Ах тези шпилки

Гост

Мнение от Гост » 05 Фев 2005 21:16

ALTEZZA написа:...... btw, preporacha mi interestna stranica za info
http://www.toysport.com/
tam otidi na TECH INFO
Старницата е наистина доста ценна и това ме навежда на мисълта, че не е лошо да се отдели специална тема за интересни страници свързани с TOYOTA.
Какво ще кажете колеги и колежки? rolleyes.gif

axial
Мнения: 30
Регистриран на: 10 Сеп 2004 21:07
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от axial » 05 Фев 2005 21:19

Anonymous написа:
ALTEZZA написа:...... btw, preporacha mi interestna stranica za info
http://www.toysport.com/
tam otidi na TECH INFO
Старницата е наистина доста ценна и това ме навежда на мисълта, че не е лошо да се отдели специална тема за интересни страници свързани с TOYOTA.
Какво ще кажете колеги и колежки? rolleyes.gif

Това бях аз - axial, ама нещо имаше проблем с регистрацията! unsure.gif sad.gif
Toyota Corolla Verso 1.8

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 05 Фев 2005 21:30

ami to poprincip veche ima takava tema otedelena, no e v kategoriata Общи теми, i temata se kazva Важна тема: Полезни линкове на Toyota, kato e zakachena tam da si stoi otgore. ta ste postna link na taz stranica i tam wink.gif
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 05 Фев 2005 22:45

ALTEZZA написа:ta govorih s kolegata za vaprosnite chasti, no toi ne se e zasilil da razglobiava dvigatelia 7M-GTE, no kaza che ste proveri kakvo moje da napravi i ste mi kaje za kvi pari stava vapros. btw, toi kaza che ne ti triabva resistor pak-a, kaza che ijectori ot 7M rabotiat bez problem na 5M dvigatel, problema bil ako iskash da napravish obratnoto, da slojish injectori ot 5M na dvigatel 7M, togava ste ti triabva resistor pak-a, az lichno haber si niamam obache wacko.gif . btw, preporacha mi interestna stranica za info
http://www.toysport.com/
tam otidi na TECH INFO
aha, eto tova e novost! az znaeh che injektorite si rabotyat sus sobstvenite si resistror packove... ami stava vupros, che tezi sa nisko ohmovi injektori, HOLD and PEAK, ta te nerabotyat dobre ako gi kachish direktno na 12V, kakto visokoohmovite. reistor pack-a izchistva voltaga do specifichna stepen za specifichniyat injektor.
az zatova na moyata smenih injektorite ot nisko na visoko ohmovi, za da ne tursya ili da ne si pravya resistror pack.
ama ako ima problem s injektorite, shte si namerya Bosch visokoohmovi, pine sa standarten razmer i na 5MG-to sus standartnite buksi.

dobre shte chakam info ot teb togava...:), mersi!
smile.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 06 Фев 2005 09:36

Пънки, всеки резистор 7-10 ома поне 25 Вата ще ти свърши работа - по един на инжектор. То това е и резистор пак-ът на практика. Тия резистори струват 10-ина лева максимум нови - в магазина.
ПП: Предупреждават обаче че имало проблеми когато се заменят saturated с peak-and-hold инжектори - не трябвало да се прави! Обратното било допустимо.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 08 Фев 2005 13:11

Пънки, един пич в Литва има 7MGTE Супра за разпродаване. Има частите които искаш, но не дава цени а иска да му предложиш цена.
fii@supraclub.lv - мисля че поне от шипинг ще спестиш ДОСТА!

Добавка:
aico@aico.demon.nl - този пък иска да сменя кормилна рейка със серво за такава без. Мисля че ти се интересуваше от серво-рейка ? Отново е в Европа (малък шипинг).

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

egasi bezobrazieto Lorde

Мнение от PAKETA_1 » 22 Фев 2005 19:28

shh Lorde kak moja de ne spomenesh moiata visoko kvalifitzirana ekspertiza i trud kogato pisa za shpilkite.Vse pak do ushite biah v maslo aluminievi strujki. Napravi mi malko reklama da me uvajavat v foruma vse pak. biggrin.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 22 Фев 2005 21:29

jamie написа:Пънки, един пич в Литва има 7MGTE Супра за разпродаване. Има частите които искаш, но не дава цени а иска да му предложиш цена.
fii@supraclub.lv - мисля че поне от шипинг ще спестиш ДОСТА!

Добавка:
aico@aico.demon.nl - този пък иска да сменя кормилна рейка със серво за такава без. Мисля че ти се интересуваше от серво-рейка ? Отново е в Европа (малък шипинг).
mersi jamie, shte im pisha i shte vidya.
pozdravi,
punky :thumbsup:

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Re: egasi bezobrazieto Lorde

Мнение от LordDigital » 22 Фев 2005 23:57

PAKETA_1 написа:shh Lorde kak moja de ne spomenesh moiata visoko kvalifitzirana ekspertiza i trud kogato pisa za shpilkite.Vse pak do ushite biah v maslo aluminievi strujki. Napravi mi malko reklama da me uvajavat v foruma vse pak. biggrin.gif
Dobreee de - PAKETA_1 Cellllica:) opredeleno sam nemase da moga da sloza primerno liniqta za Oil Feeda na turboto! UZASNO nevyzmozna rabota ,dori i dvamata se mycihme povece ot 1 chas ,dobre che imahme extra garniturki che gi izgubihme po 2-3 pyti iz dvigatelq nakraq PAKETA-ta uspq da zavie Banjo-to nekak si ... be izobsto ne e rabota ,zaradi tva si porycah linii za masloto ot koito se gynat kakto si izkas pa imat i neryzdavenina obsivka ,ta ako moga da gi snimam cha se gyzarq:PP
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 25 Фев 2005 10:48

ili prosto druga pat izpolzvai dvoina shaiba wink.gif(kat na taz risunka, det pishe non reusable part)
Изображение
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 28 Фев 2005 08:08

Аз вече ги проклех и си купих Линии за маслото от неръждавеика (обшивка де) ,вече съм гъзар! ,само дето требе да ги инсталирам ,и да се намери некои доброволец да си набута камерата и да ги снима ,че инак езък ми за гъзарията:)
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 28 Фев 2005 19:37

ti pak, nali veche si gi slojil obratno, niama smisal sega da gi smeniash, ako niakoi den triabva pak da rovish tam, togava gi smeniai.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 60 госта