Alignment sled smiana na gumite s novi

Peter
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Дек 2004 04:19
Местоположение: Houston

Alignment sled smiana na gumite s novi

Мнение от Peter » 27 Апр 2005 03:54

Triabwa li da se pravi alignment na kolata pri wsiaka smiana na gumite s novi. I towa alignment kakvo tochno oznachawa - towa koeto nie v BG narichame reglaj na preden i zaden most li e ili neshto drugo. Pitam poneje dnes smenih gumite na Camry-to s novi i tozi w serviza mi razprawiashe che triabwalo da se pravi alignment pri wsiaka smiana na gumite s novi, puk az do sega sum smenil niakude kum desetina koli i takowa neshto za pruw put chuwam ta si mislia dali ne e iskal da izmukne niakoi i drug $ v poweche ot men ili naistina e taka. Ta ako triabwa da se pravi takowa neshto shte vzema da ida utre i da mi go napraviat.

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 27 Апр 2005 04:25

alignment e regulirovka na preden most (stend ili tam kakto mu se kazva v BG) i ne e samo na prednia most no i na zadnite koleleta (zavisi kakav model kola imash)

ako samo si smenial gumite ti triabva balans koito e triabvalo da go napraviat kogato sa slojili gumite.

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 27 Апр 2005 08:01

Alignmenta e preporycitelen.

Zadylizitelen e samo kogato se vizda che e neobhodim(po nachina na iznosvane na starite gumi).
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 27 Апр 2005 08:06

Alignment e preporachitelen, osobenno kat si smenil gumite, se pak ne e tolkova skap, hubavo e ot vreme na vreme da se pravi
->

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 27 Апр 2005 15:25

be zashto da pravi alignment. ako starite mu gumi sa bili iznoseni normalno i ne e baral nishto po hodovata chast za kvo da dava $50-60? Men mnogo me e iad kato triava da plashgtam za alignment. tarsil sam mnogo puti kak da si go pravia sam no iavno ne e mnogo prosto.

tova che alignment TRIABVA da se pravi vseki 6 meseca li tam kolkoto kazvat e pulna glupost. na bashta mi na kolata mu napravihme vednaj shtoto beshe bluskana i veche 2 godini niama problemi sas iznosvane nepravilno na gumite.

za men alignment-a e neshto koeto go pravia samo kogato smeniam chasti po hodovata chast ili mi grize gumite.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 27 Апр 2005 15:44

$50-60 ne sa i dve zarejdania s benzin, ti mi kaji sto da ne go napravi?
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 29 Апр 2005 00:21

ALTEZZA написа:$50-60 ne sa i dve zarejdania s benzin, ti mi kaji sto da ne go napravi?
Toi ALTEZZOV sichko prai na avanta vuv Schamburg Toyota... za nego nema znachenie.... ama koi kak se naredi.. wink.gif cool.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 29 Апр 2005 20:09

ALTEZZA написа:$50-60 ne sa i dve zarejdania s benzin, ti mi kaji sto da ne go napravi?
60 kinta sa si 60 kinta. za tez pari moga da si kupia ia sway bar ia novi diskove za spirachkite ia novi nakladki.

tova e sushto prichinata che kato pravia remonti po hodovata chast gledam vsichko deto ima da se pravi na vednaj da se pravi, za da ne plashtam sled vski pak za alignment. ako moje da se predotvrati harcheneto na pari za alignment gledam da go predotvratia

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 4 госта