Притропване при потегляне на Auris E15 - всички двигатели.

todor87
Мнения: 188
Регистриран на: 04 Яну 2010 21:39
Местоположение: Пловдив

Мнение от todor87 » 14 Окт 2011 18:42

Brigo написа:Включвам се с малко закъснение. Проблемът си го имаше още откакто я взех, но си мислех,че е нормално - все пак колата беше чисто нова. Иначе карето го смениха съвсем скоро преди да ми изтече гаранцията и съм супер доволен - няма и помен от причукване, а и в ТМ Ауто на Цариградско се справиха учудващо бързо и бяха доста отзивчиви за разлика от друг път :thumbsup: Първият път, когато отидох я изкараха за пробно кръгче и веднага установиха какъв е проблемът, записах си час и всичко приключи благополучно без да давам каквито и да било пари - все пак колата беше още гаранция. Иначе предишният ден в сервиза в Люлин ми казаха, че това било нормално за Аурисите и че не трябва да се притеснявам - за тях нямало проблем в колата. Та горещо ви препоръчвам да го подминавате при нужда wink.gif
Колега кое каре ти смениха-на кормилнич прът или на полуоската нещо?Защото при при мен има притропване всеки път след първото потегляне и после спира но се чува отпред в ляво.И на мен ми казаха че тракшъна и абс-са си паравят чек затова така притропвало?Даже при авенсиса го имало и дори било по грубо.?>

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 121 госта