Lorde ne si tro6i kolata s tozi Drag!

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Lorde ne si tro6i kolata s tozi Drag!

Мнение от Japanese_fever » 15 Фев 2006 00:07

Stegni si oka4vaneto i vzemi edni hubavi letni gumi i se puskaj na istinska pista!

Eto kakva informaciq, koqto predpolagam vie znate predi men, no vse pka da uto4nq: saita e http://www.scca-chicago.com ili Sport Car Club of America - Chicago Region.
Stava duma za SOLO Racing, koeto predstavlqva na pista raz4upena(ne oval) se puskat posledovatelno(ne vsi4ki zaedno) piloti sus sobstvenite si koli, koito ne e zaduljitelno da imat nikakvi modifikacii. Razbira se takiva se nalagt za da se podobri burzinata na kolata. Edinstvenoto, koeto razbrah e, 4e ne moje da izpolzva6 modificatzii po auspuha, t.e. nqma da moje da izpolzva6 dump-arkata! sad.gif Ima razli4ni klasove v nadprevarata SOLO. Na auto showto moje da polu4i6 pove4e info v North Hall, kudeto ima sekciq za sustezatalni avtomobili, antiki. Ima edin BTR na izlojenieto, to4no area-ta zad nego.
Eto link za da se zapoznae6 pove4e s reglamenta:
http://www.tirerack.com/features/solo2/handbook.htm
Mislq, 4e trqva da izkara6 u4ili6te 2 dena, koeto e $100. Posle membership-a ti e $80 za godina. Samo si pravi6 modifikaciite po kolata i se qvqva6 na sustezaniqta. Tam ve4e ne znam dali moje da si vzeme6 nqkoi pomo6tnici kato ALTEZZA-ta i RAKETOV.

Az ako imam pari da si stegna oka4vaneto i nqkoi drugi ne6ta kato ni6to moga da se pusna, no 6te mi e naj-malko $500, ako sloja edno KONI.

Kakvo mislite?
Provejda se na:
Route 66 Raceway, Joliet, IL
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Lorde ne si tro6i kolata s tozi Drag!

Мнение от Japanese_fever » 15 Фев 2006 00:19

Vsu6tnost sega pro4etoh, 4e mogat da se pravqt modificatzii ne samo po auspuha, no i po dvigatelq, no ve4e vliza6 v drug klas.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 15 Фев 2006 06:55

НЕ ма кефи писта тука

1.Плаща са яко ,требе да си МЕмбер на некои клуб обикновенно ,за пистата после пари ,пари и пак пари и накрая $250-300 не ти мърдат. Аз за тия пари ча ида 10 пъти на драга

2.НЕ ти дават точно да натискаш както си искаш ,ако си за първи път ти набутат инструктор (част от 300-тата кинта) ,и ужас

3.Колата за да я правя за тиа гадни кратки писти требат много неща и поне $1000 за да върви наравно примерно със голфа на Нацистите ,повечето писти са си напрао за картинги и тежка кола трудно може да направи нещо

0.А да и наи-редовно изобщо не ти мерят времето ,карало се за ФЪН - егати Фъна ,по-добре да разцъкваме на магистралата :whistle:
Изображение

Japanese

Мнение от Japanese » 15 Фев 2006 21:10

Ti tova ot nqkoj deto se e zapisal za member li go znae6 ili samo si 4ul ot tuk - ot tam?
Za6toto az vidqh edna Supra MKIV i tq se puska, samo 4e v serizoniq klas. Tam pistata e po-otvorena i mogat da se razvivat seriozni skorosti. Su6to pobeditelq za minalata godina e nqkakuv sus STi.
I na men mi kazaha, 4e v na4aloto ti slagat instruktor, no tova e purviq den samo ili za kratko, ne znam dali 6te e vinagi taka.
Az sum se navil da stro6a $200, 4e da stana member. $100 za u4ili6teto i $80 za godi6niq membership, no s moqta kola 6te se izlagam samo, a i nqma da imam vreme i pari da q upgrade-vam.

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 15 Фев 2006 22:09

kade otivash togava japanese ? ? ? :) niama smisal ama tvoia rabota.

lorde, az za tova iskam MKII shtoto nai-tejkite tejat 3079 lbs. do kolkoto znam. tva sa blizo 800 paunda po-leki ot tvoiata supra.

sus 7M-GTE stavat dosta purgavi, i sus malko igrachka, i weight-distribution-a stava ponosim :)

ama ima dosta hliab da iziam predi da stigna do tam de. sega drugi proekti imame s bratoto wink.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 16 Фев 2006 11:57

300$ ама какво включват - посещения на пистата по всяко време или само на тракдейс?
На нюрбургринга годишния абонамент е 700 евро и колкото и да не ме кефи тая писта, ако ми се наложи да живея в Германия, ще трябва да компенсирам с нещо такова.
Алтернативата е рали състезания, но и там под 120 евро на състезание като такси не се плащат.

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 19 Фев 2006 22:24

Ne e $300 El Camino. Godi6niq abonament e $80, no mislq moje da kara6 samo na trakdays, no tova zna4i okolo 20-30 puti na godina, ako sudq po kalendara, kojto mi dadoha. Po-golqmata 4ast ot sre6tite sa zatvoreni za zriteli, no ima 10-tina prez lqtoto, koito sa otvoreni za 6iroka publika.
Ima i nqkakvo u-6te, no ne sum siguren da li e zaduljitelno da go kara6. To vkl. samo 2-a dena praktika i teoriq i e $100.
Spored men ne e skupo, no ako si gotov lsed tova da investira6 v kolata si i da q pravi6 po-burza i po-burza.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 52 госта