ГОЛЯМА СРЕЩА ВЪВ ВАРНА

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Публикувай отговор
diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 15 Яну 2009 09:29

rudolf написа:
ninormal написа:Колега вместо да бъдеш ироничен измисли по-добро решение ;) Като ти е студено недей да идваш това е.... Целта е да се съберем японски автомобили по форуми да си направим някоя друга снимка,да се запознаем и т.н ... Всеки може да бъде полезен на другия :)
ми по добро решение от зимата- ми се вижда лятото:)

съгласи се че и ти би бил скептичен да дойдеш до софия зимата за среща пред метро??
събираме се всяка неделя в софия, бензиностанция еко-на бул. Булгария,,с бих се радвал да се запознаем,,заповядай:)
някак на минусови температури -няма да ми се запознава много дълго...тоест няма да има особено голяма масовост.
Нема ли гушнеш идеята, те извозя до Варна на свален гюрук?!
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 15 Яну 2009 12:37

ninormal написа:Колега вместо да бъдеш ироничен измисли по-добро решение ;) Като ти е студено недей да идваш това е.... Целта е да се съберем японски автомобили по форуми да си направим някоя друга снимка,да се запознаем и т.н ...
Викаш да взема да дам 300-тина лева да си полафиме и да се снимаме rolleyes.gif .
Що пък не :whistle: .

Аватар
ninormal
Мнения: 94
Регистриран на: 13 Яну 2009 16:12
Местоположение: Dobrich-Varna

Мнение от ninormal » 15 Яну 2009 13:35

Парите са си твой давай ги където желаеш :) Идеята беше варненските клубове да се съберем,но който реши да дойде по-отдалеч да заповяда :) Никой не го караме насила :thumbsup:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 15 Яну 2009 17:15

ninormal написа:Парите са си твой давай ги където желаеш :) Идеята беше варненските клубове да се съберем,но който реши да дойде по-отдалеч да заповяда :) Никой не го караме насила :thumbsup:
идеята е добра :thumbsup: постнете после снимки

Аватар
пл@мен5445
Мнения: 124
Регистриран на: 27 Ное 2008 17:46
Местоположение: Pyce
Обратна връзка:

Мнение от пл@мен5445 » 15 Яну 2009 17:18

OBEDEM SAM 4E LQTOTO 6TE IMA MN POVE4E XORA NAVITI ZA TAKAVA MASOVA SRE6TA !!!!! ZIMATA SPIRA MN JELAE6TI !!! USPEX NA SRE6TATA I DA PUSNETE NQKOQ DR SNIMKA :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Последно промяна от пл@мен5445 на 15 Яну 2009 17:25, променено общо 2 пъти.

Аватар
ninormal
Мнения: 94
Регистриран на: 13 Яну 2009 16:12
Местоположение: Dobrich-Varna

Мнение от ninormal » 15 Яну 2009 17:18

За лятото такава среща някъде в центъра на България ще бъде чудесно ,съгласен съм с вас ,че Варна ви е далеч и сега е студено :)

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 16 Яну 2009 00:06

ninormal написа:съгласен съм с вас ,че Варна ви е далеч и сега е студено :)
Варна не е далеч но политиците в БГ не я правят и по-близо благодарение на прекрасните пътища.
Даже лично аз сега ще се чуствам по-добре щото нямам клима . Ама за сметка на това имам парно да изсъхна до Варна .
ninormal написа: Парите са си твой давай ги където желаеш
Абсолютно си прав :thumbsup: !
Наистина ми се струва безмислено ходенето от единия на другия край на БГ за полафване и снимане дори и да ми харчи колата 3 на 100 пак трябва да убия поне 10 часа време в път (ако не ме затрупа някъде и да се наложи да спя в снега ) . Което автоматично значи , че ще остана поне за преспиване . И работата си става една отпуска .

Аватар
DoRk
Мнения: 38
Регистриран на: 01 Авг 2007 20:24
Местоположение: Varna

Мнение от DoRk » 16 Яну 2009 21:15

ще се видим пред Метро :thumbsup: :wav:

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 16 Яну 2009 21:39

Оторизирам Деската, да ни представи достойно biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 17 Яну 2009 01:29

diver написа:Оторизирам Деската, да ни представи достойно biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Тя ни е силата и гордостта за региона :thumbsup: .

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 17 Яну 2009 09:23

кво сте пили снощи бре laugh.gif

аз мисля да не ходя smile.gif от коли не разбирам, няма с какво да съм полезна на другите. пък и не се интересувам като вас от тунинги-мунинги laugh.gif tongue.gif та предполагам ше ми е малко скучно. да не говорим че мойта кола е нова и едва ли ще представлява интерес за някой. гледам все по-старичките ви влекат /или пък нови, ма поне със сто и пеесе кончета laugh.gif /
е, ако имаше след това кафенце-мафенце можеше и да дойда, ама...

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 17 Яну 2009 15:37

desSs написа:кво сте пили снощи бре laugh.gif
Май беше нещо desSsтилирано...

Аватар
ninormal
Мнения: 94
Регистриран на: 13 Яну 2009 16:12
Местоположение: Dobrich-Varna

Мнение от ninormal » 17 Яну 2009 15:39

desSs написа:кво сте пили снощи бре laugh.gif

аз мисля да не ходя smile.gif от коли не разбирам, няма с какво да съм полезна на другите. пък и не се интересувам като вас от тунинги-мунинги laugh.gif tongue.gif та предполагам ше ми е малко скучно. да не говорим че мойта кола е нова и едва ли ще представлява интерес за някой. гледам все по-старичките ви влекат /или пък нови, ма поне със сто и пеесе кончета laugh.gif /
е, ако имаше след това кафенце-мафенце можеше и да дойда, ама...
Заповядай ще е хубаво някоя дама да краси събирането :thumbsup:
После може кафе както се разберат клубовете помежду си ;)

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 17 Яну 2009 16:35

desSs написа:кво сте пили снощи бре laugh.gif

аз мисля да не ходя smile.gif от коли не разбирам, няма с какво да съм полезна на другите. пък и не се интересувам като вас от тунинги-мунинги laugh.gif tongue.gif та предполагам ше ми е малко скучно. да не говорим че мойта кола е нова и едва ли ще представлява интерес за някой. гледам все по-старичките ви влекат /или пък нови, ма поне със сто и пеесе кончета laugh.gif /
е, ако имаше след това кафенце-мафенце можеше и да дойда, ама...
Деска оди там да ги шашнеш с Ярето ве ! Ше им кажеш , че е драгстер от националния на щатите обаче понеже трудно намираш нитрометан и 130 октана бензин няма да им показваш колко върви . Плюс това така или иначе нямат кола поне 3000 коня в твоя клас така , че няма и с кого да се пускаш . А пък и понеже е със секретни руски технологий няма да им отваряш капака , че после ще трябва да ги застреляш . Просто си седиш и им гледаш сеира и ги пращаш от време на време за кафе и кифлички .
Те понеже са разни Ондаджий , Маздаджий и тн нищо няма да заподозрят biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif .

Аватар
desSs
Мнения: 3289
Регистриран на: 02 Окт 2007 23:11
Местоположение: Варна

Мнение от desSs » 17 Яну 2009 17:21

беее моа им покажа как кара Шуми с два крака laugh.gif laugh.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта