Корола версо 2.2 д4д питане за притрисване

disi78
Мнения: 49
Регистриран на: 27 Май 2016 16:32
Местоположение: Varna

Корола версо 2.2 д4д питане за притрисване

Мнение от disi78 » 08 Авг 2017 15:10

Проблемът е че колата много странно притриса при плавно ускорение ако я изрежа не се усеща или е много леко. Като начало всичко започна когато в началото на лятото сложих 2 нови предни гуми , тръгнах и усетих притрисане което се усещаше наи силно на 4 скорост при плавно искорение. Карах така 2 дни и за да съм сигурен че е от гумите сложих задните от пред и всичко се оправи отивам за рекламация там прегледаха гумите сложиха ги пак отпред за тест и всичко пак е ок нямаше за какво да се хвана и си тръгнах. Карах така около месец и проблема пак се появи пак размених гумите но този път тресенето си остана. И сега незнам от къде да я почна , ако не се беше появило след смяната на гумите нямаше и през ум да ми мине че е от тях . четох тука за каре но според мен не е от него прави го и на право и на криво. Друго което четох е за втулка на джантите това незнам точно калво е . Ако някои има подобен проблем нека сподели решеное. И възможно ли е при първото сменяне на гуми от самото повдигане на колата да са започнали проблемите някои тампон или втулка да са се разместили.
Corolla verso 2.2 d4d

disi78
Мнения: 49
Регистриран на: 27 Май 2016 16:32
Местоположение: Varna

Корола версо 2.2 д4д питане за притрисване

Мнение от disi78 » 08 Авг 2017 15:16

И ако някой знае читав майстор във варна да сподели
Corolla verso 2.2 d4d

NEUSPEED
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Юли 2015 13:03
Местоположение: Перник

Корола версо 2.2 д4д питане за притрисване

Мнение от NEUSPEED » 09 Авг 2017 14:59

Имал съм проблем с притрисане на един служебен автомобил (VW), не винаги се появяваше и накрая се оказа разбито вътрешно каре. Лошото беше че го разбрах в момента в който се счупи карето. Иначе преди това къде ли не ходих и никой не успя да ми помогне. Също така има вероятност маховика да е тръгнал.
Toyota Avensis T25 2.2D4D

disi78
Мнения: 49
Регистриран на: 27 Май 2016 16:32
Местоположение: Varna

Корола версо 2.2 д4д питане за притрисване

Мнение от disi78 » 14 Авг 2017 16:18

Всичко клони към вътрешно каре. Обаче ляво или дясно как да разбера кое е. Ходих при един маистор каза ми че луфта и на двете бил еднакъв . Дясно се продава а ляво само комплект с полуоската . Някой ако може да ме насочи ще съм му благодарен.
Corolla verso 2.2 d4d

disi78
Мнения: 49
Регистриран на: 27 Май 2016 16:32
Местоположение: Varna

Корола версо 2.2 д4д питане за притрисване

Мнение от disi78 » 29 Авг 2017 10:35

Смених дясното проблемът си остана . Знае ли някой дали триподът от дясно е същия като този от ляво да пробвам със смяна на местата че не мога да намеря ляво вътрешно каре на разумна цена. Или да търся втора употреба.
Corolla verso 2.2 d4d

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 36 госта