За Кирил Николов!

Гост

За Кирил Николов!

Мнение от Гост » 23 Сеп 2004 18:07

Кирчо,няма ли никъде стъкло за Селиката?Нали имаше някъкъв инцидент? wacko.gif Пооправи ли колата?Докаде я докара?

Kiril Nikolov
Мнения: 27
Регистриран на: 14 Сеп 2004 23:33
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Kiril Nikolov » 23 Сеп 2004 23:43

нямам задно стъкло , съединител, предна лява джанта и гума, амортисьори отзад, тече хидравликата,....
стъкло - открих в Холандия за 80 евро ама няма кой да го докара, в ТМ Ауто е 860лв без поставянето
- тия дни ще пробвам в Бриколаж плексигласа
съединител - на 13-а заплата
амортисьори -........
доливам хидравлика на 500 км по 100 мл
джантата ще се заварява , а гума напролет щото скоро идва зима и ще слагам зимните

днес я закарах на бояджия, оказа се, че цветът ми бил червено от Ауди, а перления ефект от Мерцедес и само тоя майстор знаел как става

имам чувството, че скоро ще ме посетят от Булинс да ме питат к`во става че ще ги разоря още малко...

Гост

Мнение от Гост » 23 Сеп 2004 23:52

Eх да му се незнае нямаме хора в Холандия.Пънки е в Италия.....
А цвета немогат ли да го докарат..... wacko.gif егати майсторите....тая красива кола с тоя жесток червен цвят...да не я окалпазанят,че ще има box.gif starwars.gif

Гост

Мнение от Гост » 24 Сеп 2004 00:09

Kiril Nikolov написа: стъкло - открих в Холандия за 80 евро ама няма кой да го докара, в ТМ Ауто е 860лв без поставянето
dobre ne eli po smisleno da se kachish na avtobusa, da idesh do holandiya, da si vzemesh stukloto i da se priberesh? v kraya na kraishtata shte popatuvash, ama pone shte si opravish stukloto! wacko.gif

axial
Мнения: 30
Регистриран на: 10 Сеп 2004 21:07
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от axial » 24 Сеп 2004 12:09

Мога да ти уредя докарването от Холандия. Към края на другия месец стъклото ще бъде в БГ. Ако си навит дай някакво кординати на това стъкло (в Холандия).
Toyota Corolla Verso 1.8

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 58 госта