Момци трябват ми малко мнения по един въпрос

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 03 Дек 2006 03:53

Az su6to sum za predlijenieto, koeto e dal belchilov!
T.e. semploto malko krilce.
Ako ti se struva mnogo semplo slagaj Nomer 3, no mnogo 6te stur4i.

Mnogo Ae86-ci sum gledal is foruma specilano na Hatchback-a(kato tvojta) naj-dobre otiva malkoto krilo.
Na Coupeto e druga rabota. Spored men po-mu otiva nqkakuv spojler, no kakto kaza maggrabar samo s cqlosten bodikit. Ina4e ot tuk edno coupe sus su6tiq spojler deti ti kazvame:
Изображение
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

pacobg
Мнения: 33
Регистриран на: 15 Яну 2005 13:36
Местоположение: София
Обратна връзка:

kade da otkriq?

Мнение от pacobg » 03 Дек 2006 12:25

hora ima li nqkyde da prodavat takava ili podobna nova predna maska za ae86 cata kato na snimka №1???

Ivan Petrov
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Фев 2006 19:21
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Ivan Petrov » 03 Дек 2006 12:52


Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 03 Дек 2006 18:02

Ako si slojish nekoie ot parvite 3 moje da si i soshish drehite tam biggrin.gif pak i neznam kvo mnenie imat horata za tiq prostori v bg ama tuka samo mexicanite gi slagat .
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
Drifter
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Дек 2005 00:10
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от Drifter » 03 Дек 2006 18:29

KORD написа:Ako si slojish nekoie ot parvite 3 moje da si i soshish drehite tam biggrin.gif pak i neznam kvo mnenie imat horata za tiq prostori v bg ama tuka samo mexicanite gi slagat .
Когато една кола е тунингована (външно) със стил никой няма да го оспори,но проблема в БГ е че куцо и сакато тръгнало да прави тунинг с неща (кой каквото си намери) които не пасват с дизайна - половината от "дупките" по къпаците са копие на тези на Ево е как е опел кадет или някоя алфа 33 с подобни дупки.Спойлерите рядко се избират така че да пасват към формата на колата - никаква естетика затова аз предпочитам оригинална и изчистина визия.За мен тунинг означава да си промениш дизайнa,но в твоя полза - по-добра айродинамика,по-голяма стабилност, а не да си накичеш колата с всевъзможни нещица (почти всичките не изпълняват никаква функция) колкото се може повече.Или накратко "тунинг в БГ" означава:"Промени най-много детайли по колата си,така че да няма нищо общо с оригинала!"
Най-често използваните елементи на тунинга са :светлинки,лепенки и фолио като колкото повече толкова по-мощна става колата laugh.gif

Ivan Petrov
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Фев 2006 19:21
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Ivan Petrov » 03 Дек 2006 20:20

на ае86 ще и отива доста семпъл тунинг, няма смисъл от пейки и тн... А иначе това което е в България сега макар че вече има и стилни коли е било в Америка преди 7-8 години предполагам, просто още не сме израснали до там че да усетим линиите на една кола и кое ще и отива wacko.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 03 Дек 2006 20:23

Доста хора знаят кое е хубаво и кое ще отива на дадена кола,но дали повечето хора в българия могат да си го позволят :whistle:

Ivan Petrov
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Фев 2006 19:21
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Ivan Petrov » 03 Дек 2006 20:55

не мисля така, все пак един човек за да си купи една броня независимо каква от България цените са почти еднакви, като знаят кое е селско и кое не, защо има толкова накичени коли в България
П.П. WB_Drifter помисли за донора :)

Аватар
WB_Drifter
Мнения: 52
Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:27
Местоположение: София

Мнение от WB_Drifter » 04 Дек 2006 10:36

момчета сега трябва да я боядисам и като е готова ще я видите
как изглежда и ще си кажете мнението какво ще й отива на моята
за сега мога само да ви пусна снимки в суров вид но чак довечера
че имам работа сега, снимките ще пусна в моя проект

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 04 Дек 2006 16:02

http://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?t=2236 Ето виж колегата gost_rider
продава едно споилерче може да ти свърши работа има и други неща :thumbsup:

El Camino

Мнение от El Camino » 04 Дек 2006 20:55

Често да ви кажа, на моята нито черна боя ще и сложа да я правя панда, нито черните ленти от страни, дето дори имат функция да пазят вратата, камо ли спойлери.
Изключително ме кефи изчистена - злобна кучка джобен размер :chain:

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 04 Дек 2006 22:14

става и пейка, дрифтъре не ги слушай smile.gif но трябва да се пипат и другите неща тогава пейката не е простор - можеш да действаш с размах и пак да има стил. сиджи може да ти направи кит, който да пасва на пейка
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
status: за БАН

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 04 Дек 2006 23:07

не съм сигурен, но май друго беше предназначението на спойлерите...аз ако не съм убеден че колата има нужда от спойлер едва ли бих сложил....пък и при дрифтинг винаги съм мислил че задния спойлер пречи...

El Camino

Мнение от El Camino » 04 Дек 2006 23:24

PAKETA_1 написа:не съм сигурен, но май друго беше предназначението на спойлерите...аз ако не съм убеден че колата има нужда от спойлер едва ли бих сложил....пък и при дрифтинг винаги съм мислил че задния спойлер пречи...
Това пък най вече. Хоме маде спойлерите са и доста опасни.

И все пак от снимките на Краси... първата е като хартиена количка изрязана от списание... на нищо не прилича. Останалите ако не им е лъскава боята, демек ако им свалиш грима и ги оставиш по гащи - по спойлер демек, бая странни ще ти се видят.

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 05 Дек 2006 09:26

За последен път ще ти покажа най-доброто,а пък после кой каквото иска да прави wacko.gif wacko.gif wacko.gif с тези простори направо ще ме разбиете!
Изображение
Изображение
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта