » 27 Сеп 2008 09:27

Определено съм доволен от организацията, покарахме малко biggrin.gif
Съжалявам че не можах да остана за вечерта, но по принцип бях решил да мина само за час-два :thumbsup:
Определено предпочитам да се набляга на карането.
Toyota Turbo

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 29 Сеп 2008 13:46

организацията и гостоприемството бяха на ниво, благодаря, за което. съборът също мина много добре. можеше наистина да направим повече обиколки, но.. следващият път повече :thumbsup: благодаря на организаторите за събитието и гостоприемството, после за кръчмата, на мечо за ксеноните (наистина има ефект biggrin.gif ), на Nedkow за Джак, на Fido Dido за безкрайните смешни истории, на Jingo, че отсрамихме цялото източно черноморие, на belchilov за картинга, и на комарите в Сарай дето не ме оставиха да мигна предната нощ, преди пистата tooth.gif tooth.gif bash.gif :rip: :minigun: :gib: но се справих с тях. Силни сме, Тойота! :thumbsup: biggrin.gif biggrin.gif
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Аватар
Jacko
Мнения: 22
Регистриран на: 20 Авг 2008 10:00

Мнение от Jacko » 29 Сеп 2008 18:30

Всичко беше добре организирано. Само чакането беше в повече и хората бяхме малко.

Аватар
genadey
Мнения: 26
Регистриран на: 10 Юни 2007 23:57
Местоположение: sofia
Автомобил: Celica VVTL-I
Обратна връзка:

00

Мнение от genadey » 04 Окт 2008 15:55

оо маммка му и прасе аз пък сега за сефте чувам че е имало среща иначе не бих го изпуснал за нищо на света :dontknow: казвайте кога е следващата и нека измислим начин за по добро информиране примерно по имеила чрез някакво системно съобщение примерно както когато получа лично и ми го пращат на меила.....мн ме е яд чесно sad.gif
НИКОГА НЕ КАРАМ ПО БЪРЗО ОТ КОЛКОТО ЛЕТИ АНГЕЛЪТ МИ ХРАНИТЕЛ!!!

Elboriso
Мнения: 76
Регистриран на: 22 Апр 2007 21:43
Обратна връзка:

Мнение от Elboriso » 04 Окт 2008 22:02

Срещата беше страхотна, много съм доволен :thumbsup: Организацията беше на ниво, очевадно орагнизаторите се бяха постарали доста. Програмата беше добре съчетана и времето мина неусетно а не както на Maxytuninga с часове нищо не се случваше. Стикерите за колите можеха да бъдат малко по различни, защото посоянно ме питаха дали продавам колата доакто бях с тях dry.gif

Аватар
Zero`Cool
Мнения: 254
Регистриран на: 23 Май 2008 21:30
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Zero`Cool » 06 Окт 2008 23:10

Всичко беше невероятно просто събора беше супер браво на Георги и Петър Благодаря ви за чудесната организация ... :)
Toyota Avensis 1.8 VVT-I - 2000 RHD
Изображение
http://www.el-inst.eu/ - електроуслуги
http://fenixbg.org/ - Доставка и посредничество при закупуване на стоки от Англия

Аватар
foxx
Мнения: 70
Регистриран на: 09 Май 2008 16:08
Местоположение: plovdiv maina

Мнение от foxx » 07 Окт 2008 00:23

eii az si ostanah dovolen osobenno ne bqh karal na pistata s toyotata.....bbbb no se pozabavlqvah dobre....mislq 4e na vsi4k i im be6e priqtno.......



P.S. IMAM DA 4ERPQ 2 MOM4ETA OT SABORA NAMERIHA MI GRIVNATA NO NEMOJAH DA IM VZEMQ TELEFONITE ...BLAGODARQ ..DANO DA STIGNE DO VAS ..ZA6TOTO NE SE ZAPOZNAHME..

m/u drugoto ..organizaciqta malko ne mi haresa moje6e dase izmisli trase s malko po visoka trudnost-na maitorskoto ili pone da bqha dve (tracetata)s razli4na trudnost....

jorkata i petio se postaraha dovolno i samojertvaha....koeto si e napravo pohvaln oza tqh...drugoto koeto 6te dobavq -e 4e za parvi sabor stana pove4e ot perfektno makar i s malko omalen sastav ot gledna to4ka na u4astnici-koeto pozvoli pove4e obikolki po pistata,,,nadejdata za dogodina da sme tolkoz 4e da trqbva i dvata dni da sme tam za da moje da se stigne do nqkolko krag4eta po traceto....


sorry za latinicata
celica s peika....ama si e moq

Аватар
Ael
Мнения: 772
Регистриран на: 10 Ное 2007 00:00
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ael » 19 Ное 2008 13:52

Elboriso написа:Стикерите за колите можеха да бъдат малко по различни, защото посоянно ме питаха дали продавам колата доакто бях с тях dry.gif
xaxa ,ми аз на прибиране един с мерцедес ме настига, изравнява се с мен и аз бях готов да се дърпаме (нали бях подгрял от пистата още laugh.gif ) та ми крещи през прозореца "колко и търсиш?". Аз пък не го чух ,само "търиш" хванах и си викам "да не ми се влачи нещо отзад"... Голям смях happy.gif
Изображение1G-FE

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 26 Ное 2008 13:23

и аз стоях седмица след това с омерата отстрани:))
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта