Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Matematiks
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Окт 2015 13:01
Местоположение: София

Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Matematiks » 03 Яну 2016 21:39

Здравейте Колеги,

честита нова година първо на всички punk.gif

имам нужда от помощ с намирането на тасове- 2 или 3 броя, да имам един за резерва.

Такъв тип са, за Корола Е11

Изображение

Някой виждал ли е някъде да се продават такива... По обявите няма ! Поне в Мобиле и Карс mad.gif По моргите не ми се обикаля... :whistle:

Ще питам колегата, дали се продават в Тойота все още. Някой купувал ли е да знае горе долу цената в Тойота? ohmy.gif

Благодаря !

Поздрави

Благодаря за поправката на Акима ! worthy.gif Извинявам се, за невниманието angel.gif

14-ки са :) Но не ми се вярва да има 15 инча от тези същите :whistle:
Последно промяна от Matematiks на 03 Яну 2016 23:29, променено общо 4 пъти.

Аватар
Akima
Мнения: 7120
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 61 пъти

Re: Тасове R15 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Akima » 03 Яну 2016 21:43

R15 ли са?
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Matematiks
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Окт 2015 13:01
Местоположение: София

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Matematiks » 07 Яну 2016 09:03

Много "трудни" тези тасове.... май даже и колегата не може да открие нови... dry.gif

Има една дето продават по обявите, има три таса и четвъртия е различен. Освен да ги питам да им дам пеесе лева и комплект нови тасове от друг тип ...ако се навият tooth.gif

Аватар
Akima
Мнения: 7120
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 61 пъти

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Akima » 07 Яну 2016 09:48

Твоята от завода излиза с 42602-12500:

Изображение

Изображение

И май е по-добре да си вземеш други като гледам цената за брой - http://www.toyotapartsdeal.com/oem/toyo ... 12500.html. :whistle:

Успех с търсенето. :thumbsup:
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Matematiks
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Окт 2015 13:01
Местоположение: София

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Matematiks » 08 Яну 2016 09:25

Моите са номер 42602-12510 и са с колата. Тези дето си показал са на Англичанките а моята е Японче.
Мдам, намерихме ги biggrin.gif
70 лева броя laugh.gif

Аватар
Akima
Мнения: 7120
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 61 пъти

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Akima » 08 Яну 2016 11:40

Показал съм тези,които излизат по рамата на твоята кола.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Matematiks
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Окт 2015 13:01
Местоположение: София

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Matematiks » 08 Яну 2016 13:07

Накрая шси купя 4 такива http://www.ebay.de/itm/Toyota-Aygo-14-Z ... 3TueiUFA1Q

И това е положението
Не може един такъв тас да струва семсе лева и то с отстъпката ohmy.gif laugh.gif

Matematiks
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Окт 2015 13:01
Местоположение: София

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Matematiks » 08 Яну 2016 13:58

Аде готово, за 30 евро ми ги даде :whistle:
ЗакупИх 4 броя и тва ми е играта, че ми писнА се разпраам с ени пластмаси и да ми искат по семсе лева за брой(Колегата не е виновен, те толкова си струват biggrin.gif )

Аватар
Akima
Мнения: 7120
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 61 пъти

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Akima » 08 Яну 2016 14:01

Тъкмо ти написах това и ме изпревари:
Може,може.

Имаше и по 100 лева едно време. bash.gif

Купи си 4-таса от някъде и да пускаме кепенците. :thumbsup:

Тези лъскавите ще ти ги прибере някой сЪгражданин за отрицателно време. :whistle:
Честито! :cheers:
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Matematiks
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Окт 2015 13:01
Местоположение: София

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Matematiks » 08 Яну 2016 15:10

ДейВа и съгражданите, деЙва no.gif bash.gif thumbdown.gif
Съвсем възможно, ще рапортувам колко време съ издържалЕ laugh.gif

e 10
Мнения: 675
Регистриран на: 10 Мар 2015 10:44
Местоположение: Ловеч
Получена  благодарност: 3 пъти

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от e 10 » 08 Яну 2016 17:45

За 30 евро с Королката ще измина 600 км. Вярно, че мерак с пари се гаси но все пак това е горе-долу 1/50-та от стойността на Е 11. Преди време на моята й откраднаха единия оригинален тас. Доста време търсих същия модел, но уви! Накрая ми писна и от Продавалника си купих два оригинални, но друг модел общо за 10 лв biggrin.gif . Слоижх ги от едната страна, а моите - от другата. Няма начин освен на снимка как да се разбере, че тасовете от двете страни са различни модели, защото няма как да бъдат погледнати едновременно и отляво, и отдясно. Та така - има и бюджетни решения за неща, несвързани със сигурността, още повече касаещи навършили пълнолетие (даже по американските закони) автомобили tooth.gif !
Toyota Corolla E10 2.0D 1994 г.
Toyota Corolla E10 2.0D 1996 г.
Toyota Land Cruiser KZJ 70 3.0TD 1993 г.
ГАЗ 69М 1962 г. (вече бивш sad.gif )

Аватар
Рошко
Мнения: 918
Регистриран на: 09 Ное 2008 14:41
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Рошко » 08 Яну 2016 18:53

e 10 написа:Накрая ми писна и от Продавалника си купих два оригинални, но друг модел общо за 10 лв biggrin.gif . Слоижх ги от едната страна, а моите - от другата. Няма начин освен на снимка как да се разбере, че тасовете от двете страни са различни модели, защото няма как да бъдат погледнати едновременно и отляво, и отдясно.
tooth.gif tooth.gif tooth.gif Ние се бъзикахме с колегите - единият като си търсеше джанти и беше излязла една оферта за много добра цена и то хубави алуминиеви джанти, но само 2... И единият зевзек вика "К'во ти пука бе! Вземай ги, ще ги сложиш от страната на дискотеката, пък от другата страна железарки..." пък то гледай, че си било чиста истина това... tooth.gif tooth.gif tooth.gif

Matematiks
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Окт 2015 13:01
Местоположение: София

Re: Тасове R14 за Corolla Е11 - конкретен тип.

Мнение от Matematiks » 11 Яну 2016 12:59

Начи, аз може да обичам да карам стари коли, но искам да са в изцяло перфектно ОРИГИНАЛНО състояние, без играчки пръскачки от илиянци, тасчета, калобранчета,светлинки, сини лед крушки, зарчета на огледалото, губер на таблото... и така на татък... тва напрао ме вбесява, чесно biggrin.gif
Аз съм си преценил,че стандарта ми позволява да си купя каквото си поискам по тази кола, вместо да си купя някоя, която да ме "надскача" . Факт е, че газовата струва повече от колата също така и че си я монтирах сам, щото мразим некадърни майстори на които не им се занимава с изпипан монтаж. Още малко настройки иска, че ми харчи 14 на газ, но може и да е нормално, знам ли.
Не ми дреме да съм гъзар, но си имам и принципи"Затова съм готов да дам 60 лева за комплект оригинални тасове,дано тези се окажат добра имитация. Яд ме е исках си тези защото и отиват на нейният си стил и тези новите ми идват малко модерни като дизайн, но 70 лева за брой вече ми идва малко в повече :whistle:
Тези си ги къширам двамата и продължавам да търся, засега спасих положението да не ми се набиват на око тия метални джанти грозни :whistle:
Лошото е, че тея новите нема изкарат мноУ thumbdown.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта