sastezanie Honda vs. Toyota tazi sabota na Kaloyanovo

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

sastezanie Honda vs. Toyota tazi sabota na Kaloyanovo

Мнение от ugabuga » 06 Юли 2006 01:06

Znachi, vidiah se s Drifter-a.

Picha e tochen i mejduvremenno se zapoznah s razni hondadjii koito sushto sa gotini i ne sa prostaci.

Sega to se vidia che goliamo jelanie za sreshta niama i poneje ima mnogo planini pri koito Mohamed triabva da otide a niama vreme, Mohamed tazi vecher reshi che shte pokani planinite da doidat pri nego.

Sled izcherpatelno prouchvane na sinoptichnata prognoza az reshih da vi motiviram da doidete vie za da se vidim, i za e po interesno zapalih hondadjitte da napravim edno sastezanie Honda vs Toyota.

Za celta utre vecher shte zakupia 3 kasi bira i baia kebapcheta. Sastezanieto shte e mnogo prosto, obshto vzeto "autocross", obikolki na pistata kato nai dobroto vreme shte poluchi dopalnitelna (4-ta kasa bira).

Predpolaga se che kam obiad shte sednem da izpiem 3-te kasi bira i da iziadem kebapchetata i po niakoe vreme shte se zapochne nadprevarata.

Znam che toyota shte e nad... kak beshe taia duma ... a be shte sa poveche ot nas, sigurno ste sa i po burzi, no nikoga ne se znae, no vav vseki sluchai shte e zabavano.

E sega ako bezplatni bira i kebapcheta i hondi servirani na podnos ne vi sabudiat interesa veche ne znam kakvo.

Vsichki zaliagaite pod kolite i pochvaite tuninga. V sabota shte se sastoi sabitieto nezavisimo ot tova kolko hora shte se poiaviat.

Nadiavam se Heki i Jamie da doidat shtoto imam da se vijdam s tiah puk i sas bad_dog iskam da se zapoznai i kolegata ot Pazardjik (koito kupi jultata mr2... zabraviam mu imeto) sushto bih iskal da se vidim.

i ne zabraviaite da dovedete gadjetata da im snimam po edna snimka po kolite che sam obeshtal na edin kolega da mu pokazvam hubavi bulgarki :-D

Haide i do subota. Koito doshal doshal.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 06 Юли 2006 01:08

nabludavaite temata za poveche informacia koe koga tochno shte pochne.

shte mi triabvat idei otkade da kupia mnogo led zada e studena birata i ako ima niakvo grilche ili nehsto da opechem kebapchetata shtoto az niamam takova puk i ne sam bil na kaloyanovo ne znam dali shte ima nablizo otkade da se kupiat gotovi.

estestveno vseki e dobre doshal da donese po niakoi mrufka da hvarlim na skarata.

P>S> OPA M/U DRYGOTO TOVA TRIABVA DA E POD "OBSHTI TEMI". MOLIA PREMESTETE GO.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 06 Юли 2006 08:14

ugabuga написа:
P>S> OPA M/U DRYGOTO TOVA TRIABVA DA E POD "OBSHTI TEMI". MOLIA PREMESTETE GO.
gotov si :thumbsup:

btw, ti si reshil da razdadesh bira na naroda, pak posle da gi pusnesh na pistata da se sastezavat. niamash im doverie che bez bira niama da vzimat dobre zavoite li? laugh.gif
predpolagam imash digitalna kamera, ochakvame snimki
->

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 06 Юли 2006 08:52

то състезанив може да има, но не и тази събота, освен ако някой тойота фен не извади скрито оръжие
иначе евала за ентусиазма - с толкова много бира направо D1 показно може да заформите laugh.gif
status: за БАН

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 06 Юли 2006 10:06

Похвално батенце ама Тойота клуба все още не е на тоз хал...

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 06 Юли 2006 10:16

как ме е яд, че съм все още в бокса.... tongue.gif
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

doc
Мнения: 45
Регистриран на: 23 Апр 2006 07:42

Мнение от doc » 06 Юли 2006 13:17

Къде е Калояново,че ми се ядат кебапчета
CarinaE 1.6 4AFE LB

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 06 Юли 2006 16:18

като караш от Пловдив към Карлово, на първата отбивка за Хисаря наляво - отиваш към Калояново, и минаваш покрай пистата - на 10-15мин път е от Пловдив
status: за БАН

Tino
Мнения: 46
Регистриран на: 21 Ное 2005 15:24
Местоположение: Варна - Пловдив - София

Мнение от Tino » 06 Юли 2006 17:30

Хубаво начинание сте замислили , но аз съм редовен посетител на хонда форума ( пък и съм хондаджия , няма да го крия ;) ) и се мярна някаква тема , но не и Хонда срещу Тойота ;) говореше се за цялостна збирка и състезание на японските марки :)
Та по темата , може да се измисли някакво такова мироприятие , дори може би ще успея да присъствам на него с моята хондичка :) ще видим как ще се развият нещата утре ;) А ако се организира някакво голямо събитие , от сега ви казвам , че няма да успеете за такова време , а ако става въопрос само за определена групичка хондаджии кажете кои са да им се скарам , че нищо не са казали dry.gif Или иначе се наемам за напред да организирам подобно голямо събитие за всички японски марки , като ви казвам по нататък защото в Пловдив има една Супра , вече лилава на цвят , която я чакат ъпгрейди и Тойота ще има много силен представител !!!
Айде някой да вкара още някакво пояснение , кога ще бъде това , час ;)

El Camino

Мнение от El Camino » 06 Юли 2006 17:41

Aбе така както го виждам аз, тва нема да е ОНОВА събиране, дето имало много страсти край него. Тва ще се по - скоро импровизация за кеф, което е супер яко! biggrin.gif :thumbsup:

Пожелавам ви приятно изкарване момчета, а то няма как да не е, щом има бензин в резервоара cool.gif.

Бтв. за Супрата дет ша се пуска на Калояново... стига да не се спряга за категорията газ-400метра-спрачки, то не и виждам големия потенциал, па ако ще и 900 коня да е rolleyes.gif.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 06 Юли 2006 19:42

Tino написа: защото в Пловдив има една Супра , вече лилава на цвят , която я чакат ъпгрейди и Тойота ще има много силен представител !!!
ne ia znam taz pista v Kalonianovo kolko e goliama, no ako e malka s mnogo zavoi, Suprata nikoga niama da ima kakavto i da e shans sreshtu Civicite.
->

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 06 Юли 2006 23:44

o napravo me razocharovahte :(
vsichki v box-a ...

haide da rechem che za sega se otlaga za drugata sabota.
da vidim kvo shte stane. a az v tozi sluchai shte izpolzvam tazi sabota da izbiagam kam moreto

shte gledam dase vidim s morskite tam.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 07 Юли 2006 08:58

ugabuga написа:o napravo me razocharovahte :(
vsichki v box-a ...

haide da rechem che za sega se otlaga za drugata sabota.
da vidim kvo shte stane. a az v tozi sluchai shte izpolzvam tazi sabota da izbiagam kam moreto

shte gledam dase vidim s morskite tam.
Добре дошъл си, YGM с номера ми. Звънни ако минаваш край Варна.
Колкото до отлагането на мероприятието - аз лично няма да успея и за другата събота. Диференциалът ми е разглобен, чакам части. Като пристигнат те пръва ще търся добър стенд за сглобка и настройка (най-вероятно в София).
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Аватар
NIK_4E
Мнения: 72
Регистриран на: 16 Май 2006 17:10
Местоположение: СЛИВЕН

Мнение от NIK_4E » 07 Юли 2006 09:22

идеята е страхотна ! ! ! незнам каде се намира пистата но щом няма да е драг ще направя всичко вазможно да дойда и да разкърша малко АЕ82-ката biggrin.gif тя още не е напълно в час но газ трябва да се дава така че :whistle: biggrin.gif

Tino
Мнения: 46
Регистриран на: 21 Ное 2005 15:24
Местоположение: Варна - Пловдив - София

Мнение от Tino » 07 Юли 2006 11:13

ALTEZZA написа:
Tino написа: защото в Пловдив има една Супра , вече лилава на цвят , която я чакат ъпгрейди и Тойота ще има много силен представител !!!
ne ia znam taz pista v Kalonianovo kolko e goliama, no ako e malka s mnogo zavoi, Suprata nikoga niama da ima kakavto i da e shans sreshtu Civicite.
Ами шанс няма сивика ако няма спортно окачване wink.gif ( говоря за 5г сивик 92-95 ) които са най-разпространените из България , а и може би най-успешен за времето си пък и за напред wink.gif Но ако има добро окачване , по-мощен двигател , не знам , супрата никога не съм я виждал на пистата , но ще разберем и видим smile.gif
Угабуга , не ти казвам , че няма да стане събирането , просто във хонда форума не се говори за нищо такова rolleyes.gif
А за драг на Калояново до колкото знам , няма да се говори до края на тази година или поне не до 3-4 месеца напред ;)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта