СПЕШНО ПОМОЩ ОТНОСНО ИМОБИЛАЙЗЕР

Аватар
NIXON
Мнения: 81
Регистриран на: 12 Дек 2009 17:04
Местоположение: VARNA

Мнение от NIXON » 26 Яну 2012 11:24

Най-малко такава развръзка очаквах! И то в град с претенции за най-добър за "живеене". Колега, съжалявам...Като прочетох първия ти пост, става ясно че колата е доста умна-свети "секюрити". Това е било ясно предупреждение, освен ако не свети и в други случаи. Мисля, че тази тема би трябвало да се прочете от мнооого хора. :sign7:
Тойота авенсис Д-4Д 110 к.с. 2001г.

Аватар
dnedkov
Мнения: 165
Регистриран на: 26 Ное 2011 17:45
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от dnedkov » 26 Яну 2012 14:09

Интересна ми е и реакцията на полицията. Такъв автомобил не се краде от кой да е, това са хора с дълбоки "познания", а съм убеден че полицията знае кои са способни на това.
Corolla Verso 1.8VVTi SOL 2006, Honda Jazz 1.4 CVT
www.polivni.com

Аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Мнения: 3835
Регистриран на: 27 Авг 2007 18:25
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Vesko » 26 Яну 2012 14:16

bordo_77 написа:
Джамбазов написа:Вариант едно, опитваш с другия ключ, ако и там не пали караш колата в представителството със всички ключове които имаш да се опитат да ги сетнат отново, ако и там не стане ще ти изкочат с оферта за мнооого пари и ти трябва много кадърен ключар. За Бургас знам човек, но за другаде си нямам никаква идея. Пускам ти на лично телефона на Бургаския, той може да ти препоръча колега от Варна.
Колега благодаря за помощта, но жена ми загуби ключа с копчетата и сега сме само с оригиналния капсулован.
Хич не трябва да си голям спец за да намериш ключ и да ходиш да си цъкаш с него... Кофти ситуация е.

Аватар
dnedkov
Мнения: 165
Регистриран на: 26 Ное 2011 17:45
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от dnedkov » 26 Яну 2012 14:23

[/quote]Хич не трябва да си голям спец за да намериш ключ и да ходиш да си цъкаш с него... Кофти ситуация е.[/quote]

И това е вариант. А какво се случва в такъв случай с каското, при положение че си си изгубил единият ключ? Дали признават щетата?
Corolla Verso 1.8VVTi SOL 2006, Honda Jazz 1.4 CVT
www.polivni.com

Аватар
NIXON
Мнения: 81
Регистриран на: 12 Дек 2009 17:04
Местоположение: VARNA

Мнение от NIXON » 26 Яну 2012 15:04

Vesko написа:
bordo_77 написа:
Джамбазов написа:Вариант едно, опитваш с другия ключ, ако и там не пали караш колата в представителството със всички ключове които имаш да се опитат да ги сетнат отново, ако и там не стане ще ти изкочат с оферта за мнооого пари и ти трябва много кадърен ключар. За Бургас знам човек, но за другаде си нямам никаква идея. Пускам ти на лично телефона на Бургаския, той може да ти препоръча колега от Варна.
Колега благодаря за помощта, но жена ми загуби ключа с копчетата и сега сме само с оригиналния капсулован.
Хич не трябва да си голям спец за да намериш ключ и да ходиш да си цъкаш с него... Кофти ситуация е.
Ако кражбата беше с изгубения ключ, нямаше тая тема да бъде пусната sad.gif
Тойота авенсис Д-4Д 110 к.с. 2001г.

bordo_77
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Фев 2010 21:12

Мнение от bordo_77 » 27 Яну 2012 17:09

Ние онзи ден даже намерихме резервния ключ, малкия го е взел да си играе и го беше забутал в къщи. Предал съм и двата ключа на застрахователя. Отпада варианта някой да го е намерил и просто да е решил ей така малко да се повози. Някой си е търсил точно такава Тойота Рав 4 фейса. Това е България..., за голямо съжаление такива работи се случват тук.

Абе..., здраве да е, и да се ядосвам това е положението.

Аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Мнения: 3835
Регистриран на: 27 Авг 2007 18:25
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Vesko » 27 Яну 2012 17:22

Надали ще те успокои, но в БГ до скоро се караха много "такива" коли от европейските държави. Дори на скоро пишеше, че на границата били хванати 2. Така че такива неща се случват навсякъде за съжаление...

Batdido
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Фев 2012 18:19

hm

Мнение от Batdido » 28 Фев 2012 18:40

Здравейте, аз също съм от Варна и днес ми се случи нещо подобно. Имам проблем с моят РАВ4 2.0 VVT-I 2001г., от време на време ми се получава едно придръпване на колата и ми пресветваше лампата за сикюрити и реших да пробвам тази сутрин с този (сивия) ключ да я карам и да вида дали ще ми прави това придръпване. Качвам се пъхам ключа и нищо ........ само върти и не пали. Видях че изобщо не изключва имобилаизера, а преди една седмица я карах само с него. Дали е възможно да съм бил пробван за кражба и ако е така мога ли по нещо да разбера? :help:

Аватар
Rudy
Мнения: 1347
Регистриран на: 14 Юни 2009 17:35
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Re: hm

Мнение от Rudy » 28 Фев 2012 20:02

Batdido написа:Дали е възможно да съм бил пробван за кражба и ако е така мога ли по нещо да разбера? :help:
Извинявай за черния хумор, ама утре ще разбереш.
@ bordo_77 Стискам ти палци да се разбереш със застрахователите...
Изображение

Аватар
BIS
Мнения: 438
Регистриран на: 20 Яну 2011 15:57
Местоположение: Варна

Мнение от BIS » 28 Фев 2012 21:34

dnedkov написа:http://prikachi.com/images.php?images/673/4305673R.jpg

Тук някъде е гаража, ако не се лъжа пише "Алармени системи".
Колега, объркал си улицата. Сервизът се намира на ул.Царевец, точно срещу входа на Софарма. :thumbsup:
TOYOTA Avensis D4D-2002g.

Аватар
dnedkov
Мнения: 165
Регистриран на: 26 Ное 2011 17:45
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от dnedkov » 28 Фев 2012 22:24

BIS написа:
dnedkov написа:http://prikachi.com/images.php?images/673/4305673R.jpg

Тук някъде е гаража, ако не се лъжа пише "Алармени системи".
Колега, объркал си улицата. Сервизът се намира на ул.Царевец, точно срещу входа на Софарма. :thumbsup:
blush.gif Моя грешка, един касък нагоре е :thumbsup:
Corolla Verso 1.8VVTi SOL 2006, Honda Jazz 1.4 CVT
www.polivni.com

baivan
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Апр 2011 15:01

Re: hm

Мнение от baivan » 28 Фев 2012 22:59

Batdido написа:Здравейте, аз също съм от Варна и днес ми се случи нещо подобно. Имам проблем с моят РАВ4 2.0 VVT-I 2001г., от време на време ми се получава едно придръпване на колата и ми пресветваше лампата за сикюрити и реших да пробвам тази сутрин с този (сивия) ключ да я карам и да вида дали ще ми прави това придръпване. Качвам се пъхам ключа и нищо ........ само върти и не пали. Видях че изобщо не изключва имобилаизера, а преди една седмица я карах само с него. Дали е възможно да съм бил пробван за кражба и ако е така мога ли по нещо да разбера? :help:
Брех, още ли крадат коли на поразия из Варна! И моята стара кола изчезна лятото от там докато бях на гости за 3 дена само, и още не е намерена!
Аз лично на твое място, ако знам че има вероятност, че ми е набелязана колата, бих известно време вземал някоя макар и примитивна мярка. Например махане на акумулатор, откачане на някоя жизнено важна част, компютъра или някое реле и бушони например. Което поне ще ги забави достатъчно и с вероятност да се откажат!

Batdido
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Фев 2012 18:19

Мнение от Batdido » 29 Фев 2012 19:09

И аз си мисля за нещо подобно но да се маха от вътрешната страна на автомобила а не под предния капак, а то основните бушони са там. Ако някои може да ми каже някоя част която мога да си я нося с мен ще съм му много благодарен.

Аватар
kalata2
Мнения: 113
Регистриран на: 13 Фев 2014 13:52

Re: СПЕШНО ПОМОЩ ОТНОСНО ИМОБИЛАЙЗЕР

Мнение от kalata2 » 10 Май 2014 14:56

СЕГА ЩЕ ВИ РАЗКАЖА ЕДНА СЛУЧКА/НАКРАТКО/С ЕДИН ТАКЪВ ТАРИКАТ ДЕТО КРАДЕ КОЛИ.СЛУЧКАТА СЕ РАЗИГРАВА В ГРАД ВАРНА ПРЕЗ 2004Г.СЕЩАТЕ СЕ ЧЕ ТОГАВА КРАДЯХА КАТО СПУКАНИ КОЛИ .ТА ТАРИКАТА ЧУПИ СТЪКЛОТО НА ЕДНО АУДИ 80 ОТ ОНЕЗИ ДЕТО ИМ ВИКАТ ЯЙЦЕ.ТОЧНО КОГАТО Е СЕДНАЛ НА СЕДЯЛКАТА НА ВОДАЧА ЗА ДА СРЕЖЕ КАБЕЛИТЕ И ДА ЗАПАЛИ ОБАЧЕ ЕДНО НЕПРИЯТНО ЧУВСТВО В НЕГО ГО Е ПОДТИКНАЛО ДА ИЗКРЕЩИ НЕИСТОВО.И КАК ДА НЕ ИЗКРЕЩИ КАТО СОБСТВЕНИКА БЕШЕ СЛОЖИЛ ЕДНА ВЪЗГЛАВНИЧА НА СЕДЯЛКАТА КАТО ОТ ОНЕЗИ ДЕТО ГИ СЛАГАТ ПО НИСКИТЕ ХОРА ЗА ДА ИМ Е УДОБНО.ЗАБРАВИХ ДА ДОПЪЛНЯ ,ЧЕ ВЪВ ВЪПРОСНАТА ВЪЗГЛАВНИЧКА ИМАЛО ОКОЛО 30 КАРФИЦИ ЕЙ ТАКА ЗА РАЗКОШ biggrin.gif .КАЗВАМ ВИ ГОЛЯМО ПРЕЖИВЯВАНЕ Е ПРЕЖИВЯЛ КРАДЕЦА,Е ПОНАЧУПИЛ ДВЕ ТРИ СТЪКЛА НО И ЗАДНИКА МУ СТАНАЛ КАТО ЛЕЙКА.
RAV4 D4D 116кс 2005г.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 75 госта