mr2

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Публикувай отговор
Simeon_
Мнения: 18
Регистриран на: 14 Юли 2008 16:38
Местоположение: plovdiv

Мнение от Simeon_ » 11 Апр 2009 23:40

Колегата с мр2 турбо-евала,а за разбира4ите laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 12 Апр 2009 01:12

Simeon_ написа:Колегата с мр2 турбо-евала,а за разбира4ите laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ти от разбирачите ли си :whistle:

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 12 Апр 2009 06:24

Tibi.B написа:
Simeon_ написа:Колегата с мр2 турбо-евала,а за разбира4ите laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ти от разбирачите ли си :whistle:
Мяза ми по-скоро на некъв амбулантен търговец ,но като нищо може и главен разбирач у некоя морга да бъде ! wink.gif
Изображение

Simeon_
Мнения: 18
Регистриран на: 14 Юли 2008 16:38
Местоположение: plovdiv

Мнение от Simeon_ » 12 Апр 2009 20:31

Разбирачите си личи кои са,ако хвърлиш едно око на темата.Няма да е зле,също така,да наблегнете малко на правописа.Прави лошо впечатление.

b_d

Мнение от b_d » 12 Апр 2009 21:35

Лорде,

що не му шибнеш един БАН на младежа? Мисля, че е време да намалим толерантността към индивиди стил тунинг.бг...

Simeon_
Мнения: 18
Регистриран на: 14 Юли 2008 16:38
Местоположение: plovdiv

Мнение от Simeon_ » 12 Апр 2009 22:27

butt_dog,

съжалявам ако съм те обидил с нещо.Просто възпитанието ми не позволява да видя,как 10 човека се нахвърлят върху един,без абсолютно никаква провокация и причина и да се направя че не съм видял.Ако и модераторът на този форум мисли,че постъпката ми заслужава бан,тогава аз не искам да бъда член на такъв форум и моля да бъда баннат.

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 14 Апр 2009 09:28

Simeon_ написа:butt_dog,

съжалявам ако съм те обидил с нещо.Просто възпитанието ми не позволява да видя,как 10 човека се нахвърлят върху един,без абсолютно никаква провокация и причина и да се направя че не съм видял.Ако и модераторът на този форум мисли,че постъпката ми заслужава бан,тогава аз не искам да бъда член на такъв форум и моля да бъда баннат.
Явно не си разбрал смисъла на темата (а и ще ти трябват още 10-тина години за да можеш да схванеш, кой какво е искал да каже , кой е прав и кой крив :whistle: )

Като ти гледам възпитанието (предвид как започваш поста си ) ми става ясно що за стока си :prayer: :prayer:

Ще е добре да се помолиш повече ''да бъдеш баннат" ,мисля твоя форум е tuning.bg там ще се чувстваш в свои води stupid.gif

C7227BX
Мнения: 21
Регистриран на: 14 Фев 2009 22:20

Мнение от C7227BX » 20 Апр 2009 19:41

Да, де то вие "разбирачите" само акъл знаете да давате и Шкоди Рапид да тунинговате :whistle: .

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 20 Апр 2009 20:14

C7227BX написа:Да, де то вие "разбирачите" само акъл знаете да давате и Шкоди Рапид да тунинговате :whistle: .
Аз познавам от тука пишещите един със шкода, ма той си я кара не я тунингова, не е рапид и човека си прави тойотата, ма тва кат вица - не били копютри а компоти и не сме ги продали а ни ги върнали че били прокиснали....

Та къде викаш е диното от тоз прословут МР?!
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 21 Апр 2009 04:20

diver написа:
C7227BX написа:Да, де то вие "разбирачите" само акъл знаете да давате и Шкоди Рапид да тунинговате :whistle: .
Аз познавам от тука пишещите един със шкода, ма той си я кара не я тунингова, не е рапид и човека си прави тойотата, ма тва кат вица - не били копютри а компоти и не сме ги продали а ни ги върнали че били прокиснали....

Та къде викаш е диното от тоз прословут МР?!
Спокич бре колега ,C7227BX като виден адвокат ,и във името на защита на неговия клиент и приятел със ТурбоМР2-ката ,е изпратил писмо да изисква разпечатката от Дайното ,във същото време е изпратил и писмо на колегите от Спортно Техническия дали може да пуска дайно графики на автомобили правени от тях и не на последно място е отправил запитване към милицията и от там са му изпратили седната снимка:

Изображение


Та базирано на всичко това намесва някаква шкода Рапид :whistle: :whistle:
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 119 госта