malko pomo6t

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 01 Мар 2008 01:34

becko написа:@Ugabuga: Ако шипинга излезне по-малко от $50 съм съгласен, защото може и да си заслужават фаровете, но самият факт, че струват $3, а плащаш за превоз $50 ме депресира. sad.gif

За съжаление този който ги продава не ми е отговорил колко пари ще иска за шипинг на 2 комплекта.

Аз ще говоря с Миро да каже кога ще му пращаш нещата и да видим какво може да измислим.
бецко струват 53 $ с пътя,,,продавачите избиват такси от ебай с нереално ниска цена и нереален висок шипинг понякога,,,

Аватар
becko
Мнения: 29
Регистриран на: 05 Май 2007 22:49
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от becko » 01 Мар 2008 22:15

@rudolf: Прав си. Говорих с Миро (jamie) и той ми каза, че за такива неща от там най-евтиният шипинг е $37. Така че, дали ще отиде до някой в USA за $20 и после той ще даде още $37 да дойдат до тук - първо създаваме работа на някой колега и второ, дори да излезне малко по-евтино, ако се комплектова с нещо друго, не си заслужава заради първото.

@Ravshark: Ако решиш кажи да ги поръчваме (аз или rudolf). Кажи моля те, за да знам дали ще са 2 комплекта или само един за мен, защото на мен единият все още ми е Американски (т.е. фар-крушка). Ако искаш може и друго да направим - аз да поръчам един комплект и като дойдат да ги видиш и да прецениш. Така ако ще се прецакваме, само един да е прецакан. :-)

Аватар
Ravshark
Мнения: 32
Регистриран на: 22 Авг 2007 20:11
Местоположение: София

Мнение от Ravshark » 02 Мар 2008 20:29

az vikam napravi da gi poru4vame pa kakvoto stane ako iska6 poru4ai 1 komplekt da gi vidime a ko ne napravo dva pa vse pak sa 70lv a ne 700
Караите колите си с разум!?!Но не бавно
MR2 AW11 1.6 4A-GE twin camp

Аватар
becko
Мнения: 29
Регистриран на: 05 Май 2007 22:49
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от becko » 02 Мар 2008 23:34

Ravshark, поръчах направо 2 комплекта. Тотала е $111.88 USD или 146 лв. За международните поръчки има допълнителни $3 застраховка. А и така е по-добре, че ако се счупи ... гадно.

Ще го питам човека след колко време да ги очакваме и ще ти пиша на лични.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта