Оххх на Баткооооооооооооооо

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 13 Ное 2005 01:17

ugabuga написа:be ne e tolkova golem be, moje bi malko po golem ot standartno garne. vie vijdali li ste izvadno normalno garne? dosta e goliamo, makar che akto e na kolata izglejda malko.

btw tva sigurno teji pone 15 kila
Gyrneto e 100% Stainless Steel ,i izobsto ne e tezko. Imam chustvoto che trybata systo moze da e neryzdaveika ... koeto teoriticno moze da dovede do problemi pri prevqneto ,tepyrva cha razbera
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 13 Ное 2005 02:22

az mislia che i trabata e nerajdaveika, ta ne znam kak ste zavariavash tam.
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 13 Ное 2005 05:01

Мда и аз имам такова чуство.

Изглежда грапава (покрита със някава боя) ,ма може би просто не е полирана неръждавейка.

При тва панижение имам само един вариант ,да намеря едни такива стяги които ползват за връзване на ауспусови тръби без заваряване. Представлява нещо като U образна пластина ,на двете опащки има резби къде се навиват гайки които стягат една друга C образна од другата страна. Как ли са казва тва и къде ли са продава?
Изображение

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 13 Ное 2005 05:46

Xeku написа:Това чудо от коя совалка е паднало? ohmy.gif И аз си мисля, че производството на ракия има нещо общо със гореспоменатия кюнец! drunk.gif Макет ли е на големия казан, в същата работилница ли е създаден-не знам, но връзката е ясна, дано и емоцията да е като другата! tooth.gif
Ne be az se po6eguvah, kakto i ti! laugh.gif
Tova sa mnogo masovo upotrebqvani ot mexicancite v US garneta formata imam vpredvid, 6toto tiq cigani kude 6te ti dadat pari za HKS(ili tam kakto e firmata). Ina4e e su6toto kato obiknovenite garneta samo 4e vmesto ovalno(spleskano otgre i otdolu) e cilindri4no. Tuka masovite garnetata na "street racerite" e s golemina na pojarogasitel za kola s dupka v sredata, no tova na Lorda e po-kuso, no za smetka po tumbesto.
Mnogo 6te mi e interesno kakvo li 6te mu e glas4eto na tova 4udo! biggrin.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 13 Ное 2005 09:05

sando idi vav niakoi muffler shop i si vzemi flanges. ima takiva flanges kato formata na rotor na venkelov dvigatel sas 3 dupki. vzemi 1 nerajdaveika, 1 normalna i 1 aluminum gasket i si gotov.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 13 Ное 2005 12:19

ste triabva da kachim kolata i da vidim kvi idei ste doidat za zakrepianeto, no za tova ima ciala zima da mu mislim wink.gif
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 78 госта