Разлика при Celica GTS в Европа И САЩ?

genecan
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юни 2005 13:39

Разлика при Celica GTS в Европа И САЩ?

Мнение от genecan » 05 Юни 2005 13:56

Здравейте,

Някой има ли представа дали има някаква съществена разлика между Celica GTS (1999 - ) в Европа и Щатите. Двигатвля в щатите е определен като 180 hp, а в Европа -192 hp (моето мнение е че това идва от разликата в стандартите DIN/SAE). Освен това при GT - в щатите върви нянква 5-скоростна кутия която май само там се използва. За GTS и на двата континента са 6-степенни но не знам дали са еднакви.

Въобще, бих бил благодарен на всички мнения по въпроса... :help:
Просто не знам дали внесена GTS от Щатите ще може да се поддържа в България.

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 05 Юни 2005 18:18

mislia che razlikata m/u konete idva ot razlikata v sistemite za gazovia kontrol, koito v USA sa prekaleno striktni. no kakto i da e tova e mnogo dobar vapros. i az shte se radvam ako niakoi go otgovori.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 06 Юни 2005 09:51

absolutno vsichki modeli prodavani v Evropa i USA imat malka razlika v konete. do kolkoto znam razlikata idva ot emisiite, v USA benzina e po gaden(ima poveche dobavki v nego) i saotvetno rejima na rabota na dvigatelia e napraven po malko po drug nachin, ta ot tam nai veche idvat razlikite v konete. sasto taka moje da sa tuningovali dvigatelia malko po razlichno. tozi sastia dvigatel(2ZZ-GE) idva v USA i na Corolla XRS, no e samo 170hp. do kolkoto znam toz dvigatel v Japan e ot poriadaka na 210-215hp.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: bultrastyle, marinstoy и 160 госта