MR2 среща - остров Корфу+ преброяване

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

MR2 среща - остров Корфу+ преброяване

Мнение от Oscar de la Hoya » 09 Май 2008 23:40

Колеги, вчера се върнах от почивка в Гърция, бях на остров Корфу и попаднах на супер срещичка на MR2 фенове от Англия.Значи пътищата на острова са просто невероятни-страхотни завои, страхотни гледки, за 1 км примерно денивелация 300 м :whistle: :whistle: А най хубавото е,че тъй като са много тесни и пътищата са повечето еднопосочни -т.е минаващ от едната страна и ако искаш да се върнеш - обикаляш от друг път.И както си карам аз и изведнъж некакъв чичка изкача и ми маха да спра, спирам аз и от един завой изкачат една след друга 11 MR2 Spyder MK3, нареждат се пред мене в колонка и газ.Направо щеще да ми падне ченето.Газ след тях, ама не мога да ги настигна на завоите и ги стигнах чак като паркират и влизаха в некво кафе и ме досрамя да ходя да им досаждам.
Направи ми впечатление,че почти всички са турбинирани!!!А и вадеха доста добър звук.Снимах ги отблизо, значи оказва се че има доста доста китове за слагане на турбо на това двигателче,включително заводски!Тъй като се замислям евентуално по нататък ако е дал Господ biggrin.gif да ъпгрейдвам мойта MK2 в MK3, обаче 140 коня са малко...ами малко , въпреки че колата тежи под 1000 кг, някои знае ли какви коне се правят с тия китове???Много ме е яд, че не ги разпитах mad.gif
Видях също и едно Bertone X1/9-не бях виждал до сега такова, много красива количка отново със среден двигател и задно :thumbsup:Не съм я снимал, затова ви слагам снимка от google.
И в тоя ред на мисли, айде да вземем да се преброиме хората с MR2, какво ще кажете а?Май доста хора се появиха напоследък, пък аз никой не виждам, освен едно момче с една червена MK1 веднъж.
Прикачени файлове
Bertone.jpg
Bertone.jpg (100.63 KiB) Преглеждано 3668 пъти
MR2-4.jpg
MR2-4.jpg (28.13 KiB) Преглеждано 3668 пъти
MR2-3.jpg
MR2-3.jpg (29.36 KiB) Преглеждано 3668 пъти
MR2-2.jpg
MR2-2.jpg (34.97 KiB) Преглеждано 3668 пъти
MR2-1.jpg
MR2-1.jpg (37.72 KiB) Преглеждано 3668 пъти
Плачи Земьо, Шоп те гази..

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 10 Май 2008 02:29

преди да намеря тойота-кат за мен се бях спрял на такъв фиат--като най горния-синия.. х1/9

Аватар
dap
Мнения: 357
Регистриран на: 14 Дек 2006 09:55

Мнение от dap » 10 Май 2008 08:52

rudolf написа:преди да намеря тойота-кат за мен се бях спрял на такъв фиат--като най горния-синия.. х1/9
а аз на онази жълтата зад синята biggrin.gif

hiero
Мнения: 32
Регистриран на: 10 Яну 2005 12:14

Мнение от hiero » 11 Май 2008 13:47

Аз също ги видях на Корфу. Според мен бяха доста. Спрях да броя след 20-тата. Предимно от новите. Видях ги на едно плажче след Палеокастрица. Направо им се чудя на англичаните, как са пропътували толкова за тая срещичка. Не искам да си спомням, иначе пак ще се запаля по MR2 sad.gif

slona
Мнения: 134
Регистриран на: 19 Ное 2006 20:04
Местоположение: shumen

hi

Мнение от slona » 11 Май 2008 20:01

offtopic.gif az mnogo se kefja na starite MR-ki inache ae86 ostava za men istinata sus vseki den se ubejdavam vav kachestvata i no shte ostane za ponatatuchen proekt sorry za offa
AKINA SPEED STARS

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 11 Май 2008 20:27

аа колега и ти ли си бил там супер е то видях доста българи :thumbsup:
Аз ги видях на Канони, точно дето свършва острова и се вижда летището.
А иначе сметай какъв кеф са си направили по пътя от Англия а, леко леко не бързат за никъде, вятърът те вее, музиката свири, чертаеш пътя с колата, която те слуша все едно е на релси ... а biggrin.gif biggrin.gif

Колега Rudolf от къде си щял да си взимаш такъв Фиат от тука ли?????

Аре бе колеги с MR и къде сте dry.gif
Плачи Земьо, Шоп те гази..

C7227BX
Мнения: 21
Регистриран на: 14 Фев 2009 22:20

Мнение от C7227BX » 14 Фев 2009 22:57

Оооо, г-н Де Ла Оя ние с МR2 - те вече станахме доста но както винаги не можем да се съберем. Имаме доста подобрения така че дай да се разберем за MR среща?

Аватар
StreetStyle
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Фев 2009 12:29

Мнение от StreetStyle » 16 Фев 2009 17:34

Здравийте на всички нов съм в тоя форум. Казвам се Иван Димитров и съм от Ямбол. Обужавам японските коли със спортен характер аз карам Honda Prelude 93` 2.3 4WS но честно казано ми умръзна това предно предаване инъче колата е страхотна но я няма тръпката на задното предаване и дрифтирането в завоите. Вече ви е ясно на къде съм се ориентиръл полудял съм по MR2 Mk3 и в най скоро време смятъм да се сдобия с такава само ме притеснява че съм 183cm и дали няма да ми е некомфортно както в Honda S2000.

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 16 Фев 2009 22:31

Еми колега според мене ще си на границата на комфорта -най добре пробвай седни в някоя и тогава реши!!!
А иначе за срещичка съм навит, писах в другата тема, лошото е че нямам почти никакво време, срам не срам сигурно съм карал мр а 3 -4 пъти за последните два месеца sad.gif , най вече да отида до славия на тренировка и после вечерта.
Между другото виждах там -на Славия една MK3, май беше и тя с боксови ръкавички, да не е била от вашта банда?
Плачи Земьо, Шоп те гази..

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта