celica пуши сиво

vasio1
Мнения: 19
Регистриран на: 31 Окт 2013 15:06

celica пуши сиво

Мнение от vasio1 » 06 Ное 2013 12:18

здравейте колеги от скоро сам собственик на тоиота селика 2000година колата е взех доста евтино от австрия 700 евро но според мен има проблем значи колата не беше карана от 4години на 210000км човека и беше първи собственик проблема и е че пуши сивкав дим като се форсира на място. това ме навява на сегменти или гумички, но маистора ми каза че ако е от гумичките ще пуши само сутрин и сто процента са сегментите колата не загрява харчи масло но не много карал сам я около 700км за това мисля че не е похарчила много масло като гледам щеката.... другото което ми каза маистора е че трябва да сменя веригата задъжително а тя е 500лв там комплект с всичко според вас има ли смисъл да се забърквам да е правя и да си е карам или да е продавам на някои за 3 3500 и да не се занимавам с глупости другото което маистора ми сега е зает и ще ме вземе след седмица проблем ли е да е карам така докато я почне като си гледам маслото естествено ..не сам нито монтиор нито търговец на коли просто никога сам нямал японска кола и незнам кви са им филмите извинете и за правописа ще се радвам някои притежател на тоиота да даде някакви мнения относно гумички сегменти и верига

Unit 1
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Окт 2013 14:44

Re: celica пуши сиво

Мнение от Unit 1 » 11 Ное 2013 16:33

За 3500 направо ми я продай на мен. Аз си търся такава. Сигурен съм че сегментите са се спекли, което не е проблем. А със смяната на веригата ще се оправя и ще мина тънко.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 166 госта