Celica 7g 143кс

no_excuses_90
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Авг 2013 18:14

Celica 7g 143кс

Мнение от no_excuses_90 » 20 Авг 2013 23:02

Здр колеги,
Имам проблем със Селиката си. Колата е 1.8 VVTi от 2000 година, 143 коня. Купих я преди около полвин година, нов внос от Италия. Смених всичките консумативи, които ми казах в сервиза. Минал съм около 6000 хиляди километра. Снощи вдигнах щеката на маслото и останах неприятно изненадан. Както можете да се досетите, VVTi-a си е изял масалцето. Та, въпроса ми е, някой от вас правил ли го е този ремонт, бутала, сегменти и т.н. (не съм голям разбирач) и колко горе долу излиза. И най-важното - решава ли проблема?

carrion
Мнения: 85
Регистриран на: 22 Окт 2011 20:56

Re: Celica 7g 143кс

Мнение от carrion » 25 Авг 2013 14:32

Не бързай с ремонтите . Аз понеже много харесвам този модел и съм чел доста и всички споменават че харчи много масло . Не мога да си спомня колко е това много . Твоето на нула ли е или минимум . Ако ти се наложи такива ремонти и цифрата е висока бих те посъветвал да сложиш 193к.с. мотора . При него няма такива проблеми . А и също до колкото си спомням след **** година нз коя проблема с маслото е пооправен . Успех и не взимай прибързани решения че аз така щях да си изпатя зверски ако бях послушал майсторите ....

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 87 госта