Белеща се топка на скоростния лост

memorex

Белеща се топка на скоростния лост

Мнение от memorex » 26 Сеп 2016 21:18

stevebg написа:здравейте,гледам че китайците продават целите топки за скоростния лост....някой виждал ли ги е наживо да каже как са?
Къде гледаш ако не e сикрет и за кой модел става приказка?
Последно промяна от memorex на 27 Сеп 2016 23:39, променено общо 1 път.

cuiceka
Мнения: 107
Регистриран на: 08 Мар 2015 08:30
Местоположение: Стара Загора

Белеща се топка на скоростния лост

Мнение от cuiceka » 26 Сеп 2016 21:41

Колега защо не си я оправи сам? Има хубави и качствени спрейове с хром , после се лакира с керамичен лак и става вечно ,щеше да ти струва около 20 -25 лв
Avensis T25 D4D 116к.с

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Белеща се топка на скоростния лост

Мнение от zi_zi_top » 27 Сеп 2016 08:38

cuiceka написа: Колега защо не си я оправи сам? Има хубави и качствени спрейове с хром , после се лакира с керамичен лак и става вечно ,щеше да ти струва около 20 -25 лв
Не съм си я оправил сам, защото използвам времето си, за да лекувам хора - това е професията ми. Тяхната професия е да правят разни покрития.
В нормалното общество всеки се занимава с това, за което е квалифициран, а не всеки с всичко.
Това е нормалната логика на Живота! :thumbsup:
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Аватар
pavel_boychov
Мнения: 71
Регистриран на: 28 Апр 2016 13:57
Местоположение: София

Белеща се топка на скоростния лост

Мнение от pavel_boychov » 17 Окт 2016 16:44

zi_zi_top написа: В нормалното общество всеки се занимава с това, за което е квалифициран, а не всеки с всичко.
Това е нормалната логика на Живота! :thumbsup:
В нормалното общество е така, но аз лично НЕ мисля, че обществото ни е нормално. За България става дума! Тук всеки трябва да разбира от всичко и да може всичко, ако ли не - трябва джоба да ти е доста дълбок, че пада яко "дране"! За каквото се сетиш, в който и да е бранш, дори и докторския (там даже най-много, защото пациента не е болен и нуждаещ се, а "клиент" на търговското заведение наречено Болница)! ...та нормалната логика в едно НЕнормално общество е друга (Лично мнение)!
offtopic.gif
Алиса-Кой път да поема от тук?
Котаракът-Зависи къде искаш да стигнеш.
Алиса-Няма значение.
Котаракът-Тогава няма значение и кой път ще поемеш.
Алиса-Стига да стигна някъде.
Котаракът-О, това със сигурност ще се случи, стига да вървиш достатъчно дълго.

Аватар
tot_1425
Мнения: 22
Регистриран на: 18 Авг 2016 19:26
Местоположение: Ямбол
Автомобил: Тойота Корола Версо 2.0 D-4D

Белеща се топка на скоростния лост

Мнение от tot_1425 » 22 Окт 2016 20:36

Моята като почна да се бели я дообелих със грапавото на домакинската гъба и цапнах червена боя на задната скорост. Обелената пластмаса стои като слонова кост със сиви скорости и червена задна.Аз си го харесвам и така. Сега съм вдигнал мерника на никела около маншона на скоростния лост , че на моменти ми вади очите в слънчево време. Ама много гладко и няма да хване боя (спрей).

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта