Тойота Пасео 92г Предни/задни амортисьори.

Mad Professor
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Фев 2014 00:26

Тойота Пасео 92г Предни/задни амортисьори.

Мнение от Mad Professor » 15 Фев 2014 00:41

:help: :help: Здравейте.Карам Тойота Пасео 92-95г.Търся си предни и задни амартисьори,и за това искам да попитам дали случайно някой знае дали са взаимозаменими със следващата генерация Пасео.Отзад съм със цял мост,и макферсони.И ако са еднакви искам да попитам дали някой знае откъде,мога да си взема по твърди пружини и амортисьори от втория ген.

Благодаря предварително. smile.gif smile.gif smile.gif

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Re: Тойота Пасео 92г Предни/задни амортисьори.

Мнение от LEXUS » 15 Фев 2014 02:12

Колега Луд Професор biggrin.gif , не знам защо си усложняваш казуса с амортисьорите дали са взаимозаменяеми,с коя генерация и т.н.. Моят съвет - Отиди в примерно фирма Косер /офиц.вносители на Каяба/, казваш им модела и годината на производство или евентуално номер на шаси, ако им трябва и ти казват какви амортисьори, какви цени и дали ги имат на склад и изобщо не си тормози главицата с излишна информация. biggrin.gif Същото можеш да направиш като попиташ някой от колегите от форума, които доставят оригинални части за Тойота като toyota_forever или други колеги, които вероятно пропускам, но имат теми в секцията Сервизи/Магазини.
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Mad Professor
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Фев 2014 00:26

Re: Тойота Пасео 92г Предни/задни амортисьори.

Мнение от Mad Professor » 15 Фев 2014 16:14

Аз като цяло се надявам ,да успея да си намеря някакви използвани амортсьори с по твърди пружини тъй като имам малко ограничен бюджет.Ако познаваш някой който има такива ще бъда благодарен. smile.gif smile.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 171 госта