С предно или задно са тойотите?

Аватар
sinner
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Окт 2004 10:39

С предно или задно са тойотите?

Мнение от sinner » 23 Окт 2004 13:49

пак глупав въпрос, ама да знам дали ще мога да събирам мушички на страничното стъкло
авенсиса и королата с предно или със задно са?
с авенсис има ли шанс за дрифт cool.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: С предно или задно са тойотите?

Мнение от punkara » 23 Окт 2004 18:54

sinner написа:пак глупав въпрос, ама да знам дали ще мога да събирам мушички на страничното стъкло
авенсиса и королата с предно или със задно са?
с авенсис има ли шанс за дрифт cool.gif
poslednata corolla sus zadno predavane e model AE86, koito e spryan ot proizvodstvo v nachaloto na 1987g. sled tova svichki corolli sa s predno predavane, ima i 4x4 sred tyah. Avensis e s predno predavane. Drift moze da se pravi i s kolas predno, no e po-trudno, i kostva mnogo poveche usiliya i zatormozyavane na avtomobila. taka che ako iskash drift, tursi siAE86, ili nesho po-staro!
zadno predavane toyoti za drift sa:
corolla ae86, te72
celica ta60, aa63, ra60
celica-supra ma61
MR2 AW11
uspehi,
punky

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Re: С предно или задно са тойотите?

Мнение от ALTEZZA » 23 Окт 2004 19:57

punkara написа: poslednata corolla sus zadno predavane e model AE86, koito e spryan ot proizvodstvo v nachaloto na 1987g. sled tova svichki corolli sa s predno predavane, ima i 4x4 sred tyah. Avensis e s predno predavane. Drift moze da se pravi i s kolas predno, no e po-trudno, i kostva mnogo poveche usiliya i zatormozyavane na avtomobila. taka che ako iskash drift, tursi siAE86, ili nesho po-staro!
zadno predavane toyoti za drift sa:
corolla ae86, te72
celica ta60, aa63, ra60
celica-supra ma61
MR2 AW11
uspehi,
punky
mersi che spomena i moita kola, tia sasto stava za drift tongue.gif
inache tazi tema me podsesta che skoro s LordDigital hodihme na drift show, tam imashe i dve AE86 Corolli, imashe i dosta drugi koli, no beshe palno s Nissan 240SX/Silvia, te praviha nai-dobrite driftove.
->

Аватар
sinner
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Окт 2004 10:39

Мнение от sinner » 23 Окт 2004 20:32

:censored: обречен съм цял живот да карам с предно :censored: :censored: :censored:
само газ и нямам аз спирачкаааааааааа...

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: С предно или задно са тойотите?

Мнение от punkara » 24 Окт 2004 07:56

ALTEZZA написа: mersi che spomena i moita kola, tia sasto stava za drift tongue.gif
molya, molya, ama ne ya spomenah tochno poradi prichinata koyato samiyat sinner spomenava na postinga si sled tvoya biggrin.gif tongue.gif wink.gif :whistle:

Кукера

Re: С предно или задно са тойотите?

Мнение от Кукера » 25 Окт 2004 06:39

ALTEZZA написа: mersi che spomena i moita kola, tia sasto stava za drift tongue.gif
inache tazi tema me podsesta che skoro s LordDigital hodihme na drift show, tam imashe i dve AE86 Corolli, imashe i dosta drugi koli, no beshe palno s Nissan 240SX/Silvia, te praviha nai-dobrite driftove.
Къде са тези дрифт шоута?!??!?!?! laugh.gif
Аз тука се питам от времем на време, как може да няма едно място да отида малко да си поизплакна очичките и да се надъхам малко, на мен само звука ми стига. Много яко ми вдига адреналина. Само една Ф1 и то един път в годината и то достъпа до болидите е доста ограничен, иначе си е друго стрийт рейсинга, дрифта и ралитата! rolleyes.gif

Има ли някакви спортни събития около Чикаго и околностите, та дори и Уискансин.

Прати ми съобщение някой път, аз мога да се стегна да дойда да погледам, ако имам оф де! :thumbsup:

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Re: С предно или задно са тойотите?

Мнение от jamie » 25 Окт 2004 21:19

Кукера написа:
ALTEZZA написа: mersi che spomena i moita kola, tia sasto stava za drift tongue.gif
inache tazi tema me podsesta che skoro s LordDigital hodihme na drift show, tam imashe i dve AE86 Corolli, imashe i dosta drugi koli, no beshe palno s Nissan 240SX/Silvia, te praviha nai-dobrite driftove.
Къде са тези дрифт шоута?!??!?!?! laugh.gif
Аз тука се питам от времем на време, как може да няма едно място да отида малко да си поизплакна очичките и да се надъхам малко, на мен само звука ми стига. Много яко ми вдига адреналина. Само една Ф1 и то един път в годината и то достъпа до болидите е доста ограничен, иначе си е друго стрийт рейсинга, дрифта и ралитата! rolleyes.gif

Има ли някакви спортни събития около Чикаго и околностите, та дори и Уискансин.

Прати ми съобщение някой път, аз мога да се стегна да дойда да погледам, ако имам оф де! :thumbsup:
Кукерррр кукер !
Когато врясках че има до Чикаго дрифт-шоу - ти де беше ? На 26 Септември .....

Кукера

Re: С предно или задно са тойотите?

Мнение от Кукера » 26 Окт 2004 02:15

jamie написа:Кукерррр кукер !
Когато врясках че има до Чикаго дрифт-шоу - ти де беше ? На 26 Септември .....

Малеееееееееееее, исложих съ .... sad.gif

Ами аз от скоро влизам редовни тук.

ДРУГ ПЪТ КАТО ИМА ТАКИВА ВАЖНИ СЪБИТИЯ ЩЕ ПУСКАШ И В СТАРИЯ КЛУБ ТЕМА! :thumbsup:

Много мъ е яд.

П.П.
А ти от къде си разбрал за това шоу, може да ми дадеш източника, че следващия път да се подготвя от далече!?! :help:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Окт 2004 07:45

ta tova shou beshe v Juliet i az do posledno ne znaeh dali ste hodia. ta eto i malka chast ot predstavitelite na drifta wink.gif
Прикачени файлове
drifting1.jpg
drifting1.jpg (60.44 KiB) Преглеждано 7458 пъти
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Окт 2004 07:46

...
Прикачени файлове
drifting2.jpg
drifting2.jpg (78.33 KiB) Преглеждано 7457 пъти
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Окт 2004 07:46

...
Прикачени файлове
drifting3.jpg
drifting3.jpg (91.35 KiB) Преглеждано 7456 пъти
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 27 Окт 2004 03:20

razgledai na TAKA kolata, kak za 2 sedmici e prenapravil kolata (koyato si snimal-byalata) ima mnogo hubavo opisanie sus snimki, tursi v www.club4ag.com

shtot 3 sedmici predi Chicago, se bluzka s drugata, i se nalaga da prenapravi kolata za 2 sedmici i uspyava! Taka se vodi edin ot nai-dobrite drifteri, i nai-dobriyat sred ae86 maniacote v US. Hiro syshto!
zabelyaza li kakva modifikaciya na delkoto e napravena na 20V na Hiro na kolata? tova delko stoi tochno ot drugata strana na glavata v standartna forma, i e GOLYAM problem pri postavyane v AE86, shtot opira v stenata, mnogo dobe izmisleno :thumbsup: smile.gif cool.gif wink.gif

Гост

Мнение от Гост » 27 Окт 2004 05:29

punkara написа:razgledai na TAKA kolata, kak za 2 sedmici e prenapravil kolata (koyato si snimal-byalata) ima mnogo hubavo opisanie sus snimki, tursi v www.club4ag.com

shtot 3 sedmici predi Chicago, se bluzka s drugata, i se nalaga da prenapravi kolata za 2 sedmici i uspyava! Taka se vodi edin ot nai-dobrite drifteri, i nai-dobriyat sred ae86 maniacote v US. Hiro syshto!
zabelyaza li kakva modifikaciya na delkoto e napravena na 20V na Hiro na kolata? tova delko stoi tochno ot drugata strana na glavata v standartna forma, i e GOLYAM problem pri postavyane v AE86, shtot opira v stenata, mnogo dobe izmisleno :thumbsup: smile.gif cool.gif wink.gif
Тоя двигател с карбуратори ли е?!? ohmy.gif

А какъв е тоя двигател с 20 клапана, 4А-GE или някакъв друг, щото ако е 4А-ГЕ трябва да се побира в двигателното или нещо бъркам?!?

Гост

Мнение от Гост » 27 Окт 2004 05:32

ALTEZZA написа:ta tova shou beshe v Juliet i az do posledno ne znaeh dali ste hodia. ta eto i malka chast ot predstavitelite na drifta wink.gif
Мног яки снимки, голямо шоу съм изпуснал, жалко ... sad.gif

А там в Джулиет гледам има някаква писна дали се организират редовно спортни събития или рядко се събират?!? dry.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 27 Окт 2004 11:07

Anonymous написа: Тоя двигател с карбуратори ли е?!? ohmy.gif

А какъв е тоя двигател с 20 клапана, 4А-GE или някакъв друг, щото ако е 4А-ГЕ трябва да се побира в двигателното или нещо бъркам?!?
Не са карбуратори а отделни тротъл боди-та ( :censored: ли го как е на български) - накратко ИТБ :-))) От 1988 нататък 4АГЕ-тата са само в коли с предно предаване и се монтират напречно - затова и понякога има проблеми с монтажа им в АЕ86.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] и 140 госта