как се разглобява хидравличната помпа на корола 1,9 дизел

dskonnect_night
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Ное 2013 09:29

как се разглобява хидравличната помпа на корола 1,9 дизел

Мнение от dskonnect_night » 24 Ное 2013 12:35

Някой може ли да ме светне как да разглобя хидравличната помпа на тази талига
Изображение
свалил съм я, отворих я, но често ми се случва да строша нещо, затова търся INFO. Проблема е, че тече зверски някъде зад ролката и искам да видя ако е някое семерингче да го сменя, ако ли не ще си го занеса на майстор.

Благодаря за вниманието!!!

мехаННика
Мнения: 1691
Регистриран на: 28 Юли 2008 11:17
Местоположение: София
Получена  благодарност: 20 пъти

Re: как се разглобява хидравличната помпа на корола 1,9 дизе

Мнение от мехаННика » 24 Ное 2013 13:15

Да беше я снимал поне с отворен капак, не съм виждал 1,9 л дизел и предполагам говориш за 1CD - двулитров, комън рейл. Има семеринг, но не вярвам да намериш достатъчно качествен неоригинален за там. Освен това на вал-чето сигурно има канали издълбани от семеринга и само ще си загубиш времето. Потърси си майстор или друга помпа.

dskonnect_night
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Ное 2013 09:29

Re: как се разглобява хидравличната помпа на корола 1,9 дизе

Мнение от dskonnect_night » 24 Ное 2013 15:24

мехаННика написа:Да беше я снимал поне с отворен капак, не съм виждал 1,9 л дизел и предполагам говориш за 1CD - двулитров, комън рейл. Има семеринг, но не вярвам да намериш достатъчно качествен неоригинален за там. Освен това на вал-чето сигурно има канали издълбани от семеринга и само ще си загубиш времето. Потърси си майстор или друга помпа.
1,9 чист дизел пежо двигател tooth.gif ... вчера не мислех, че ще поствам тук.. Колата е на майка ми и не е пред нас, за да я снимам. По късно ще кача снимки. Мерси все пак

dskonnect_night
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Ное 2013 09:29

Re: как се разглобява хидравличната помпа на корола 1,9 дизе

Мнение от dskonnect_night » 27 Ное 2013 12:34

искаха ми 150 лв за рециклиране thumbdown.gif tooth.gif ... С две думи - купих си семеринг за 1.80 лв и си я сглобих. Като нова е!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] и 65 госта