Carina all road

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Carina all road

Мнение от the_rider » 01 Апр 2005 16:18

Пичове, кво ше кажете.. влезнала ми е една муха в главата...да поразкрася Каринката в стил all road. Като начало мисля да сложа едни нежни ролбарчета отпред и отзад, хем жената ше паркира по-смело с тях wink.gif , след това си мисля за някви защитив долната част на вратите - пластмасови или от алуминиеви листове ламарина /още не съм го доизмислил/, на един по-късен етап леко повдигане на цялото купе с по-дълги пружини и/или по-големки джантета и за капак /това вече в сферата на мечтите/, едно пълноприводно предаване 4х4, като на сузуки балено например rolleyes.gif
Как ви се вижда?? Изпълнимо ли е?

El Camino

Мнение от El Camino » 01 Апр 2005 17:57

Интересно е smile.gif .

Що не почнеш с фотошопа като за начало? cool.gif

axial
Мнения: 30
Регистриран на: 10 Сеп 2004 21:07
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от axial » 01 Апр 2005 18:00

Според мене за ролбарчетата е напълно изпълнимо :thumbsup: ,
а за останалото не знам.
Само един съвет, каквото и да решиш да правиш не го прави в спалнята! wink.gif wink.gif biggrin.gif
Toyota Corolla Verso 1.8

b_d

Мнение от b_d » 01 Апр 2005 18:19

Според мен идеята за ролбарчетата не е много добра - ако случайно удариш пешеходец (да не се случва!!!) ша го напраиш на пюре...
Затова ако си забелязал новите джипки имат пластмасови протектори. Вече фабричните ролбари са забранени.

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 01 Апр 2005 19:21

mellow.gif unsure.gif wacko.gif Хей, the_rider, дано това да е някаква първоаприлска шега! Карина All road, 4x4, ролбари... Не ми звучи сериозно! Остави колата намира, нищо не ти е направила tongue.gif . Не вярвам да си много сериозен с тези идеи, дано е шега, дано...

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 01 Апр 2005 19:53

Сега разбирам...
абе гледам аз че Райдърко продава заден джам - а то ква била ралтата - ша стаа хардкор офроудър и ша кара с каска без джамци !!!
Ай честит ви първи Април момчета - днеска продадох Королката и на следващата сбирка идвам със Старлет да ви почерпя ! biggrin.gif

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 04 Апр 2005 17:02

Глей ги кво се бъзикат tongue.gif не се майтапа бе, верно си го мисля....друг е въпроса дали ше стане де....а това за ролбарите съвсем сериозно, то ше бъде нещо съвсем семпло, ниско долу, няма да излиза от габарита на колата. Неам го тоа фотошоп пъ и ич не му разбирам unsure.gif
И нема да е хардкор, а софткор офроудер rolleyes.gif ..... а задния джам го продаам щото ми хартиса като смених 5-тата врата tongue.gif tongue.gif
Я по-добре кажете знаете ли некъда по София да праат таквизи никелиранки ролбарчета по поръчка.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 04 Апр 2005 17:07

Има в халетата на МЕИ-то, точно на гърба на спирката на трамвая на Лесотехническия. Иди и питай.

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 04 Апр 2005 17:10

Бе и други миказваха нещо такова ама така и не сфанах къде точно unsure.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 04 Апр 2005 17:13

Mи тогава събота заран - с мен под ръчичка - и те водя.
Там има и поцинковане, и прахово - какво ли не ;-)

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 04 Апр 2005 17:26

jamie написа:Mи тогава събота заран - с мен под ръчичка - и те водя.
Там има и поцинковане, и прахово - какво ли не ;-)
Ами и това е вариант, ама няма да е таа събота...ше се уговорим малко по-натам

El Camino

Мнение от El Camino » 04 Апр 2005 17:56

Вчера кат сменях дисковете, а и гумите и я бях вдигнал на крика я загледах как би изглеждала като бъги. Малко странно ще е май dry.gif ... тя си е олегнала стара дама и не е за високи токчета. Да не говорим, че гуми по - големи от 16ки не изглеждат вече добре...
Ролбари... на пинчер намордник малко. И с малкия мотор...

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 04 Апр 2005 17:58

Camino, изглед а-ла бъги се постига без калниците :whistle: :thumbsup: wacko.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 04 Апр 2005 18:06

jamie написа:Camino, изглед а-ла бъги се постига без калниците :whistle: :thumbsup: wacko.gif
A ся да си свали и калотите ли бабата wacko.gif ... ща заприлича на Голф бе! Сакън! biggrin.gif

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 05 Апр 2005 09:29

Чшшш ква баба бе, мойта Каринка още си е като нова.
И аз не ви говоря за "бъги" а само за леко повдигане, което евентуално може да се постигне и само чрез по-големи джанти /сега съм с 14-ки а място има доста/ както е при новите оллроудъри на ауди, волво и субару например. А и не забравяйте че мойта е комби...високо комби изглежда съвсем различно от висок седан /който наистина ще стои смешно-като за Париж-Дакар/.
Все едно...само си чешем езиците...като/ако наистина направя нещо ше ви го покажа пък тогава ше си говорим за на баба ми кюлотите tongue.gif tongue.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта