Малко за всеки - дизайн, моделиране, изделия, калъпи и т.н.

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
pablo3
Мнения: 7
Регистриран на: 20 Май 2009 20:58
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Малко за всеки - дизайн, моделиране, изделия, калъпи и т.н.

Мнение от pablo3 » 22 Май 2009 22:30

Здравейте,
Искам да споделя с Вас моите идеи и концепции в областта на дизайна и някои неща в сферата на изкуството. Предлагам Ви да влезете направо галерията и да не си губите времето да четете другите глупости, които съм писал, защото има много за гледане и дано имате търпение :) - www.pavel3.deviantart.com/gallery/. Подготвям още интересни разботки, но съм малко предпазлив дали да ги излагам, защото много крадлив народ се е навъдил, който не уважава труда и авторско право, но няма как трябва да се рискува. Все пак трябва да ме оценявате Вие потребителите и евентуалните ми бъдещи клиенти :). Винаги ще има кой да те хареса и кой не, няма средно състояние. Непрестанно споделям и показвам идеите и творенията си и независимо от това дали са професионалисти, клиенти или обикновенни потребители, които просто гледат, а аз уважавам всяко едно мнение. Занимавам се с продуктов дизайн от време на време, което все пак е основа на професията ми. Скулптурани модели и образи на фантастична, комикс и филмова тематика са ми едно ново занимание, с което мога да покажа способностите си в моделирането и скулптурата. Изработката на детайли и промишлени изделия го правя, първо защото мога и второ, защото падат пари :). Екстравагантни отливки и фигури е много общо казано, но тук може Вие да си развихрите въображението и желанието да Ви направя нещо шантаво ако друг не иска или не може. Аеродинамични части за мотоциклети, автомобилии или водни превозни средства или накратко казано тунинг правя понякога, но разбира се , които плати добре. Седалки, стъкломатови мебели, малки обекти, прототипи, макети, скулптури , калъпи и отливки, и т.н. , а и още много неща в сферата на дизайна, моделирането и продуктите го правя, защото има какво още да се предложи като услуги на пазара. Надявам се да не Ви плаша с моя твърде „разнообразен асортимент от способности” и да не звучи прекалено нескромно, но мога да кажа, че се старая да се развивам в различни насоки - моделиране, разработка на прототипи и изделия, продуктов дизайн и подобни неща, които се правят в специализирани студиа и ателиета.

С Уважение:
дизайнер Павел Влахов


уеб галерия: www.pavel3.deviantart.com
skype: pavence

Аватар
poli
Мнения: 846
Регистриран на: 02 Май 2006 16:21
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от poli » 23 Май 2009 10:58

Много добре колега.
Добре че прочетох поста ти до край та разбрах защо си точно в ДевианАрт.
КЕФ ЦЕНА НЯМА

1.Тoyota Glanza V Turbo-290ps-RHD
2.Toyota Previa-156ps-LHD
3.Toyota Corolla AE86-165ps-LHD
4.Mazda RX7 FD-500ps-RHD
5.Subaru Justy 68ps-LHD

Аватар
poli
Мнения: 846
Регистриран на: 02 Май 2006 16:21
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от poli » 23 Май 2009 11:01

Освен с дизайна занимаваш ли се с изработката?
КЕФ ЦЕНА НЯМА

1.Тoyota Glanza V Turbo-290ps-RHD
2.Toyota Previa-156ps-LHD
3.Toyota Corolla AE86-165ps-LHD
4.Mazda RX7 FD-500ps-RHD
5.Subaru Justy 68ps-LHD

pablo3
Мнения: 7
Регистриран на: 20 Май 2009 20:58
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Мнение от pablo3 » 23 Май 2009 13:30

poli написа:Освен с дизайна занимаваш ли се с изработката?

Благодаря ти wink.gif , иначе се занимавам с изработка. Всичко, което си видял в галерията съм го изработил аз. Имам и още няколко неща, но не съм ги пуснал още. Теб какво те интересува точно.

Аватар
dimd00d
Мнения: 358
Регистриран на: 23 Яну 2005 00:04
Местоположение: Корея

Мнение от dimd00d » 23 Май 2009 13:37

pablo3 написа:
poli написа:Освен с дизайна занимаваш ли се с изработката?

Благодаря ти wink.gif , иначе се занимавам с изработка. Всичко, което си видял в галерията съм го изработил аз. Имам и още няколко неща, но не съм ги пуснал още. Теб какво те интересува точно.
Само стъклопласт или може и карбон? И ако да, колко горе долу би излязло да се направят няколко капака (общо по площ по-малки от преден капак на кола)?
Аз имам лого на Hyundai GENESiS, а ти гражданино?!

pablo3
Мнения: 7
Регистриран на: 20 Май 2009 20:58
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Мнение от pablo3 » 23 Май 2009 14:17

dimd00d написа:
pablo3 написа:
poli написа:Освен с дизайна занимаваш ли се с изработката?

Благодаря ти wink.gif , иначе се занимавам с изработка. Всичко, което си видял в галерията съм го изработил аз. Имам и още няколко неща, но не съм ги пуснал още. Теб какво те интересува точно.
Само стъклопласт или може и карбон? И ако да, колко горе долу би излязло да се направят няколко капака (общо по площ по-малки от преден капак на кола)?
Работя само със стъкломат, за карбон още нямам подходяща камера или поне вакуум-маса. Само не те разбрах за това в скобите дето си го писал, какво имаш точно в предвид - "(общо по площ по-малки от преден капак на кола)? " Какво имаш предвид?

Аватар
dimd00d
Мнения: 358
Регистриран на: 23 Яну 2005 00:04
Местоположение: Корея

Мнение от dimd00d » 23 Май 2009 17:25

pablo3 написа:
dimd00d написа:
pablo3 написа:
Благодаря ти wink.gif , иначе се занимавам с изработка. Всичко, което си видял в галерията съм го изработил аз. Имам и още няколко неща, но не съм ги пуснал още. Теб какво те интересува точно.
Само стъклопласт или може и карбон? И ако да, колко горе долу би излязло да се направят няколко капака (общо по площ по-малки от преден капак на кола)?
Работя само със стъкломат, за карбон още нямам подходяща камера или поне вакуум-маса. Само не те разбрах за това в скобите дето си го писал, какво имаш точно в предвид - "(общо по площ по-малки от преден капак на кола)? " Какво имаш предвид?
Че детайлите, които ми трябват са преден и заден капак за кола, които обаче са съвсем малки. Както и да е, те вече са от пластмаса, търсех по-лек вариянт :)
Аз имам лого на Hyundai GENESiS, а ти гражданино?!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 24 Май 2009 07:28

dimd00d написа:
pablo3 написа:
dimd00d написа:
Само стъклопласт или може и карбон? И ако да, колко горе долу би излязло да се направят няколко капака (общо по площ по-малки от преден капак на кола)?
Работя само със стъкломат, за карбон още нямам подходяща камера или поне вакуум-маса. Само не те разбрах за това в скобите дето си го писал, какво имаш точно в предвид - "(общо по площ по-малки от преден капак на кола)? " Какво имаш предвид?
Че детайлите, които ми трябват са преден и заден капак за кола, които обаче са съвсем малки. Както и да е, те вече са от пластмаса, търсех по-лек вариянт :)
Епа по-леко ,един найЛон и си у Музиката:)
Изображение

Аватар
dimd00d
Мнения: 358
Регистриран на: 23 Яну 2005 00:04
Местоположение: Корея

Мнение от dimd00d » 26 Май 2009 14:44

А мога и на малка мачта да го сложа тоя найлон, че попътния вятър да ми помага да пестя бензин нали? laugh.gif
Аз имам лого на Hyundai GENESiS, а ти гражданино?!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 27 Май 2009 01:21

dimd00d написа:А мога и на малка мачта да го сложа тоя найлон, че попътния вятър да ми помага да пестя бензин нали? laugh.gif
ХЕхехе ,ами със малко морски чалЪм може и да не е съвсем попътен и пак да го ползваш за далавер-инг :whistle: :whistle:
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта