откраднат ключ-помогнете

maha-2
Мнения: 10
Регистриран на: 02 Юни 2013 08:07
Местоположение: Панагюрище

откраднат ключ-помогнете

Мнение от maha-2 » 08 Май 2014 10:18

Здравейте колеги,

По празниците ,,добри хора'' ми откраднаха ключа на ТОЙОТАТА,сега се притеснявам да не ми замине и колата, намирам се в безисходица, имам втори ключ и си карам колата но ми трябва да има и резерва.Обадих се в сервиз на Тойота там ми казаха цена на ключа 570 лв. и за убочението на още 35лв.- кажете моля по евтин вариянт, а възможно ли е да си закупя ключ от друга кола и да се обучи на моята?Доста ми е притеснено и за самата кола, мога ли да направя нещо за да неможе вече да се отключва с откраднатия ключ?
Тойота Корола версо 2.0 D4D

Аватар
lederman
Мнения: 544
Регистриран на: 20 Май 2010 14:25
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Re: откраднат ключ-помогнете

Мнение от lederman » 08 Май 2014 10:45

Можеш, с китайски кабел и Техстийм, можеш да изтриеш всички записани ключове в колата. Същата процедура може да се направи в представителството на Тойота, без да си купуваш ключ. След изтриването на записаните ключове, трябва да се обучи за наличният ти ключ. За минимизиране на разходите за нов ключ има цяла тема в този форум прегледай я и ще видиш вариантите - http://toyotabg.eu/viewtopic.php?f=2&t=19006
Друга песен е вече смяната на патроните и за това нищо не мога да ти кажа...
Побързай обаче да махнеш от компютъра откраднатия ключ!!!
Поздрави :thumbsup:
T25 2AD-FTV /2007
Началната грамотност, е овладяване на четенето и писането в едно с разбиране на смисъла на написаното.
В процеса на писане се цели оформяне на съдържанието за постигане на определена комуникативна цел.

maha-2
Мнения: 10
Регистриран на: 02 Юни 2013 08:07
Местоположение: Панагюрище

Re: откраднат ключ-помогнете

Мнение от maha-2 » 08 Май 2014 11:21

Благодаря ти колега, а в темата не намерих за моя ключ нищо.
Тойота Корола версо 2.0 D4D

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 77 госта