Filtyr za kupeto

El_Camino

Filtyr za kupeto

Мнение от El_Camino » 12 Окт 2004 16:17

Interesuwa me nqkoi dali e stignal do tam da ne izdyrji listata esenta da mu se weqt w kupeto i da si e slojil filtyr na wlizashtiq wyzduh?
Moqta e Carina, no predpolagam problema go imat i Corollite, koito sa bez klimatik.

I oshte neshto.. ne znam shto sa spestqwali wse ot malki, no wajni neshta.. nqkoi slagal li si e neshto za zaglushawane na dwigatelq na kapaka otpred? I towa mi predstoi, no e hubawo ako nqkoi moje da spodeli opit.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 12 Окт 2004 16:59

razkachi zabkata, otdolu (ako nyamash klimatik) mezdu ventilatora i pechkata, ima edna plastmasova truba, mahniya, i otidi do edin magazin za avto chasti, viz koi olenov filtur pasva na trubata (tya moze da e sys pravougalen ovor), ako tryabva go srezi malki, i go prikrepi sus Amerikanski skoch, slozi si trubata, zakachi zabkata, i si karai bez lista i bez senna hrema... biggrin.gif :whistle: :thumbsup:
uspehi,
punky

El

Мнение от El » 13 Окт 2004 01:04

Mersi Punky!

Shte se opitam da nashtrakam i snimki po sluchaq sled obstoinoto ti obqsnenie wink.gif :thumbsup: !

Btw.... ot edni mnogo gotini nemski forumi ideika! Da si naprawim sekciq "Baza danni" kydeto da puskame kato postowe resheniq na problemi, shemi i t.n.
Primerno towa, kato go naprawq bi pasnalo tam.

El Camino

Мнение от El Camino » 13 Окт 2004 19:43

Mai sam shte spodelqm wpechatleniq w taq tema, shtoto ot 3te karini w foruma samo moqta e bez klima:).

Punky, na Carinkata tozi filtyr si ima specialen kapak za wkarwane ot lqwata strana w krakata na shofiora do pedala za gazta. malkata podrobnost e, che lipswa. i da se naprawi nqma da e mnogo lesno, shtoto e edna ogromna cherna dupka nad 20 cm dylboka i syshto tolkowa wisoka. Ne se wijda i ne znam i kak da go zakrepq. Obache pyk namerih edna tabliza na sywmestimostta na takiwa filtri i se nadqwam tozi ot avensis naistina da pasne i za moqta. Samo da namerq ot nqkade po ewtino, che za edno parche dunapren 70 lewa nqma da dam mai.

Изображение

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 13 Окт 2004 21:58

znachi oshte po-dobre! nyama smisul da pravish modifikacii, sled kato si imash originalna dupka, i se prodavat filtri za neya :thumbsup: .

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 14 Окт 2004 09:26

El Camino написа:Mai sam shte spodelqm wpechatleniq w taq tema, shtoto ot 3te karini w foruma samo moqta e bez klima:).

Punky, na Carinkata tozi filtyr si ima specialen kapak za wkarwane ot lqwata strana w krakata na shofiora do pedala za gazta. malkata podrobnost e, che lipswa. i da se naprawi nqma da e mnogo lesno, shtoto e edna ogromna cherna dupka nad 20 cm dylboka i syshto tolkowa wisoka. Ne se wijda i ne znam i kak da go zakrepq. Obache pyk namerih edna tabliza na sywmestimostta na takiwa filtri i se nadqwam tozi ot avensis naistina da pasne i za moqta. Samo da namerq ot nqkade po ewtino, che za edno parche dunapren 70 lewa nqma da dam mai.

Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта