FT-86 Turbo G Sports Concept @ 2010 Tokyo Auto

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

FT-86 Turbo G Sports Concept @ 2010 Tokyo Auto

Мнение от MX5 » 20 Яну 2010 10:39


Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 20 Яну 2010 14:29

колата е страшна, краино време е тойота да направи спортна количка.



п.п. ДЖАНТИТЕ СА С ЧЕРВЕН КАНТ, А ОБЯСНЯВАХТЕ НА ДЖАПАНЕЗЕ ЗА МОДАТА.........

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 20 Яну 2010 17:15

andrian999999 написа:колата е страшна, краино време е тойота да направи спортна количка.
Или по-скоро Тойота даде малко пари на Субару да направят спортна количка и после да я продават и от свое име :whistle: wink.gif
andrian999999 написа:п.п. ДЖАНТИТЕ СА С ЧЕРВЕН КАНТ, А ОБЯСНЯВАХТЕ НА ДЖАПАНЕЗЕ ЗА МОДАТА.........
Пак не си чел. Обяснявахме му, че е мода от 5-6 години насам, а не нововъведение на утрешния ден ... laugh.gif



Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 20 Яну 2010 17:33

MX5 написа:
andrian999999 написа:колата е страшна, краино време е тойота да направи спортна количка.
Или по-скоро Тойота даде малко пари на Субару да направят спортна количка и после да я продават и от свое име :whistle: wink.gif
andrian999999 написа:п.п. ДЖАНТИТЕ СА С ЧЕРВЕН КАНТ, А ОБЯСНЯВАХТЕ НА ДЖАПАНЕЗЕ ЗА МОДАТА.........
Пак не си чел. Обяснявахме му, че е мода от 5-6 години насам, а не нововъведение на утрешния ден ... laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 20 Яну 2010 18:25

MX5 написа:
andrian999999 написа:колата е страшна, краино време е тойота да направи спортна количка.
Или по-скоро Тойота даде малко пари на Субару да направят спортна количка и после да я продават и от свое име :whistle: wink.gif
andrian999999 написа:п.п. ДЖАНТИТЕ СА С ЧЕРВЕН КАНТ, А ОБЯСНЯВАХТЕ НА ДЖАПАНЕЗЕ ЗА МОДАТА.........
Пак не си чел. Обяснявахме му, че е мода от 5-6 години насам, а не нововъведение на утрешния ден ... laugh.gif

точно така че това е било модно преди 5-6 години, ама като гледам още си е модно

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 20 Яну 2010 19:57

MX5 написа:Или по-скоро Тойота даде малко пари на Субару да направят спортна количка и после да я продават и от свое име :whistle: wink.gif
абе не е баш така. верно power train-а е на Субару, ама до колкото знам останалото е от Тойота.
интерестно ми е дали шасито е ново или са го взели от Импреза
->


Аватар
F20C
Мнения: 273
Регистриран на: 27 Май 2009 17:39
Местоположение: София

Мнение от F20C » 09 Мар 2010 21:23

на мен ми изглежда на малко ЛФА biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
интересно каква ли ще му е цената cool.gif
If in doubt....Flat out!!!

Аватар
poli
Мнения: 846
Регистриран на: 02 Май 2006 16:21
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от poli » 10 Мар 2010 08:31

Красива изглежда.
Определено не е май крайния вариянт,тъй като между колата от клипчето и колата на снимките в Женева има разлики в спирачната система и задницата(дифузора и ауспусите/накрайниците).
А това че има части и агрегат от друга марка не е новост,често се процедирало и в миналото без да се крие.
КЕФ ЦЕНА НЯМА

1.Тoyota Glanza V Turbo-290ps-RHD
2.Toyota Previa-156ps-LHD
3.Toyota Corolla AE86-165ps-LHD
4.Mazda RX7 FD-500ps-RHD
5.Subaru Justy 68ps-LHD

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 10 Мар 2010 15:18

F20C написа:на мен ми изглежда на малко ЛФА biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
интересно каква ли ще му е цената cool.gif
каквато и да му е цената, каквото и да е обурудването--при най оптимистична цена и мениджмънт като стандарта спортна кола,ще стане достъпна за масовия спорт най рано след 4-5 години в продажба.,,,според мен де. първите няколко години ще е кафеджийка и някое друго демо на открито и широко. но пък без турбо-и за това няма да е внушителна....

мисля че всяка цена над 5-7к евро за стреет легал обурудвана заводска -атмосверка,( дет вика поли-празна касичка),ще е много.а тая цена може да стане едва след 8-9 години и то ако тойота не мениджира модел акат супер рядка релийс версия на ае86 подобрен колекционески и прочие.....тъй че не виждам защо в момента изобщо гледате този модел.

с2000 в ук вече има на по 6к лири при положение че има доста разработени китове и афтермаркет части. мх5 има за по 4к лева...

Аватар
F20C
Мнения: 273
Регистриран на: 27 Май 2009 17:39
Местоположение: София

Мнение от F20C » 10 Мар 2010 16:26

rudolf написа:
F20C написа:на мен ми изглежда на малко ЛФА biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
интересно каква ли ще му е цената cool.gif
каквато и да му е цената, каквото и да е обурудването--при най оптимистична цена и мениджмънт като стандарта спортна кола,ще стане достъпна за масовия спорт най рано след 4-5 години в продажба.,,,според мен де. първите няколко години ще е кафеджийка и някое друго демо на открито и широко. но пък без турбо-и за това няма да е внушителна....

мисля че всяка цена над 5-7к евро за стреет легал обурудвана заводска -атмосверка,( дет вика поли-празна касичка),ще е много.а тая цена може да стане едва след 8-9 години и то ако тойота не мениджира модел акат супер рядка релийс версия на ае86 подобрен колекционески и прочие.....тъй че не виждам защо в момента изобщо гледате този модел.

с2000 в ук вече има на по 6к лири при положение че има доста разработени китове и афтермаркет части. мх5 има за по 4к лева...
аз лично смятам, че ако нещата се развият както аз си представям,а именно ФТ-то отиде в ценовата ниша на МХ5 и Голф6 ГТИ ще бъде страшно попадение.Това значи че точно след 5-6 години ще е м/у 5-7к евро.Според мен именно за да бъде толкова достъпна колата(не и за нас Българите) тя е Н/А ,а кат някой иска тАрбо си купува скъпата Субару версия.Да не говорим че аз лично съм на мнението че на една кола не и трябва турбо за да е внушителна ,а само за да е бърза на права отсечка и да има яко Нм rolleyes.gif
Силно се съмнявам че модела ще се брандира като супер рядка версия и тн,защото в подобен случай няма никакво бъдеще,по скоро ще се цели в масите.
За афтермаркет е рано да се говори,защото още не е ясно колата сток как ще се държи и колко ще се хареса.....новото Хюндай Купе Дженезис още не беше на пазара и го имаше вече готово за дрифт и Паикс Пеекс ,така че времето ще си покаже.
If in doubt....Flat out!!!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 10 Мар 2010 20:18

do kolkoto znam, celta na tazi kola e da bade vazmojno nai-leka i evtina, no shte vidim do kade shte ia dokarat. cenata za koiato se celiat e $20K

btw, kolata ot videoto e G seria, ili inache kazano, Toyota iskat da vkarat G brand, koeto shte e neshto kat M za BMW i AMG za Mercedes, ili pak sega det izkaraha F seriite za Lexus(za sega samo IS F)
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 10 Мар 2010 21:43

Bravo, mnogo stilna - 4erno i bqlo i malko 4erveni4ko.
tongue.gif
Nali imaha 2 razrabotki golqm brat - Subaru i maluk brat - Toyota.
Spored men tova 6te e golemiq, ama sigurno 6te e kum $30K, a malkiq bez turbo moje i da e kum $20K... rolleyes.gif

Eto edin link deto bad_dog beshe pusnal:
http://www.ft86club.com/forums/showthread.php?t=99

p.s.
Mersi andrianka. Zna4i MX-a pisheshe, 4e im bila minala modata, a sega druga pesen vze da pee, a posle az nikoga ne sum se priznaval za pobeden...?!? Let it go...
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 11 Мар 2010 02:02

Japanese_fever написа:p.s.
Mersi andrianka. Zna4i MX-a pisheshe, 4e im bila minala modata, a sega druga pesen vze da pee, a posle az nikoga ne sum se priznaval za pobeden...?!? Let it go...
Ок, ти си прав, аз съм победен.
Слагай червените лентички на новия Сивик - тъкмо е червен на цвят.
После го снимай и ни покажи снимки с новата мода smile.gif


Последно промяна от MX5 на 11 Мар 2010 02:25, променено общо 1 път.

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Мар 2010 03:43

MX5 написа: После го снимай и ни покажи снимки с новата мода smile.gif
Аз не се водя по моди. Има стилни неща, които никога няма да излязат от мода, може би лентичките са едни от тях. tongue.gif
Но да не оспамваме и тази тема с глупости.

п.п.
смб-то да не използва похватите на Васко, защото са много cheap.
Vaseto има навика да говори с .gif-чета вместо, коато пък от своя страна е мнооо nerdy. :glasses9:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта