Тойота Авенсис D4D 2,0 или 2,2?!

Публикувай отговор
Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4203
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Тойота Авенсис D4D 2,0 или 2,2?!

Мнение от zi_zi_top » 10 Мар 2014 21:24

Независимо, че е Тойота става въпрос за 12 годишен автомобил. Трябва да се провери всичко и да се направи качествено обслужване, да се купят добри гуми и т.н., защото както разбрах ще возите 2 бебета в този Авенсис. :thumbsup:
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

demetra
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Мар 2014 19:29

Re: Тойота Авенсис D4D 2,0 или 2,2?!

Мнение от demetra » 10 Мар 2014 21:55

Търся подобен клас кола с оглед на предстоящите ми нужди, нямам голям избор като се има в предвид че имаме и друга кола която няма да продавам и съм решил че 5-6000лв са достатъчни. Другите които съм обмислял са: Форд Мондео 2.0 tdci след 2004-5 година, или Опел Зафира А 2,0 Cdi. По принцип жена ми иска Пасат но за тези пари не може да се намери добра година и в добро състояние. Тойота Авенсис или Корола комби е най оптималния вариант според мен от към цена и качество.

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4203
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Тойота Авенсис D4D 2,0 или 2,2?!

Мнение от zi_zi_top » 10 Мар 2014 22:06

demetra написа:...Тойота Авенсис или Корола комби е най оптималния вариант според мен от към цена и качество.
Подкрепям това напълно!!!
Зафирата също не е за подценяване. А Форда просто го забрави...
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 121 госта