Airbrush - Toyota "samurai"

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 11 Юли 2009 13:13

Raya написа:И на мен ми направи впечатление, че другия линк беше неуместен в чужда реклама. Но kj_studio е хубаво малко повече инфо да даде.
Полезно да има такива различни реклами за непросветени като мен. Имах идея за страничното огледало с определенна рисунка, но нямах представа дали въобще се правят, ако се правят - къде се правят..........сега разбрах, ама колата вече я няма. Та ще знаем за следващата Селика.
що бре новата кола нема ли огледала?
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

kj_studio
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Юли 2009 10:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от kj_studio » 12 Юли 2009 10:37

Преди всичко е представяне, отколкото реклама.\ то едното не изключва другото wink.gif \ Но няма проблем в линковете на други хора занимаващи се с аерография. Колкото повече толкова по-добре. Ще има избор и всеки ще си прецени за цени, качество и др. Дори ако има интерес ще направя тема за рисуваните автомобили и ще сложа линкове към повечето студия в българия занимаващи се с рисуване върху автомобили.

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 12 Юли 2009 11:15

kj_studio написа:Преди всичко е представяне, отколкото реклама.\ то едното не изключва другото wink.gif \ Но няма проблем в линковете на други хора занимаващи се с аерография. Колкото повече толкова по-добре. Ще има избор и всеки ще си прецени за цени, качество и др. Дори ако има интерес ще направя тема за рисуваните автомобили и ще сложа линкове към повечето студия в българия занимаващи се с рисуване върху автомобили.
worthy.gif worthy.gif worthy.gif

Един да не страда от мания за величие.
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 114 госта