Дрифт филмчета

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Japanese

Re: Дрифт филмчета

Мнение от Japanese » 28 Ное 2005 07:07

Sega sum ka4il CMR4-ta i qko drift s Xarata, ama vsi4ki koli sus RWD trqbva da si gi otklui4va 4rez pobedi v ralitata, a ao6te ne sum i sviknal. sad.gif Ina4e qko drift, ama virtualen! smile.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 28 Ное 2005 11:59

Filmcheta shte mojesh da swalish w izobilie w emule ili s torentite (azareus klienta). S wtoriq se swalqt i nai - aktualnite igri i programi.
Kato sywet za igra za PC obache - zabrawi za Collin McRae. Do skoro i az si misleh, che ima neshto realno w neq, no istinata e che ti syzdawa mnogo greshni nawici i ako i da ima dobra grafika se stepenuwa w klas arcade.
Nai - dobrata simulaciq za PC e Richard Burns Rally. Igraqt q dwama moi poznati rally systezateli i komentara e sledniq "mojesh da karash 8 chasa igrata, sled towa ti trqbwa 1 chas w kolata i wse edno cql den si karal na pista". Trudna e, no si struwa da se nauchish tam... kakto i preporychwaniq (skyp) Momo wolan za PC, shtoto dawa dobyr feedback za kolata.

Аватар
THUNDER
Мнения: 20
Регистриран на: 23 Окт 2004 20:04
Местоположение: Варна

Мнение от THUNDER » 28 Ное 2005 13:04

El Camino написа:...Kato sywet za igra za PC obache - zabrawi za Collin McRae. Do skoro i az si misleh, che ima neshto realno w neq, no istinata e che ti syzdawa mnogo greshni nawici i ako i da ima dobra grafika se stepenuwa w klas arcade.
Nai - dobrata simulaciq za PC e Richard Burns Rally. Igraqt q dwama moi poznati rally systezateli i komentara e sledniq "mojesh da karash 8 chasa igrata, sled towa ti trqbwa 1 chas w kolata i wse edno cql den si karal na pista". Trudna e, no si struwa da se nauchish tam...
Абсолютно съм съгласен с теб El - RB Rally е най-реалистичната игра в жанра :thumbsup:

Лека му пръст на Ричард - вчера се спомина от тумор в мозъка sad.gif sad.gif ...

Бе много талантлив и скромен човек - ПОКЛОН пред паметта му!!!
Enjoy life thru driving SOME fast cars!

El Camino

Мнение от El Camino » 28 Ное 2005 13:18

Сега научавам... наистина неприятно. На 34 години от тумор, а навигатора му при катастрофа. Гласовете на двамата обаче са в играта и са оставили нещо наистина много класно, което ще се помни дълго (а може би сега и ще се доразвие!).

El Camino

Мнение от El Camino » 28 Ное 2005 14:01

Отплеснахме се малко в Оффтипик с тия игри cool.gif . По - горе бях писал за филмчето дето някакви араби въртят някаква колица ежедневна, при това пълна с народ. Еми случайно KAMIKADZEто е пуснал една тема с тези филмчета в БМВ форума - ето и линка:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... highlight=

Интересното е, че колата която коментирахме тогава се оказа тойота camry :thumbsup: . Черната лимузина ми прилича на Лексус.. а джипитайката е нисанче. Луди чаршафи ей...

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Basi majkata?!?

Мнение от Japanese_fever » 28 Ное 2005 19:05

El Camino написа:Отплеснахме се малко в Оффтипик с тия игри cool.gif . По - горе бях писал за филмчето дето някакви араби въртят някаква колица ежедневна, при това пълна с народ. Еми случайно KAMIKADZEто е пуснал една тема с тези филмчета в БМВ форума - ето и линка:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... highlight=

Интересното е, че колата която коментирахме тогава се оказа тойота camry :thumbsup: . Черната лимузина ми прилича на Лексус.. а джипитайката е нисанче. Луди чаршафи ей...

WOW w00t.gif , tiq sa mnogo opasni i moje bi ludi!!! wacko.gif
Abe napravo si igraqt na ruska roletka?!? ohmy.gif Mnogo sa prosti gorkite laugh.gif . Onq drift na magistralata deto izprevarva edin tir s drift e nenormalna rabota! ohmy.gif
Ina4e bez da se zaglejdam mnogo 4ernata limuzina deto vijka6, 4e moje da e Lexus mi prili4a na Nissan Maxima.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

El Camino

Мнение от El Camino » 28 Ное 2005 19:17

Може, много ти вервам:). Тук Максима съм виждал некъде два пъти за много години, Лексус от големите по - малко biggrin.gif .

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 28 Ное 2005 19:25

El Camino написа:Може, много ти вервам:). Тук Максима съм виждал некъде два пъти за много години, Лексус от големите по - малко biggrin.gif .
Tuka Maximata e mnogo populqrna i se kara predimno ot arabeski, su6to taka i ot 4erni. Slagat i 19-20" djanti ot hromiranite i t.n.
Ej za tozi model ide re4e, ama ne sum siguren. Tuka sa pod put i nad put:
Изображение
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 28 Ное 2005 20:20

offtopic.gif
И аз си мислех, че RBR е най-реалистичната игра. Но се оказа, че никак не е. Лидера е Gran Turismo - оригинален волал с педали - forcefeedback+900 градуса на въртене, 29" телевизор и GT4 е недостижима комбинация. А що се отнася до дрифтовете, пак GT е над всички. Изучавал съм играта в продължение на години, като почти цялата информация съм търсил по рейсинг сайтовете. Много често, ако търсите начин за настройване на окачването на автомобил за дрифт, ще попаднете на GTPlanet, и доста време ще ви отнеме, за да разберете, че става дума за форум на игра. Много от добрите играчи и дрифтъри на GT са и такива в реалния живот. Когато се качих на AE86, се оказа, че знам доста техники, без изобщо да съм ги учил на истинска кола. Дори брат ми се изненада по начинът, по който карам импресата, при положение че се качвах за пръв път на нея, a колата е над 300 коня. Школата на GT е нещо уникално. От месеци не съм си пускал играта, нямам време за нея, но когато излезе PS3, непременно ще си го купя заедно с GT5.

ето малко мои филмчета на GT4, правил съм ги преди време за GTPlanet форума(имам си видео топик там). На едното поставям световен рекорд, като използвам реалните рали техники за сняг :) Отне ми три месеца да уча техниката, но резулатът си струваше. Играта е толкова сложна, че много народ се отказва от рали състезанията в нея - няма грам аракдност. Когато играх RBR направо съм псувал - разликата от GT4 е огромна. RBR е наистина добра, но GT4 е класи над всичко останало - всеки, който я е играл, може да го потвърди

П.П. В GT4 има точно копие на колата на Кейчи Тсучия, както и стандартен Levin Trueno.

ето това го копи-пействам от един друг форум. Просто изгледайте филмчетата.


Рали лиценз GOLD с Импреса - full time dynamic friction:
http://media.putfile.com/ImprezaDirtRallyLicence

Проект Agent Dust. Пак купон с Импреса и няколко яки обратни завоя.
http://media.putfile.com/AgentDustXviD500mbs

IA12 лиценз тест с използване на реални рали техники за сняг - времето от теста е едно от най-добрите в света - карах като бесен Smile Ако някой играе GT4 нека пробва да го подобри без да чука стените!
http://media.putfile.com/ia12SnowRallyRealTechniques

Каскада с Тойота на сняг - завъртане на 5х360 градуса. Пак без ръчна! Опитайте да го направите в друга игра Smile
http://media.putfile.com/ia12acrobatics1

Каскада с едно много яко BMW - 3х360 с овладяване на спина. Това ще ви хареса много Smile С помощта на слип ъгъла колата се върти като бясна при висока скорост.
http://media.putfile.com/ia13_3x360

GOLD на лицензите с CTR Yellow Bird(RR автомобил - задно предаване, задно разположен двигател). Използвам Lift Off дрифт техника да дрифтвам CTR-a с помощта на слип ъгъла на колелата(въртя го със спирачките), като бия компютъра с Gold - speed drift, изключително агресивно влизане в завоите. Имайте предвид, че за Gold трябва наистина яко каране - компютъра кара почти перфектно, на ръба на сцеплението. техниката е много трудна, защото в GT4 няма съединител - компютъра го натиска автоматично, а от този дрифт се излиза с clutch kick. Подобна техника използва и Gigi Galli да пързаля лансера - който е гледал филмчетата му. Използват я и дрифтърите когато правят продължителен дрифт от по-отворен завой в по-затворен - въртят колата един път с газта, после със спирачката и накрая я вадят с clutch kick.
http://media.putfile.com/GT4IA7Goldinsidecamera
http://media.putfile.com/GT4IA7PowerSlides

един от основните проблеми в GT е липсата на съединител и възможност за heel-toe - живот и здраве и това ще го има в бъдещите издания на играта, феновете напират яко, защото искат да карат колите в GT както карат собствените си коли. Предполагам, че при появата на PS3 тази опция ще бъде включена в GT5, а Logitech ще произведат подходящ волан - целта е ясна - максимален реализъм.
status: за БАН

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 28 Ное 2005 20:39

пак offtopic.gif
имаше на GTPlanet един пич, който обяви, че GT4 не била достатъчно реалистична. Причината: той имаше Нисан 200SX, леко пипнат до 200кс. Прави следното: от място тръгва с бърнаут на първа, минава на 2-ра, като продължава дрифта, и казваше, че в GT4 това не е възможно. За да го опровергая, аз взех същия Нисан в играта, пипнах го точно както той каза, че е направил неговия(като симулирах окачването и двигателя). После на една писта поставих една кола по средата на пътя и направих бърнаута и дрифта след това, точно както той описваше(че не ставало), само че през цялото време обикалях около другата кола на пистата. това видео не съм го записвал, защото го правих с фотоапарата и не беше с добро качество. А когато исках да правя дрифтове с NSX, взех информацията за настройване на колата в играта директно от www.nsxprime.com - сайт, в който има изключително ценна информация за окачването и двигателя на Honda NSX.

В GT4 могат да се изпълняват всички дрифт и рейсинг техники, без тези с използване на съединителя - clutch kick и shift lock, макар, че има начини да се прави shift lock, като си помагаш и с braking drift.
status: за БАН

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 29 Ное 2005 06:44

El Camino написа:Отплеснахме се малко в Оффтипик с тия игри cool.gif . По - горе бях писал за филмчето дето някакви араби въртят някаква колица ежедневна, при това пълна с народ.
Dneska cql den si misleh za toq diva6ki arabski drift i stignah do izvoda, 4e tova e drift ot grava HAMALSKI!
1-VO KOLATA E FWD!
2-ro zasilil sus 100km/h i vurti rqzko volana, daje se u4udih kak ne se e oburnal do sega, ama qvno Toyotkata e dosta stabilna.
To kolata e Camry-Solara i se vodi malko sportno coupe.
3-to nadali an pista 6a moje da go napravi tova v smisul drfita e qk i pri visoki skorosti, no na praktika e mnogo malko upravlqem. A ako e napista na nekoj shikane nqma da moje da go mine s drift.
Abe 4ar6avska im rabota. Siguren sum, 4e ima i smurtni slu4ai pri takiva eksperimenti, ama koj da niu4i u diva india. :whistle:
Tam benzina kato e po-evtin ot vodata laugh.gif i ba6ta mu ima cql zamuk ili puk e nqkauv sheih i pi4a si pravi driftove na magistralata k'at stoj ta gledaj.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 29 Ное 2005 08:55

Наистина това не може да се нарече истински дрифт, щом няма завои и наклони, но въпреки това е доста ефектно заради високата скорост. Чувал съм, че на едно от тези филмчета е заснето как колата понякога става неуправляема и се врязва в публиката, но така и не открих точно този клип.

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 29 Ное 2005 09:09

Мм не знам за кви реализми говорите ,ма за мене по-реалистично от NFS Порше не е имало ,и едва ли ча има.
Изображение

El Camino

Мнение от El Camino » 29 Ное 2005 11:25

LordDigital написа:Мм не знам за кви реализми говорите ,ма за мене по-реалистично от NFS Порше не е имало ,и едва ли ча има.
Lorde ти за НФС 1цата ли говориш? Хехе - нема как да забравим колко реално се накланяше поршето smile.gif ... ама управлението и всичко си беше на ниво аркада там. Качвам се аз, дет съм карал аколадето само до тогава и съм много да бест със ръчната:).
Краси, GT4ката е изключително реална - гледал съм филмчета и доста време мина докато разбера, че това е игра а не реално филмче. Лично след 2ката не съм играл друга, а тя беше много приятна, но нема как да си купя телевизор (такова не гледам), ПС2ка и педали само заради тая игра. Тя си е класа сама за себе си за съжаление.
Бтв. GTR FIA Racing трябвало да е голяма симулация - до толкова истинска, че данните от обиколките на пистата се пазят в MOTEC компа и после могат да се наблюдават и оригиналния MOTEC софтуер. Интересно, ама не знам защо не ми остави хубаво впечатление тая игра - прекалено стерилна ли е, дрифтовете ли не стават, колите ли са убити (ламбо, вайпър, Z3ка и най - земното един елис).

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 29 Ное 2005 11:25

гледал съм арабските дрифтове, които завършаваха и в публиката :) ще се постарая да намеря линковете
status: за БАН

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта