Карина със "спортно" окачване

Аватар
max-2
Мнения: 1788
Регистриран на: 08 Дек 2005 19:15
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 18 пъти
Получена  благодарност: 44 пъти

Карина със "спортно" окачване

Мнение от max-2 » 05 Яну 2014 11:33

Ето какво се случи на 22.12.2013 след преминаване на шахта на бул. "Васил Априлов" в Пловдив, точно на бензиностанция Петрол, точно след като се прибирах от дълго пътуване от Русе, през нощта и в адска мъгла. Предна лява пружина се счупи и колата пропадна на 50-ина метра след това <от неравностите по бойното поле В. Априлов> пружината се изнизала от леглото на амортисьора и се подпряла на шенкела, за моя радост без никакви други поражения. В интерес на истината колата ми се струваше малко по-ниска седмица преди да се счупи пружината, но бях отложил прегледа за след празниците. На счупеното място имаше старо ръждиво петно от спукване на около четвърт от площта.
Прикачени файлове
Изображение1521.jpg
Изображение1521.jpg (1.98 MiB) Преглеждано 761 пъти
Carina E 4AFE LB 1992

Аватар
sha4ev
Мнения: 191
Регистриран на: 29 Яну 2013 12:12

Re: Карина със "спортно" окачване

Мнение от sha4ev » 05 Яну 2014 21:36

max-2 написа:Ето какво се случи на 22.12.2013 след преминаване на шахта на бул. "Васил Априлов" в Пловдив, точно на бензиностанция Петрол, точно след като се прибирах от дълго пътуване от Русе, през нощта и в адска мъгла. Предна лява пружина се счупи и колата пропадна на 50-ина метра след това <от неравностите по бойното поле В. Априлов> пружината се изнизала от леглото на амортисьора и се подпряла на шенкела, за моя радост без никакви други поражения. В интерес на истината колата ми се струваше малко по-ниска седмица преди да се счупи пружината, но бях отложил прегледа за след празниците. На счупеното място имаше старо ръждиво петно от спукване на около четвърт от площта.
Да бяхме читава държава да осъдиш общината,ама уви wacko.gif .
TOYOTA AVENSIS 1.8 129 PC

Аватар
max-2
Мнения: 1788
Регистриран на: 08 Дек 2005 19:15
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 18 пъти
Получена  благодарност: 44 пъти

Re: Карина със "спортно" окачване

Мнение от max-2 » 06 Яну 2014 08:39

Не съм се сетил въобще. То и времето не беше подходящо за висене и чакане на протокол. Изкарах късмет, че не се случи някъде по път.
Carina E 4AFE LB 1992

Аватар
sha4ev
Мнения: 191
Регистриран на: 29 Яну 2013 12:12

Re: Карина със "спортно" окачване

Мнение от sha4ev » 06 Яну 2014 09:39

max-2 написа:Не съм се сетил въобще. То и времето не беше подходящо за висене и чакане на протокол. Изкарах късмет, че не се случи някъде по път.
Имах подобен случай със служебен автомобил.Спуках гума на околовръстното на разклона за автомагистрала Хемус.
Имах късмет,че бях с шефа,който познаваше в КАТ човека,отговарящ за протоколите.Ако не го познаваше,трябваше
да ми пишат АКТ за превишена скорост.А реално,на този участък с повече от 40-50 не може да се кара.Така,че по добре,че не си извикал КАТ за протокол.
TOYOTA AVENSIS 1.8 129 PC

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: pazo и 59 госта