Pomognete-problem s karburator???

Аватар
javor_vd
Мнения: 74
Регистриран на: 29 Мар 2005 09:11
Местоположение: Sofia

Pomognete-problem s karburator???

Мнение от javor_vd » 04 Май 2005 21:01

Zdraveite
Niakoi moje li da me nasochi kam serviz kadeto da mi napraviat komp. diagnostika, pochistiat i nastroiat karburatora. Koli4kata mi e Corolla 1984 1.3 bezin dvig 4K s karburator Aisan tip K.
V TM Auto mi obiasniha, che ne mogat da mi go opravat, zashtoto niamali dokumentacia i red gluposti.
Do kolkoto razbrah malko sa horata zaemashti se s japan karburatori...a, ne mi se iska niakoi "maistor" da se uchi na moia ;-]]]
Blagodaria predvaritelno :thumbsup:
Toyota Corolla KE70, 4K, 1,3, '84

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: Pomognete-problem s karburator???

Мнение от punkara » 04 Май 2005 21:29

javor_vd написа:Zdraveite
Niakoi moje li da me nasochi kam serviz kadeto da mi napraviat komp. diagnostika, pochistiat i nastroiat karburatora. Koli4kata mi e Corolla 1984 1.3 bezin dvig 4K s karburator Aisan tip K.
V TM Auto mi obiasniha, che ne mogat da mi go opravat, zashtoto niamali dokumentacia i red gluposti.
Do kolkoto razbrah malko sa horata zaemashti se s japan karburatori...a, ne mi se iska niakoi "maistor" da se uchi na moia ;-]]]
Blagodaria predvaritelno :thumbsup:
otidi v TM auto, i pomoli da govorish s shefa na serviza Bobi, toi MOJE da ti go napravi (ako iska).
wink.gif

Аватар
javor_vd
Мнения: 74
Регистриран на: 29 Мар 2005 09:11
Местоположение: Sofia

Мнение от javor_vd » 04 Май 2005 21:44

Mersi Pankar,
Na tozi Bobi kak mu e familnoto ime? Ako znaesh de.... cool.gif
Toyota Corolla KE70, 4K, 1,3, '84

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 05 Май 2005 15:05

javor_vd написа:Mersi Pankar,
Na tozi Bobi kak mu e familnoto ime? Ako znaesh de.... cool.gif
oh, ne go pomnya, ama toi e shef na serviza v TM Auto, toi e i edin ot purvite mahanici na serviza, edno vreme beshe i v Gurziya na spezializaciya!
za shema na karburatora, pitai jamie, da ti ya izkara ot kataloga za chasti na toyota, v TM auto sushto tryabva da mogat, no ako iskash da si napulno ubeditelen, nameri si komplekt chasti i garnituri za karburatora ot simeon ili pitai na rakovska 10, posle vzemi listovete ot jamie, i taka se trushni da molish Bobi, vse pak shte vidi che si svurshil golyamata chast ot rabotata, a na nego shte mu ostane da razglobi, pochisti, zglobi, i da napravi edna burza nastroika s pomoshta na tehniyat stand!
aide uspehi,
punky wink.gif smile.gif

Аватар
javor_vd
Мнения: 74
Регистриран на: 29 Мар 2005 09:11
Местоположение: Sofia

Мнение от javor_vd » 05 Май 2005 15:28

Abe az govorih oshte vednaj s TM Auto oshte vednaj i moi chovek se svarza s toia Bobi, no i toi e otkazal.
Inache ot tam mi dadoha telefona na niakakav Georgi Genov koito bachka v serviza na Z-center vav Vrajdebna i toi kaza, che shte go opravi...imal stand i pr. i po telefona mi zvucheshe, che e nadejden chovek, ta vav vtornik sam tam :-))
Mersi pak punky biggrin.gif
Bye za sega
Toyota Corolla KE70, 4K, 1,3, '84

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

nemash problemy

Мнение от LEXUS » 06 Май 2005 07:22

javor_vd написа:Abe az govorih oshte vednaj s TM Auto oshte vednaj i moi chovek se svarza s toia Bobi, no i toi e otkazal.
Inache ot tam mi dadoha telefona na niakakav Georgi Genov koito bachka v serviza na Z-center vav Vrajdebna i toi kaza, che shte go opravi...imal stand i pr. i po telefona mi zvucheshe, che e nadejden chovek, ta vav vtornik sam tam :-))
Mersi pak punky biggrin.gif
Bye za sega
ako ne sy syguren moga da ty dam telefona na dyagnostyka ot toyota,toy sas sygurnost s6te ya vzeme.a ot tova prase boby :censored: ,osven da se yzjiviava kato shef,drugo ne stava,znam go toya shopar! cool.gif laugh.gif laugh.gif
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 157 госта