Купувал ли е някой

Стаси

Купувал ли е някой

Мнение от Стаси » 09 Окт 2004 10:48

Купувал ли е някой от Канекс накладки и дискове? За смяна съм на предните на королатаи не знам какво да избера. А в http://www.kanex.bg в момента са на промоция и цената ми се вижда добра

Гост

Мнение от Гост » 09 Окт 2004 14:54

Аз съм си патил от менте дискове на "Делфи" sad.gif купих ги от "Козлодуй" и на вторият месец заминаха и като ги смених им сложих чисто нови налкадки.На вторият месец воланът ми вибрираше ужасно.Уж били оригинални-тинтири-минтири,при положение,че никога не съм "набивал силно спирачките и карам като пенсионер blush.gif .и отивам да права рекламация и тоя търговеца ми каза-"като караш по дупките-така е!".Е какво общо имат дупките с предните дискове????
Така че ако сменям на Королата никога няма да и сложа някъкви съмнителни фирми правени в Турция или Ливан.Доколкото знам на "Канекс" са "Бендикс"-много добра фирма но...... ти си прецени.Аз не съм купувал от тях и само споделям,че има много ментета и преди време плащах два пъти.Успех в избора! thumbsup.gif bye.gif

Стаси

Части

Мнение от Стаси » 11 Окт 2004 08:20

Именно затова питам. Ужас са тия търговци по тия улици за части. Тези поне имат сайт и ми се вижда по-сериозна работата. Ще ги проверя и после ще споделям опит, дано да е положителен...

Гост

Мнение от Гост » 11 Окт 2004 21:26

Аз на твое място бих си взел от Тойота оригинални и после ще си свиркам whistle.gif верно че ще излезнат още 130-150лв отгоре,но ще са оригинални и няма да се занимавам с боклуци със съмнителен арабски или турски произход+това са спирачки не е шега работа това thumbsup.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: Купувал ли е някой

Мнение от punkara » 12 Окт 2004 04:01

Стаси написа:Купувал ли е някой от Канекс накладки и дискове? За смяна съм на предните на королатаи не знам какво да избера. А в http://www.kanex.bg в момента са на промоция и цената ми се вижда добра
nyakoi evro firmi sushto pravyat originalni BOKLUCI! ako sLucas, izobshto, ama izobshto ne si vzimai takiva. po-dobre si vzemi na Niponparts, viz na Rakovska 10, tam gi imat.

Bendix sa po-dobri ot Lucas, no az lichno NE bih si slozil takiva!
kogato idesh da gi smenyash, nakarai maistora da ti izkara cilinderchetata na spirachnite aparati, da gi izchisti i da im slozi nova hubava gres (toplo ustoichiva za spirachki!!!).
uspehi,
punky

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта