Toyota Sera

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
hopebg
Мнения: 6
Регистриран на: 10 Окт 2009 15:06

Toyota Sera

Мнение от hopebg » 11 Окт 2009 12:31

zdraweite kolegi wzemah na jenata edna simpatichna Toyotka
na koqto tq mnogo se zaradva.Otlichna na vanshen vid i salon no e na mnogo km.300 000 i plana mi behse da i sloja nqkoi drug motor na 50-60k. oy Cynos(paseo) za po 300 evra ima dosta ,no sega vijdam che motora ne e tochno edin i sasht,zatova neka nqkoi ako znae kakva e razlikata mejdu 5E-FHE kato na Serata,i 5E-FE na paseoto neka spodeli
nemojah da namerq mnogo info tochno za tova v neta
a razlitaka v konete e 10 v polza na Serata,otkade idvat tezi 10 konq pri polojeni che motorite sa absolutno ednakvi.
Obrashtam se i po specialno kam Poli koito mislq e zapoznat s tezi motori
Radvam se che sam veche i Toyota Bg.
Blagodarq predvaritelno na vsichki otzovali se kolegi

Spaski87
Мнения: 91
Регистриран на: 10 Сеп 2008 20:08

Мнение от Spaski87 » 12 Окт 2009 00:08

Защо се безпокоиш колега? Аз лично съм на 250 000 км и при това имам метан, който скоро смятам да бъде премахнат поради основателни причини. Ако няма проблеми да си я кара със здраве :thumbsup:

hopebg
Мнения: 6
Регистриран на: 10 Окт 2009 15:06

a

Мнение от hopebg » 12 Окт 2009 20:47

ne se pritesnqvam prosto go mislq kato variqnt shtot ne obicham kolite mi da ne sa izrqdni vav vsqko otnoshenie
Che na vaprosa nqkoi znae li kakva e razlikata mejdu posochenite po gore dvigateli?

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 14 Окт 2009 16:31

5efhe-to ima obiknoveno ACIS na smukatelnite kolektori. Tova e sistema za optimizirane na moshtnostta pri niski i visoki oboroti.

Sushto taka ima leko razlichni valove (tochno kva e razlikata ne znam, az si slojih takiva nishto ne usetih)

I sushto taka bielite sa po-debeli/zdravi i mislia butalata sa s po-visoka kompresia.

5efe-to inache e sushtia dvigatel i ako prehvarlish vsichkite sensori i ACIS-a shte stane, no spored men 5efhe-to e po-dobar dvigatel i po-dobre edin remont da mu se napravi ako ima niakakvi problemi
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

hopebg
Мнения: 6
Регистриран на: 10 Окт 2009 15:06

a

Мнение от hopebg » 14 Окт 2009 19:54

Eto edin dobre zapoznat kolega. biggrin.gif
i az mislq che e dobar motora sega ako moje i nqkoi da mi kaje kakvo i otkade trqbva da zakupq za remont na tozi motor shte varhat
Sajalqvam che taka naglo iziskvam informaciq no prosto nqmam ideq kakvo da kupuvam za chitav rebild na motora.
Nadqvam se kolegata po gore da mi vzleze v polojenie a ako se otdade vazmojnost shte pocherpq. biggrin.gif

hopebg
Мнения: 6
Регистриран на: 10 Окт 2009 15:06

a

Мнение от hopebg » 17 Окт 2009 10:51

Molq kolegi ako nqkoi imapredstava neka pishe biggrin.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 106 госта