Автотапицери София

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

IvoG
Регистриран: 14 май 2014 11:16

Автотапицери София

Мнениеот IvoG » 06 сеп 2014 18:36

Здравейте,

волана на моята Корола става все по-зле и вече не се издържа направо. Остава ми чернилки по пръстите, а ако е топло и ми се потят ръцете става ад.
Моля споделете добър сервиз, майстор за София, който да може да ми претапицира волана и да стане както си му е реда?
Също така, може ли същия майстор да направи и топката на скоростния лост или по-добре да си купя нов от ebay ?
Волана последно кожен ли е или е гумен, това на Тойота Корола D4D 116 Коня, 2003-та ?

Благодаря предварително, видях, че доста обяви има, но кои са наистина добри и не режат глави?
Поздрави.

rmshterev
Регистриран: 21 авг 2013 15:37

Re: Автотапицери София

Мнениеот rmshterev » 16 сеп 2014 10:00

Здравей Колега,

ползвал съм услугите на един авто-тапицер в горубляне(самоковско шосе посока панчарево завиваш преди аптеката и ще им видиш табелата:адрес-кв. Горубляне,
ул. Борис Рангелов №6) точно за волана,много добре се справи,цялата операция приключи за около 90мин. и 50лв(еко кожа),мисля че цената за естествена кожа беше 80лв!

Дано съм ти бил от полза!

kostadinnm
Регистриран: 09 яну 2013 21:20

Re: Автотапицери София

Мнениеот kostadinnm » 13 окт 2014 18:13

Не знаех че има 116-коньови от 2003-та. Иначе можеш да потръсиш 'bgcrafters' в google да им разгледаш работата. Аз лично ще ходя при тях, ама все не ми остава време(въпреки че за седалките ми казаха, че докато ти правят едната си караш колата) :)
Corolla 2006 2.0 D-4D | sedan, SOL

Върни се в “Toyota Мания”