Емблема

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Bulverde
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Авг 2007 18:54

Емблема

Мнение от Bulverde » 29 Окт 2007 11:15

Имам следния въпрос.Видях на няколко коли ,че емблемите им са златисти фабрично това много ме учуди.Каква е разликата м/у тези с обикновенната никилирана и златистата ? ако изобщо има разлика.Това го видях на Land Cruiser 100 и на един Avensis комби.Давам и пример:
Мерси!!!Изображение

Scott
Мнения: 2710
Регистриран на: 25 Ное 2004 18:44
Местоположение: Bristol, UK
Получена  благодарност: 1 път

Re: Емблема

Мнение от Scott » 29 Окт 2007 22:55

Bulverde написа:Имам следния въпрос.Видях на няколко коли ,че емблемите им са златисти фабрично това много ме учуди.Каква е разликата м/у тези с обикновенната никилирана и златистата ?
Tези със златистите емблеми са т.нар Gold Edition - обикновено са поръчани като ограничена бройка на някои серии от съответния дилър. Имат повече екстри при относително непроменена цена като нови, но си държат цената като 'втора ръка', защото са по-редки. Тойота в UK например имат и 'синя' и 'червена' серия.
Естествено, може да сe купят позлатени или цветни емблеми и от Ebay. tongue.gif

Bulverde
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Авг 2007 18:54

Re: Емблема

Мнение от Bulverde » 30 Окт 2007 10:49

Scott написа:
Bulverde написа:Имам следния въпрос.Видях на няколко коли ,че емблемите им са златисти фабрично това много ме учуди.Каква е разликата м/у тези с обикновенната никилирана и златистата ?
Tези със златистите емблеми са т.нар Gold Edition - обикновено са поръчани като ограничена бройка на някои серии от съответния дилър. Имат повече екстри при относително непроменена цена като нови, но си държат цената като 'втора ръка', защото са по-редки. Тойота в UK например имат и 'синя' и 'червена' серия.
Естествено, може да сe купят позлатени или цветни емблеми и от Ebay. tongue.gif
Мерси това ме интересуваше иначе емблените в Ebay ги видях laugh.gif Но този Land Cruiser 100 който мернах с златистите емблеми просто имаше много по голяма визия от обикновен.Имаше отпред на капака стърчаща емблема от типа на Mercedes и бронята и лаисните бяха други абе красота :) кои знае колко парички е :whistle: wacko.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 30 Окт 2007 18:47

v USA zlatnite emblemi prosto se kupuvat dopalnitelno ot dealera. svaliat se starite i se slagat zlatnite

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта