Аре пак... волан

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
El Camino

Аре пак... волан

Мнение от El Camino » 01 Ное 2006 22:19

Загледах се във филмчето на Михаел, дето пуснах в рали темата. Та той си е взел този волан, който аз намирам за оптимален:

http://sandtler.de/katalogangebote/lenk ... /rally.htm

В БГ ОМП са тачена марка, дали се намират тези?

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 01 Ное 2006 22:39

моят волан е копие точно на OMP, но моделът с три спици - едно към едно е smile.gif и този ще ти е много удобен, той е почти същият. защо не си купиш от германия, тук надали цената ще е по-добра. просто влез в някой пърформънс магазин и си избери модел - тук няма да има голям асортимент, от който да си харесваш. и обезателно се снабди и с 30мм фланец удължение, ще ти хареса wink.gif
status: за БАН

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 02 Ное 2006 04:18

tva malko kato volan na jigula :-D

men s 3 spici po mi haresvat makar che ne znam tia volani s kvo sa po dobri ot stock? teglo? mi toi staria kvo ti teji? fason ... moje bi ... edinstvenoto che moje da se napravi s flanec da se maha lesno (snap on/off)
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

El Camino

Мнение от El Camino » 02 Ное 2006 07:44

tochno kato na jigula e:))).

Dalawerata e samo i edinstweno, che na ostri zawoi/drift, edna spica ti se mandaherza mejdu prystite po malko, koeto e MNOOOOGO!:)

b_d

Мнение от b_d » 02 Ное 2006 08:43

Този е същия като Sparco Safari.
Изображение

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 02 Ное 2006 09:56

Аз мисля да си взема като на Краси волана(само 4е 4ерен,да няма да сме еднакви я laugh.gif laugh.gif )

Не ми се дават четворно и петорно пъти пове4е пари за спарко или омп,като има иделното копие wink.gif аз като гледам разликата е само в емблемката в средата на волана и не на последно място това все пак е волан не амортисьор или пружини laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Но като имате излишни пари4ки за6то не все пак спарко си е спарко макар и волан , аз кото нямям и 6те си карам с копие от 40лв :thumbsup:

El Camino

Мнение от El Camino » 02 Ное 2006 10:52

Obyrka se temata malko:). Ne e wyprosa original ili ewtino kopie. Ako ima kopie na toq, az syshto imam interes. Za towa i pusnah temata, a ne go kupih mylchaliwo ot Germaniq biggrin.gif.

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 02 Ное 2006 21:31

този волан е МНОГО по-удобен от стандартния и хич даже не е като на лада, бъркате се! Малко по-малък е от стандартния на тойотата, размерът му е перфектен 35см - нито е голям, нито е малък, малко по-дебел му е венеца(стандартния е прекалено тънък), захватът е по-стабилен и въртенето е много по-удобно. може без проблем да се ползва градски или състезателен захват, или като на Тсучия техниката със захващане отдолу, може да се кара с една или две ръце, ръчката на мигачите не е далеч, не закрива таблото - бе става smile.gif
status: за БАН

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта