Celica GT4 във X4?

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Velio
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Мар 2010 20:23

Мнение от Velio » 29 Мар 2010 22:54

LordDigital написа:
Velio написа:Проблеми със скоростната кутия.
Ми ти като си човек со голямо понятие ,аре обясни ни оти е счупил "правозъбите Италянски Скорости"? За какво точно са купили автомобил-кош от Унгарците ,които по думите на самия Златков е пълен леш само дето има една свестна клетка във него? Защо Златков е изкарвал от него ,тръби от църен метал за въздушните пътища? Или може би понятието ти всъшност не е чак толкоз голямо ,колкото си го въобразяваш? wink.gif
Объркал си човека. Не съм претендирал за голямо понятие. Дори не се занимавам професионално с автомобили. Но да казва някой - тая кола не върви, тоя пак кара еди какво си (което не е вярно) . А все си мисля че и мога да дам някакво инфо от близо.
LordDigital написа:Егати далаверката ,купили си кола със редица резервни части включващи и ... резервно купе
В крайна сметка далавера ли е или кош/леш?
LordDigital написа:ГОСПОДИ ,ЩО МЪКА:

Значи Унгарците те нищо не отибрат от Мотор шпорт:) Златков сигурно е пропуснал да ревизира трансмисията (както и децата знаят всекя магерана трансмисия си има междуременотен пробег) - или е видял ше е стоковица и я е залял със свещена водичка ,че да издържи по българските затворени маршути ... дето са малко като лунен пейзаш wink.gif
Аз не разбрах, ти мислиш ли че унгарците са си свършили добре работата? (извинявай че ти говоря на ти, ако трябва ще е на вие)
Знаеш ли колко време е имало за подготовка на колата? И това за Златков ?
Който има макар и бегъл поглед за мотор спорта знае колко труд, усилия, пари коства това.
Повече може и да не пиша.
Поздрави!

Аватар
poli
Мнения: 846
Регистриран на: 02 Май 2006 16:21
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от poli » 30 Мар 2010 09:13

MX5 написа:
rudolf написа:за първи път чувам ,че за такова нещо ,не те допускат,,,,мислех че вскеи сам избира гумите-стига да са според регламента,но няма изискване за складови наличностти.
Ей това филмче, от същото състезание, ще ти отговори на въпроса - при това не са със сликове




Знам само че Белята беше бесен след удара.
Ама найстина по наще състезания се кара като блъскащи колички.
КЕФ ЦЕНА НЯМА

1.Тoyota Glanza V Turbo-290ps-RHD
2.Toyota Previa-156ps-LHD
3.Toyota Corolla AE86-165ps-LHD
4.Mazda RX7 FD-500ps-RHD
5.Subaru Justy 68ps-LHD

Аватар
DanielzZz
Мнения: 247
Регистриран на: 15 Юли 2009 13:59

Мнение от DanielzZz » 30 Мар 2010 09:34

Правилно ! Надявах се поне тая година да няма блъсканици,ама уви имаше.Ето клиповете за тия,които нямат суратферман:




Според вас кой е виновника?За сега няма да излагам мнението си,да видим първо вие какво мислите.
Изображение
Everything else is just transportation...

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 30 Мар 2010 09:56

poli написа:Знам само че Белята беше бесен след удара.
Бесен на себе си? :) Щото неговата кола поднесе и се нацепи в Царски. Трябва да се радва, че им се размина леко.



MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 30 Мар 2010 09:57

DanielzZz написа:Според вас кой е виновника?За сега няма да излагам мнението си,да видим първо вие какво мислите.
Няма виновен.
На това му се казва racing accident.


Аватар
DanielzZz
Мнения: 247
Регистриран на: 15 Юли 2009 13:59

Мнение от DanielzZz » 30 Мар 2010 10:13

Питам,защото от един ъгъл се вижда как от аквапланинг колата на Борисов поднася и удря Царски,а от друг - Царски засича Борисов.
Изображение
Everything else is just transportation...

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 30 Мар 2010 10:35

Виж onboarda - няма никакво засичане. Царски си се бори с аквапланинга и си държи линията. Просто на Борисов колата нямаше достатъчно сцепление за тая скорост в тоя завой да се държи до Царски и ъндърстиърна в него.

Аватар
DanielzZz
Мнения: 247
Регистриран на: 15 Юли 2009 13:59

Мнение от DanielzZz » 30 Мар 2010 21:30

Не съм го гледал,понеже не съм го намерил.Но по принцип клонях към тая теза. :thumbsup:
Изображение
Everything else is just transportation...

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 30 Мар 2010 22:48

DanielzZz написа:Не съм го гледал,понеже не съм го намерил.Но по принцип клонях към тая теза. :thumbsup:
Тоя линк по-горе според теб от какво е? wink.gif tongue.gif



Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 31 Мар 2010 01:59

poli написа: Знам само че Белята беше бесен след удара.
Ама найстина по наще състезания се кара като блъскащи колички.
В голяма грешка си ... в БГ състезанията пилотите карат като туристи щото няма пари и ако шчупят колата цял сезон ще гледат отстрани като фенове, то и затова тия дето нямат пари карат на писта(затворен маршрут)

а ако направят тотал щета не се знае кога ще се появят отново


ето го онборда в вбокса втори ден е в топ 40


MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 31 Мар 2010 02:06

andrian999999 написа:то и затова тия дето нямат пари карат на писта(затворен маршрут)
Тогава, ако имат пари, къде ще карат? На свръх-затворен маршрут ли или какво? laugh.gif


Последно промяна от MX5 на 31 Мар 2010 02:10, променено общо 1 път.

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 31 Мар 2010 02:07

MX5 написа:
andrian999999 написа:то и затова тия дето нямат пари карат на писта(затворен маршрут)
Тогава, ако имат пари, къде ще карат? На свръх-затворен маршрут ли или какво??

рали естествено

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 31 Мар 2010 02:13

andrian999999 написа:рали естествено
Глупости на търкалета. Пак си се заблудил нещо. На кое рали се кара на решетка и хората могат да се изпреварват непрекъснато?

Тия, които нямат пари за ралита, по-скоро ходят на планиски (hill climb).
Пистата и изпреварванията са съвсем друг вид купон и това усещане няма как да го докараш с планински и ралита smile.gif

Пример:

http://www.youtube.com/watch?v=zXkWUCBoe4k

http://www.youtube.com/watch?v=bCij9mYIokA



Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 31 Мар 2010 09:54

Velio написа: В крайна сметка далавера ли е или кош/леш?
Ами истината е ,че има 2 варянта. Първия е колата да е била оргинална GT4 конвертирана от некакви жабари към Тренировачна кола ,събрана със някаква правозъба кутия със неизвестно нисък междурементен пробег и така нататъка. При тва панижение ша е леш и кош.

Другия е да е била някога афтентична Група А Селика ,тва значи че шаима Х-Трак трансмисия и многодисков амбриаж за централен дифф... което е напълно различна платформа и понеже само трансмисията би следвало да струва във днешни пари 6 цифрена сума във долари - те тогаз ша дойде далавера!


Velio написа: мислиш ли че унгарците са си свършили добре работата? (извинявай че ти говоря на ти, ако трябва ще е на вие)
Знаеш ли колко време е имало за подготовка на колата? И това за Златков ?
Който има макар и бегъл поглед за мотор спорта знае колко труд, усилия, пари коства това.
Повече може и да не пиша.
Поздрави!
Не ,мисля че Унгарците са осрали доволно колата ,но никой не е можел да си помисли да е нещо различно от това. Слабо ме интересува колко време е имал Златков - гарантирам ти ,че ако е имал достатъчно пари е щел да я подготви както трябва и да ревизира таз трансмисия. Между другото неговите думи за тая кола са са "Кош със тарикатска КЛЕТКА" - ти си прави изводите wink.gif
Изображение

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Мнение от andrian999999 » 05 Апр 2010 22:44

MX5 написа:
andrian999999 написа:рали естествено
Глупости на търкалета. Пак си се заблудил нещо. На кое рали се кара на решетка и хората могат да се изпреварват непрекъснато?

Тия, които нямат пари за ралита, по-скоро ходят на планиски (hill climb).
Пистата и изпреварванията са съвсем друг вид купон и това усещане няма как да го докараш с планински и ралита smile.gif

Пример:

http://www.youtube.com/watch?v=zXkWUCBoe4k

http://www.youtube.com/watch?v=bCij9mYIokA

не си ме разбрал говоря за България

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта