173 коня официялно АЕ82

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
stepa
Мнения: 113
Регистриран на: 10 Мар 2006 21:23
Местоположение: България

Мнение от stepa » 02 Апр 2010 10:19

Абе хора кво толкова се вайкате. 4аге-то може да ги постигне тези коне погледнете само формула Атлантика те са с 4аге между 220-240 коня.

друг е въпроса че действително с тези подобрения не може да се качи толкова мощноста.

Но лошо няма

b_d

Мнение от b_d » 02 Апр 2010 10:26

stepa написа:Абе хора кво толкова се вайкате. 4аге-то може да ги постигне тези коне погледнете само формула Атлантика те са с 4аге между 220-240 коня.

друг е въпроса че действително с тези подобрения не може да се качи толкова мощноста.

Но лошо няма
Какво се опита да кажеш?

Че бялото е черно, но също така е и зелено?

Преди да цитираш формула атлантик е хубаво да се образоваш за какво става дума и колко е ресурса на тези машини. Подсказка - там само блока има общо с оригиналното 4АГЕ.

След това да се образоваш малко на тема 4АГЕ, за да осъзнаеш какво глупости пише младежа.

И последно - като не разбираш от нещо е по-добре да си замълчиш!
Последно промяна от b_d на 02 Апр 2010 10:30, променено общо 1 път.

Аватар
ghost rider
Мнения: 167
Регистриран на: 14 Дек 2004 19:54
Местоположение: sofia

Мнение от ghost rider » 02 Апр 2010 10:28

:happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1:

b_d

Мнение от b_d » 02 Апр 2010 10:34

ghost rider написа::happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1:
А ти вместо да купуваш валове, дросели и т.н., да беше сложил един РЕМУС и ще ти литне бегачката... Не яж пуканки, а тичай в магазина...

Аватар
ghost rider
Мнения: 167
Регистриран на: 14 Дек 2004 19:54
Местоположение: sofia

Мнение от ghost rider » 02 Апр 2010 10:36

В магазина за жива риба ли!?!

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 02 Апр 2010 10:39

ghost rider написа:В магазина за жива риба ли!?!
Не в магазин всичко по 1 лев laugh.gif laugh.gif

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 02 Апр 2010 10:42

bad_dog написа:
ghost rider написа::happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :happy1:
А ти вместо да купуваш валове, дросели и т.н., да беше сложил един РЕМУС и ще ти литне бегачката... Не яж пуканки, а тичай в магазина...
Къв РЕМУС, Фидко Дидко, напрао ще спретне две 50 коньови гърнета и готово....Вързани 4 в паралел, не ти трее турбо...
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 02 Апр 2010 13:58

LordDigital написа:Пуснато на: Чет Апр 01, 2010 1:16 am Заглавие: 173 коня официялно АЕ82

Ужас ,хората не спят - дебнат да удари първиот април и влизат у яките обороти да ни метат тука wink.gif
Хах, поразделих малко темата за видинското АЕ, че се понатрупа спам....
diver написа:Къв РЕМУС, Фидко Дидко, напрао ще спретне две 50 коньови гърнета и готово....Вързани 4 в паралел, не ти трее турбо...

Китайците правят 60 коньови, лъскави, евтинки и можеш да си ги караш цял следобед... biggrin.gif

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 02 Апр 2010 19:11

Fido Dido написа:
Китайците правят 60 коньови, лъскави, евтинки и можеш да си ги караш цял следобед... biggrin.gif
Китайските немат опция за работа в група....
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
4A-GE
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Апр 2010 10:01
Местоположение: София,Люлин10

Мнение от 4A-GE » 02 Апр 2010 19:32

Смейте се големи разбирачи сте, кво да направя че ви е яд
Карайте си Авенсис Д4-Д и си мислете че карате кола biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Аз казвам какво се е случило,кво е станало и няма смисъл да лъжа за неща които съм сигорен че са така :thumbsup: :whistle:
In my dreams God is talking to me, In my dreams I am down on my knees,In my dreams I am begging you please....Let my soul rest in peace!

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

...

Мнение от rudolf » 02 Апр 2010 19:50

4A-GE написа:Смейте се големи разбирачи сте, кво да направя че ви е яд
Карайте си Авенсис Д4-Д и си мислете че карате кола biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Аз казвам какво се е случило,кво е станало и няма смисъл да лъжа за неща които съм сигорен че са така :thumbsup: :whistle:
ние сме сигурни че си искрен и найстина си вярваш :thumbsup:

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 02 Апр 2010 22:11

4A-GE написа:Смейте се големи разбирачи сте, кво да направя че ви е яд
Карайте си Авенсис Д4-Д и си мислете че карате кола biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Аз казвам какво се е случило,кво е станало и няма смисъл да лъжа за неща които съм сигорен че са така :thumbsup: :whistle:

Добре аз карам авенсис Д4-Д и не карам кола, ти си карач, айде плащам диното + още колкото се договорим за баса, но да е хххх цифрена сума и да видим дали е тези коне колата ти "разбирачо" smile.gif

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 02 Апр 2010 23:20

4A-GE написа:Смейте се големи разбирачи сте, кво да направя че ви е яд
Карайте си Авенсис Д4-Д и си мислете че карате кола biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Аз казвам какво се е случило,кво е станало и няма смисъл да лъжа за неща които съм сигорен че са така :thumbsup: :whistle:
Попитах те две неща и държа преди следващата мозъчна пръдня (ако не се окаже диария) да ми отговориш.

1. Къде в Горна Баня има дино.
2. С каква електроника - чип е мапната колата.
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
stepa
Мнения: 113
Регистриран на: 10 Мар 2006 21:23
Местоположение: България

Мнение от stepa » 03 Апр 2010 09:09

bad_dog написа:
stepa написа:Абе хора кво толкова се вайкате. 4аге-то може да ги постигне тези коне погледнете само формула Атлантика те са с 4аге между 220-240 коня.

друг е въпроса че действително с тези подобрения не може да се качи толкова мощноста.

Но лошо няма
Какво се опита да кажеш?

Че бялото е черно, но също така е и зелено?

Преди да цитираш формула атлантик е хубаво да се образоваш за какво става дума и колко е ресурса на тези машини. Подсказка - там само блока има общо с оригиналното 4АГЕ.

След това да се образоваш малко на тема 4АГЕ, за да осъзнаеш какво глупости пише младежа.

И последно - като не разбираш от нещо е по-добре да си замълчиш!


Ок, батка

прочети парво какво сам написам пак тога коментирай.

Просто сам написал възможностите на този двигател.

Так че наистина понякога е по добре да си замъчиш. :thumbsup:

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 03 Апр 2010 10:05

stepa написа:
bad_dog написа:
stepa написа:Абе хора кво толкова се вайкате. 4аге-то може да ги постигне тези коне погледнете само формула Атлантика те са с 4аге между 220-240 коня.

друг е въпроса че действително с тези подобрения не може да се качи толкова мощноста.

Но лошо няма
Какво се опита да кажеш?

Че бялото е черно, но също така е и зелено?

Преди да цитираш формула атлантик е хубаво да се образоваш за какво става дума и колко е ресурса на тези машини. Подсказка - там само блока има общо с оригиналното 4АГЕ.

След това да се образоваш малко на тема 4АГЕ, за да осъзнаеш какво глупости пише младежа.

И последно - като не разбираш от нещо е по-добре да си замълчиш!


Ок, батка

прочети парво какво сам написам пак тога коментирай.

Просто сам написал възможностите на този двигател.



Так че наистина понякога е по добре да си замъчиш. :thumbsup:

Май ти трябва да замълчиш !!!! Не знам каде литна с тази формула атлантик :whistle:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта