Kusat mi sa karetata

duco
Мнения: 138
Регистриран на: 04 Ное 2004 15:35

Kusat mi sa karetata

Мнение от duco » 17 Яну 2005 16:40

Za vtori put ve4e mi sa kusa kareto samo 4e ne mojete da predpolojite ot kude- ami ot vun6nata strana kudeto e gaikata deto q stqga kum glavinata napravo se kusa cqloto rezbata i gaikata .Dobre 4e stana po4ti kato sum sprql 6toto vsi4ko ostava da sa durji samo na spira4niq aparat moje6e da se pre4ukam kat jivotno.Lo6oto e 4e ednoto kare si be6e originalno smqtai 10 godi6no kare puk sa skusa drugoto be6e nqkvo mente s nego karah 5km .
Moje li nqkoi da mi obqsni ot kvo moje da e .Da ne bi da mi e mnogo otvorena prednicata ili deto karah s slikove i te da natovarvat pove4e.
Mnogo 6te sum blagodaren ako nqkoi mi pomogne
4ao duco sad.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: Kusat mi sa karetata

Мнение от punkara » 18 Яну 2005 02:27

duco написа:Za vtori put ve4e mi sa kusa kareto samo 4e ne mojete da predpolojite ot kude- ami ot vun6nata strana kudeto e gaikata deto q stqga kum glavinata napravo se kusa cqloto rezbata i gaikata .Dobre 4e stana po4ti kato sum sprql 6toto vsi4ko ostava da sa durji samo na spira4niq aparat moje6e da se pre4ukam kat jivotno.Lo6oto e 4e ednoto kare si be6e originalno smqtai 10 godi6no kare puk sa skusa drugoto be6e nqkvo mente s nego karah 5km .
Moje li nqkoi da mi obqsni ot kvo moje da e .Da ne bi da mi e mnogo otvorena prednicata ili deto karah s slikove i te da natovarvat pove4e.
Mnogo 6te sum blagodaren ako nqkoi mi pomogne
4ao duco sad.gif
tova e seriozen problem!
kachvai kolata na reglaz na prednica da vidish s kolko i kude e otvorena, da vidish da ne e uzukana otpred! da ne sa blokirali prednite glavini? ami kogato e nabivano kareto v samata poluoska, da ne sa zabravili spirachkata tam? i kogato ima naprezenie sa izmestva, i se kusa samoto kare i ot tam i gaikata s rezbata?
gaikata originalna li e? i dvete li rezbi sa bili perfektni kogatao si ya zatyagal?
az zaradi druga gaika, sum kusal lager na glavinata sled 2000km!!!
tezi poluoski i kareta izdurzat mnogo golemi natovarvaniya, samo che kogata sa si NAMESTOTO, toest kogato rabotyat pod specifichniyat naklon, i distanciya, i t.n.
suvetut mi e:
napravi reglaz na cyalata prednica i zadnica, taka kakto tryabva da buda po specifikaciya! proveri si lagerite na glavinata, dali za smyana, ako sa, gi smeni. kogato smenyash karetat, budi 100% ubeden che spirachnata skoba e tam, za da durzi samoto kare na poluoskata!!!
kachvai gi i karai! slikovete ne kusat kareta, losha diametriya, i bolkazh na lageri gi kusat!
uspehi, i nyama da e losho da snimash samoto schupeno kare, glavinata, i samata poluoska, za da pogledna otblizo.
uspehi,
punky :thumbsup:

duco
Мнения: 138
Регистриран на: 04 Ное 2004 15:35

Мнение от duco » 19 Яну 2005 16:00

Zna4i lagerite sa si zdravi 6toto na men mi traka6e kareto ot dosta vreme i az re6ih da go smenq slojih novoto i za 5km sa skusa sega si slojih staroto i nqma problemi samo deto ne 6tat da mi vurnat parite za kareto , pone mi dokaraha novo no to sugurno i to e takova mente.Ina4e predi godina ot drugata strana pak mi se be6e skusalo kareto po su6tiq na4in no go smenih i ne sum imal problemi.Na men mi sa struva 4e prosto sa e slu4ilo defektno.
Kato trugvam rqzko cqlata mi prednica sa trese (stava vupros kato praq startove)moje li da ima nqkva vruzka s karetata 6toto az si mislq 4e to e ot izpusnalite mi amortisiori.Hodih na reglaj na prednica predi 2 sedmici i si4ko si e zdravo i na mqsto.
Napravo ne znam ko stava ili e golqm kuruk ili si4ko e mente
4ao duco wacko.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 164 госта