Smqna na zaden most GT kum SR

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
hiero
Мнения: 32
Регистриран на: 10 Яну 2005 12:14

Smqna na zaden most GT kum SR

Мнение от hiero » 11 Окт 2005 11:26

Imam sledniqt probelm. :help: Pri smqna na zadniqt lager pochna da mi wie ujasno diff-a pri skorost nad 60. I reshih da go oprawq kato horata. Imam cql zaden most ot SR s barabanni spirachki i kardana.
Kak stawa smqnata? Ima li nqkakwi problemi? Na kakwo da oburna wnimanie? S kolko se promenqt pokazaniqta na kilometraja?
Blagodarq predwaritelno za otgoworite i pomoshta (punky razchitam na tebe biggrin.gif )

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 11 Окт 2005 13:41

4.1 ГТС ---- 4.3 СР

Смяната става като се смени и задната половина на кардана заедно с моста - леко е различна по дължина.

El Camino

Мнение от El Camino » 11 Окт 2005 14:32

jamie написа:4.1 ГТС ---- 4.3 СР

Смяната става като се смени и задната половина на кардана заедно с моста - леко е различна по дължина.
E ok, ama ima li problem samo da se swali ot tamponite i or kardana i da se sloji drugata? Ne mislq, che e mnogo slojno towa..

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 11 Окт 2005 14:37

El Camino написа:
jamie написа:4.1 ГТС ---- 4.3 СР

Смяната става като се смени и задната половина на кардана заедно с моста - леко е различна по дължина.
E ok, ama ima li problem samo da se swali ot tamponite i or kardana i da se sloji drugata? Ne mislq, che e mnogo slojno towa..
Това е и най-лесния начин според мен (доколкото "лесно" е дума отнасяща се за сваляне на заден мост АЕ86....)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта