Рав 4 96г бензин прекъсва в ниските обороти

terasim
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Окт 2012 22:37
Местоположение: Карлово

Рав 4 96г бензин прекъсва в ниските обороти

Мнение от terasim » 12 Окт 2012 22:44

Здравейте колеги,от няколко месеца имам следния проблем:РАВ 4 бензинка прекъсва на ниски обороти.Преди три месеца сдаде багажа бобината,след смяната започна едно хълцане и кашляне,да ти скъса кръста.Обиколих сума ти майстори и всички вдигат ръце.Ако някой знае нещо по въпроса моля да помогне ! worthy.gif

alalexll
Мнения: 183
Регистриран на: 03 Дек 2008 20:58
Местоположение: sofia

Re: Рав 4 96г бензин прекъсва в ниските обороти

Мнение от alalexll » 13 Окт 2012 20:59

terasim написа:Здравейте колеги,от няколко месеца имам следния проблем:РАВ 4 бензинка прекъсва на ниски обороти.Преди три месеца сдаде багажа бобината,след смяната започна едно хълцане и кашляне,да ти скъса кръста.Обиколих сума ти майстори и всички вдигат ръце.Ако някой знае нещо по въпроса моля да помогне ! worthy.gif
Щом сумати майстори са я гледали и незнаят какво и е аз бих я завел в оторизирания сервиз Тмауто.Иначе това хълцане в какво се изразява повече бензин или свещ или кабел заминал.Много неща могат да са,не казваш какво са правили и гледали майсторите,така от растояние и с оскъдна информация освен да си чешаме езиците друго няма да постигнем.Има един датчик много голям фен съм му ,защото не записва грешки в компютара а всъщност бърка компа.Топлинния датчик прави тези магарии, моята гаснеще от него и трудно пали,а когато е в движение придърпваше.И при мен много майстори гледаха, но всичките вдигаха рамене щом нищо не е записано като грешка.Така че почваш на принципа откачаш и пробваш.Успех.

Рав4 Бургас
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Ное 2017 10:05
Местоположение: Бургас

Рав 4 96г бензин прекъсва в ниските обороти

Мнение от Рав4 Бургас » 17 Ное 2017 10:27

Колеги и аз имам същия проблем колата е рав 4 2.0 95 киловата 1995г когато е студена работи без проблем като загрее и почва да предърпва да

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта