Ъпгрейд - селика със 7афе двигател

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
Ивалин
Мнения: 53
Регистриран на: 06 Дек 2006 11:25
Местоположение: Козлодуй

Мнение от Ивалин » 16 Ное 2009 11:33

Благодаря много. :hello1: :hello1: :hello1:
Изображение

Аватар
kolio_spawn
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Фев 2008 22:51

Мнение от kolio_spawn » 17 Ное 2009 20:12

преди време бях решил да си поправям идеално работещата селика.Ето,че и сега като гледам темата ме обземат някакви настроения за ъпгреид.Имам селика със 7афе двигател.Въпроса ми е каква електроника ще ми трябва (може ли с обикновено ECU или ми трябва задължително MEGASQUIRT или нещо от сорта)До колкото разбрах ще трябва да си променя ролките и ремаците.
И така да кажем,че всичко е направено отлично,каква мощност може да се очаква rolleyes.gif ииии да колко може да струва този суап :whistle:
Питам само ориентировачно и се извинявам на колегата,че му спамя темата с моите въпроси. :thumbsup:
Today,Tomorrow,TOYOTA

Аватар
Vokil
Мнения: 663
Регистриран на: 03 Мар 2009 00:35
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Vokil » 18 Ное 2009 00:44

Всичко става мерак се иска четене и много нерви. А-аа да не забравя някой лев и свободно време също ще трябват :)
Човек и добре да живее умира .......

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 18 Ное 2009 08:30

Vokil написа:Всичко става мерак се иска четене и много нерви. А-аа да не забравя някой лев и свободно време също ще трябват :)
Понякога се започва с понятието "някой лев ",а после често срещаната реплика е - "спрях да ги броя " laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Аватар
levin86
Мнения: 218
Регистриран на: 04 Авг 2009 17:15

Мнение от levin86 » 18 Ное 2009 11:01

затова хората с опит просто не ги броят от самото начало laugh.gif laugh.gif нали Тоше happy.gif
>just do it...sideways<

Аватар
kolio_spawn
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Фев 2008 22:51

Мнение от kolio_spawn » 21 Ное 2009 22:33

благодаря на модерато,че ми е преместил темата.
Много е неприятен въпроса с така популярния израз "някои лев".
Да кажем,че парите се изкарват,какво правим със свободното време,от каде да го намерим sad.gif .
Ще се радвам все пак ако някои може да ми подметне някакъ отговор по въпроса,които съм задал по-горе.
Успех на всички,заели се с тунинг на колиците си
Today,Tomorrow,TOYOTA

Аватар
Vokil
Мнения: 663
Регистриран на: 03 Мар 2009 00:35
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Vokil » 22 Ное 2009 11:20

Ако искаш просто да си смениш главата друг компютър не ти трябва смесите могат да се докарат като се бъзикат с датчиците най-лесно става с температурния за водата.ремъците и ролките незная какви пасват Бед Дог мисля че знае.Относно мошността към 130-40 коня ще ги докараш лесно.
Човек и добре да живее умира .......

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 22 Ное 2009 11:41

Troshko написа:
Vokil написа:Всичко става мерак се иска четене и много нерви. А-аа да не забравя някой лев и свободно време също ще трябват :)
Понякога се започва с понятието "някой лев ",а после често срещаната реплика е - "спрях да ги броя " laugh.gif laugh.gif laugh.gif
"спрях да ги броя " защото съм прекалено млад за да "умирам от инфаркт" (или по-добре да се самоУбеся) - и разни такива :whistle: :whistle:
Изображение

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 22 Ное 2009 11:53

LordDigital написа:
Troshko написа:
Vokil написа:Всичко става мерак се иска четене и много нерви. А-аа да не забравя някой лев и свободно време също ще трябват :)
Понякога се започва с понятието "някой лев ",а после често срещаната реплика е - "спрях да ги броя " laugh.gif laugh.gif laugh.gif
"спрях да ги броя " защото съм прекалено млад за да "умирам от инфаркт" (или по-добре да се самоУбеся) - и разни такива :whistle: :whistle:
tooth.gif tooth.gif tooth.gif tooth.gif tooth.gif , не ба ша ме отепа жената ,инфаркт-а минава леко laugh.gif laugh.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта