Заден Мост - RearSubFrame

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
b_d

Мнение от b_d » 11 Май 2007 08:20

малеее, какво сте направили. Това на БТР ли ще го слагате?

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Май 2007 08:45

dobre izglejda, zaprilichva na tova koeto iskash. btw, shte go boiadisate li posle cherno ili taka shte go ostavite?
gledai toia weekend da zgobish zadnata cast na kolata, pak do kraia na drugata i prednata, ta barem skoro te vidim u taia Supra.

El Camino

Мнение от El Camino » 11 Май 2007 08:56

Twa naprawo moje da se patentowa ot Toyota za Supra EVO modela im. Basi i megabrutalnoto zazdrawqwane e twa:). Bez da sym gledal okachwane na Land Cruiser moga da sa obzaloja, che twa e dwa pyti po qko ot oniq biggrin.gif

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 11 Май 2007 09:10

ALTEZZA написа:dobre izglejda, zaprilichva na tova koeto iskash. btw, shte go boiadisate li posle cherno ili taka shte go ostavite?
gledai toia weekend da zgobish zadnata cast na kolata, pak do kraia na drugata i prednata, ta barem skoro te vidim u taia Supra.
Utre rano zaran otivam da kupuvam super qk undercoaring (nekakyv Viort ili kakvoto sa vodi tam) ,sha go prysnem do obqd sha e gotov.

Ta ako mozes gepi ot rabota torqueWrench-a i ako ne sa mu poniknali kraka onaz dzadza da izvadq po-kulturno gorniq nosach ot prede:)

Ako sicko vyrvo ok ,utre sha kacvame most:))

P.S. Nakrainicite mai gi nema sa sa zagledah ,sha ti prastam SMS dali i kvo da vzimas stoto za teh pa sha mi trebe onq instrument za vadene na vytresnite nakrainici na reikata... toi tvoi li e?
Изображение

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 11 Май 2007 16:06

lorde taia supara sha stane da si ebe mamata napravo :)

sia i interiora ako zakurpish malko ... :whistle:
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 11 Май 2007 23:20

ugabuga написа:lorde taia supara sha stane da si ebe mamata napravo :)

sia i interiora ako zakurpish malko ... :whistle:
Во мазЪта имам доста добър интериор ,само требе да Застудей ,Стопли ,И пак Застудеи че да го инстална:)

АБЕ ДА Е*А ТЪПАТА Vista ,nekoi znae li kak da si preredq Phoneticata na maika im u Microsoftskata *****??
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 13 Юни 2007 05:37

Malko Picz na Krainia rezultat:

Изображение

Изображение

Изображение

I edna za dushata:)

Изображение
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 13 Юни 2007 05:37

Chisto informativno:

Kolata q vzehme na Razhodka - okolo 500km sys bagaz i 3-ma choveka vytre (nali vse pak e GT :P ).

Obsto vzeto izglezda che principa pone edna meka vryzka po okachvaneto za da ostane kolata Streeeet-able ,e mnogo viaren. Sys malki izklucheniq ,ne se usestase che ima takiva extremiski izpylnenia po okachvaneto... e razbirase uspqhme da schupim lagerite na ednata glavna ,ma to tva se ochakvase - sled tez sicki Upgrades po okachvaneto taz kola zaviva kato nekoi karting ,BodyRoll-a e beznadezno blizyk do 0 ... i izobsto si mislq che ako ne sa progresivnite pruzini shtese da mi trebe i platforma wink.gif
Изображение

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 13 Юни 2007 07:54

LordDigital написа: Obsto vzeto izglezda che principa pone edna meka vryzka po okachvaneto za da ostane kolata Streeeet-able ,e mnogo viaren. BodyRoll-a e beznadezno blizyk do 0 ... i
Kakvo e tova pravilo za edna meka vruzka za da ostane kolata Street Legal li? Za kakvo stava duma?

Ina4e za bodyroll-a deto e blizuk do nula mi miri6e samo na AutoX.

Sega v subota zna4i nqma da hodite, za6toto otivate na F1, taka li?
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 13 Юни 2007 08:57

Japanese_fever написа:
LordDigital написа: Obsto vzeto izglezda che principa pone edna meka vryzka po okachvaneto za da ostane kolata Streeeet-able ,e mnogo viaren. BodyRoll-a e beznadezno blizyk do 0 ... i
Kakvo e tova pravilo za edna meka vruzka za da ostane kolata Street Legal li? Za kakvo stava duma?

Ina4e za bodyroll-a deto e blizuk do nula mi miri6e samo na AutoX.

Sega v subota zna4i nqma da hodite, za6toto otivate na F1, taka li?
Mda Sybota sme na F1.

Edna meka vryzka ,znaci che edna stanga ako ot ednata strana e zarakepna direktno za koleloto (sys UniBal) ot drugata trebe da e prez nekakyv vid Bushing... ne e pravilo prosto e prieto
Изображение

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 13 Юни 2007 23:19

Streeeet-able
, а не Street Legal smile.gif едното няма нищо общо с другото. голяма гъзария става тая супричка
status: за БАН

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта