Помощ колеги...проблем с Daihatsu

Аватар
nikolov22
Мнения: 704
Регистриран на: 16 Дек 2008 00:34
Местоположение: Варна-Русе

Мнение от nikolov22 » 24 Май 2010 18:18

Soichiroo написа:за клапана обогатител ,някои да знае нещо този които е на входящия колектор и впръсква гориво при студен старт.Не ми сработва ни когато е топла ни когато е студена,а бензин идва до него и някакво напрежение идва за момент,на импулс само предполагам така трябва ,но тои не отваря и същевременно въртя по полвин минута сутрин.Меря го дава само 3,5 ома.Мерси. unsure.gif
тои е нискоомна дюза норнално е да е малко съпротивлението подаи мо ти 12волта и гледаи а и измери дали има 12 на буксата
ако ги има и двете е задръстен и ша идваш на маистор :thumbsup:
живей на скорост живота е кратък https://www.facebook.com/AnkarRuse?ref=hl

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от nowyaris » 24 Май 2010 19:22

Soichiroo написа:е да аз и това правя,ама е дразнещо такова въртя кат някои коза biggrin.gif пък и ме човърка де.
Аз съм аматьор,ама защо не си провериш акумулатора,стартера и венеца на маховика?

homemebel
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Май 2014 12:08

Re: Помощ колеги...проблем с Daihatsu

Мнение от homemebel » 26 Май 2014 12:19

Здравейте,
четох във форума за вашето дайхацу,
имам едно Куоре 2005г и проблем с разхода и живеем до Бургас. Възможно ли е да ми дадете координати на майстора, който е успял да регулира вашата кола.
Ходихме даже във фирмения сервиз в София и там нищо не могат да направят. Щом колата била на 100х вече харчела повече - такава глупост не бях чувала. харчи 30-40% повече и това е.

Благодаря предварително

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 108 госта